dárek k narozeninám změna image

Změna image

Změnila byste ráda svůj vzhled a styl? Experimentujete často se svým zevnějškem, ale pořád se vám nedaří dovést to ke zdárnému výsledku, nebo jste naopak u dlouho nevystoupila ze zaběhnutých kolejí? Tápete v tom, jaké oblečení, účes a líčení vám vlastně sluší a hodí se k vám? Nejlepší bude svěřit se do rukou odborníků. Díky Změně image můžete zažít jeden den opravdu nevšední a nechat druhé lidi, aby se o vás postarali a proměnili vaši vizáž k lepšímu.

Změna je žádoucí i tehdy, pokud chceme se svým životem něco udělat, necítíme se dobře ve své kůži, začínáme novou životní etapu, chystáme se na důležitou událost, hledáme nového partnera nebo třeba nastupujeme do nové práce.

Změna image
Změna image

Kdo jiný, než špičkový kadeřník, vizážista a stylista by vám mohl poradit? Odborníci z prestižního studia Bomton v Praze vás navedou tím správným směrem. Cílem proměny totiž není stvořit novou tvář a nového člověka. Cílem je pomoci ženě najít sebe samu, zjistit, že to jde i jinak, a že může vypadat opravdu skvěle každý den.

 

Aktuálně tento zážitek nikdo nenabízí, ale jsou tu podobné možnosti mrkněte například ZDE.

Nebo zde mají zážitek radikální proměna účesu.

Jak změna image probíhá?

Jak bude váš den ve studiu Bomton probíhat? Prvním krokem je seznámení se s celým profesionálním týmem. Ti se o vás budou snažit dozvědět co nejvíce informací pro to, aby byl výsledek perfektní a souzněl s vaší osobností. Bude je zajímat váš životní styl, koníčky, zaměstnání, oblíbené barvy, oblečení, které často nosíte a to, kolik chcete denně věnovat úpravě svého zevnějšku. Prvoplánové efekty vytvořené bez ohledu na konkrétního člověka se nevyplácejí. Ženy by takový styl pak asi ani neuměla nosit. Nemá cenu tvořit složitý účes někomu, kdo denně sportuje, a sportovní účes elegantní dámě. Důležité je skloubit představu ženy s představou celého týmu. Po důkladném seznámení se může začít postupně s realizací celé proměny.

Nejdříve se svěříte do rukou kadeřníka, který vám vytvoří účes na míru a poradí, jak jej upravovat. Vznikne nový střih a barva vlasů, s ohledem na tvar obličeje, osobnost a životní styl ženy. Nemá smysl dělat násilné kroky. Změny, které jsou příliš radikální za každou cenu, totiž nemají valný význam a mohou spíše uškodit. Pokud vám stávající účes sluší, upraví se střih a barva, ale nebude se nijak dále zasahovat. Jestliže by vám ale jiný střih i barva slušely více, dočkáte se větší změny, ze které určitě budete nadšená. Dozvíte se také, jaké přípravky vám mohou být při úpravě nápomocné a jak s nimi pracovat.

Účes pak udává směr následnému líčení. Vizážista na základě nového vlasového stylingu vytvoří takový make-up, který podtrhne váš vzhled i osobnost. Poradí, jak se líčit ve všední den i pro slavnostnější příležitost, jak vyzdvihnout přednosti vašeho obličeje a potlačit nedostatky. Každá žena se neumí složitě nalíčit, proto je všechno vysvětleno srozumitelně a vizážista vám doporučí produkty z řad pečující i dekorativní kosmetiky, které by vám mohly vyhovovat.

Jako poslední přichází na řadu výběr módních kousků do vašeho šatníku pro různé příležitosti. Zde záleží i na tom, zda jste sportovní nebo naopak elegantní typ, abyste oblečení využila. Nejde o žádné módní výstřelky, ale o takové kousky, které opravdu vynosíte. Módní stylista vám poradí vhodný styl oblékání právě pro vaši postavu a styl života. Zohledňují se tělesné proporce i temperament. V úvahu se samozřejmě berou i finanční možnosti, které má jiné žena na mateřské dovolené a jiné zase ředitelka úspěšné firmy. Určitě stojí za to vyzkoušet si, jak budete například vypadat v sukni, pokud většinou nosíte jen kalhoty, a zkusit tyto změny uplatnit i po proměně, když zase zaplujete do zaběhnutých kolejí. Nebojte se ani barev, na které nejste zvyklá, vyzkoušejte doporučené barevné kombinace a dodejte si odvahu vystoupit trochu z davu. V ulicích dnes převažuje šeď, oblečení bez nápadu a hodně lidí se obléká spíše sportovně. Proč se to nepokusit změnit alespoň u sebe?

Nemusíte se bát, nikdo vás nebude nutit do něčeho, co sama nechcete. Vše s vámi bude zkonzultováno a dozvíte se mnoho zajímavých a přínosných informací ohledně toho, jak o sebe pečovat a být ještě krásnější. Tyto informace ocení každá žena, která chce dobře vypadat. Jde to v každém věku. Změna image je vhodná jak pro ženy dvacetileté, tak i třeba pro ty šedesátileté. Cílem je to, aby změna trvala i nadále, nejen chvilku po proměně, a aby žena přehodnotila pohled na sebe a získala větší sebevědomí. V takovém případě je proměna viditelná, i když třeba nestojí na zásadní změně účesu.

Po celý den máte ve studiu Bomton i možnost malého občerstvení. Uvidíte, že se zde budete cítit velmi příjemně a vrátíte se domů jako znovuzrozená. Radost bude o to větší, když se bude změna vaší image líbit okolí. Rodina, přátelé a kolegové budou nadšeni a možná vás ani v první chvíli nepoznají. Lépe vypadat znamená také lépe se cítit. Každá žena může vylepšit svůj vzhled a nemusí to být ani moc náročné.

Darujte změnu image

Darujte ženě ve svém okolí zážitek Změna image, který nabízí kvalitní zážitková agentura s tradicí. Bude to pro ni nedocenitelná zkušenost. Zážitky jsou dnes velmi vyhledávanými dárky a tento patří k těm nejlepším. Poukaz obdržíte v dárkové krabičce spolu s průvodním dopisem. V něm jsou uvedeny důležité informace a také osobní věnování od toho, kdo poukaz daroval. Toto věnování se vyplní přímo při objednávce do speciálního okénka. Dárek je to promyšlený, osobitý, nápaditý a opravdu potěší. Uvidíte, že bude obdarovaná nadšená. Kdo by si nechtěl připadat jeden den jako celebrita?

 

Aktuálně tento zážitek nikdo nenabízí, ale jsou tu podobné možnosti mrkněte například ZDE.

Nebo zde mají zážitek radikální proměna účesu.