dárky k 30. narozeninám

Dárky k 30. narozeninám

 Třicáté narozeniny jsou pro mnoho lidí milníkem. Často druhým nejdůležitějším po padesátinám. Důvod je ten, že mnoho lidí si kolem třicítky uvědomuje, že mládí je neodvratně za nimi a pokud již tak neučinili, tak je třeba založit rodinu. Někteří již tak učinili před lety. Tak či onak, kamarádi a kamarádky mají pořád míň času, jsou rozuteklí po celém světě. A  proto by dárek k třicetinám měl být trošku jiný, než tomu bylo při dvacátých narozeninách, nebo ještě předchozí narozeniny. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

 

 

 

dárek k 30. narozeninám
dárek k 30. narozeninám


Dárky k 30. narozeninám pro ženy


Tento článek má v plánu přinést rady pro všechny kdo shánějí dárek, takže ať jde o dárek pro ženu, tak pro muže. Ať je to syn, dcera, kamarádka, kamarád, všem poradíme. Podrobněji se budeme věnovat dárkům, které můžete darovat jak ženě, tak muži. Ale pro úplnost zde zmínit i tipy pro jednotlivé pohlaví. A začneme tím něžnějším.

 

Parfémy

Parfémy jsou skvělým dárkem ve chvíli, kdy chcete ženě darovat středně drahý dárek. Kvalitní vůně něco stojí, ale zase nejsou tak drahé, jak by se zdálo. Nebudu zde popisovat který parfém je nejlepší, protože to nevím. Každá žena totiž miluje něco jiného. Nejlíp je být všímavý a prozkoumat ženinu poličku. A podle toho vybírat. Ne že by jsem doporučil koupit stejnou vůni to ne, ale tipově podobnou. Má ráda květinové, tak ji kupte nějakou květinovou. Má ráda ovocnou, tak ji kupte ovocnou. Atd… . Spíš Vám chci poradit jak vůni nakupovat, aby jste za dárek ušetřili. Rozhodně vůni nekupujte v kamenné parfumérii. V kamenné parfumérii sice máte možnost vůni očuchat, ale následně tam utratíte mnohem víc než v nějakém eshopu. A to o desítky procent a to i v případě, kdy se cenovka tváří, že je v akci. Vím o čem píši. Nemluvě o tom, že v parfumérii si spíš načucháte to jak voní úvod vůně a ne jak se dál rozvíjí na to nemáte čas a i kdyby jste si vzali papírky s vůni sebou, tak se v tom nejspíš za hodinu nevyznáte. Další rada je nakupovat vůni u renomovaného eshopu. Já doporučuji buď Notino.cz (přejmenované Parfums.cz), nebo Parfemy.cz. Oba eshopy mám dlouhodobě vyzkoušené a Vím že mají dobré ceny, velký výběr a hlavně originály. Což u nějakých levných eshopů, či aukcí nemusí být vždy pravda. Zkrátka vůně se padělají a proto jde občas někde sehnat super levná renomovaná vůně.

 

Změna image 

Zážitkovým dárkům k třicátým narozeninám se budeme ještě věnovat, ale tento druh zážitku je výhradně pro ženy, tedy vyjímky se asi najdou, ale zkrátka toto se bude líbit hlavně ženám. Darujte ženě k narozeninám změnu image. Nemám teď na mysli nějakou chirurgickou operaci, ale to, že se žena setká s vizážistou, stylistou a kadeřníkem a dohromady vytvoří nový či upravený styl. Tento dárek je skvělý hlavně pro ženy o kterých víte, že by změnu trochu potřebovaly. Moc ji neocení ženy, které sledují nejnovější trendy a image mění každou chvíli. Víc si o tom můžete přečíst v článku Změna image na těchto stránkách, kde se tomuto dárku věnujeme podrobněji.

Zde můžete změnu image zakoupit.
 

Další inspiraci s tipy na dárky k 30. narozeninám pro ženy:


Dárek pro ženu k třicetinám – na stránkách www.30let.cz je článek, který se výhradně věnuje tipům na dárky k třicetinám
Dárky pro ženy – na těchto stránkách máme další skvělý článek, který se věnuje dárkům k narozeninám pro ženy
Dárky pro ženy k 30. narozeninám – hodně dobrý a přínosný článek, plný skvělých tipů na dárky, teré můžete ženě k narozeninám darovat. Tento článek je na portálu www.darkyzeny.cz, ten se věnuje výhradně tipům na dárky pro ženy

Dárky k 30. narozeninám pro muže

Daruj muži moto zážitek

Většina mužů miluje auta a sní o tom, že si jednou nějaké pořádné koupí. Možná že již mladý muž pro kterého dárek sháníte, takové auto vlastní. Ale tipuji, že nejspíš ne. Proto by jste mu mohli k jeho významným narozeninám splnit sen. Nemusíte mu hned kupovat auto, na to většina z nás nemá, ale můžete mu umožnit na chvíli takové auto řídit. Kdo by se nechtěl projíždět v červeném Ferrari? Nebo pokud o muži víte, že je rychlý jezdec a občas mát o něj strach, pak mu můžete například darovat školu smyku, nebo driftováni. Motozážitků je hodně, stačí vybrat jen ten pravý.

Velký výběr různých motozážitků mají ZDE.

 

 

Další články s tipy na dárky k 30. narozeninám pro muže:


Dárky pro muže k 30. narozeninám – článek, který se výhradně věnuje tipům na dárky k 30. narozeninám pro muže na stránkách www.netradicnidakry.cz
Dárek k 30. pro muže – další skvělý článek, který se věnuje této problematice, tentokrát na stránkách které se věnují dárkům k třicetinám
Dárky k narozeninám pro muže – článek na tomto webu plný tipů na skvělé dárky pro muže

Tipy na dárky k 30. narozeninám

Tipy jak na dárky pro ženy, tak pro muže.

 

tipy na dárek k 30. narozeninám
tipy na dárek k 30. narozeninám

 

Oblíbeným dárkem k třicátým narozeninám je let v balóně. Jde o netradiční zážitek, který si užije snad každý. Sám jsem to zažil a mohu tento zážitek doporučit. Většina lidí, kteří s námi letěli let v balóně dostali jako dárek. Já jsem let v balóně dostal jako dárek od manželky k výročí svatby.

Já jsem let v balóně nakupoval ZDE
 

Módní doplńky

Módní doplňky jsou vděčnými dárky, muži si to možná nemyslí, ale i oni jsou rádi když dostanou nové hodinky, opasek, peněženku atd.  Teď Vám poradím, kde zjístíte co je aktuálně v módě. Vždy kouknu na Fashion story a tam hned vidím co aktuálně letí a co je in.

Fasion Story plnou inspirací naleznete ZDE


Vtipný dárek k třicetinám

Vtipné dárky jsou hodně oblíbené, hlavně u lidí, kteří shánějí dárek k třicetinám pro kamaráda, nebo kamarádku. Zkrátka pokud přinesete vtipný dárek na oslavu narozenin mezi kamarády, tak s ním budete slavit úspěch. S vtipnými dárky si všichni užijí. S vtipnými dárky se všichni dělají fotky, srandičkují s ním. Horší to bude, když vtipný dárek darujete na rodinné oslavě, kde bude babička dědeček, ti tento dárek nemusí pochopit. Proto pokud sháníte dárek pro kamaráda, kamarádku a dárky se budou dávat na nějakém večírku, pak jděte do něho. bude s ním sranda, nebude tak drahý. A jaké že vtipné dárky jsou? Ty jsou různé nejlépe se podívat někde do eshopu jako například ZDE.

Mohlo by Vás taky zajímat článek Dárek k třicetinám


Let v balóně