Dárky pro muže

Blíží se narozeniny vašeho přítele, manžela, nebo kolegy v práci a Vy si lámete hlavu jaký dárek pro vašeho muže koupit? Můžete se ho zeptat jaký dárek si přeje, ale tím přijdete o moment překvapení. A překvapení je jedno z koření proč kupujeme a obdarováváme dárky své blízké.

 

Přináším několik tipů na dárky pro muže, věřím že Vám mé tipy pomohou.

nápady na dárky pro muže
nápady na dárky pro muže

Luxusní oblečení jako dárek pro muže

 

Každý kupujeme oblečení za určitou cenu. Pro někoho je drahá košile za 500.- Kč, někdo kupuje košile za 2000.- Kč. Asi víte, jak drahé oblečení kupuje váš muž, kterému budete kupovat dárek. Udělejte mu radost a kupte mu něco luxusnější než běžně kupuje. Uvidíte že bude mít radost. Většinou každý muž si lepší oblečení šetří na lepší příležitosti, takže s vaším dárkem bude prožívat ty vzácnější chvíle. Osobně jsem muž a mám velkou radost z dobrého oblečení.

 

Dobrá láhev alkoholu

 

Já  osobně moc dobrou láhev alkoholu coby dárek pro muže nedoporučuji. Je mi jasné že koupit dobrou láhev dnes není problém. Je mi také jasné že obdarovaný muž dobrým pitím nepohrdne a nepohrdnou jím určitě ani lidé na oslavě. Jenže láhev se vypije, možná že někteří již druhý den nebudou vědět co na oslavě narozenin pili a na Váš sebedražší dárek se rychle zapomene. Ptáte se proč tedy dobrou láhev uvádím seznamu dárků pro muže? Dle mého je to lehké řešení pokud shánite dárek třeba pro muže o kterém zase tolik nevíte a potřebujete mít dárek rychle odbytý. Nicméně výběrem vhodného dárku by jste nikoho neměli odbýt.

dárky pro muže
dárky pro muže

Drobné dárky pro muže

 

V tomto odstavci by jsem chtěl upozornit na drobnosti, které se nekupují každý den, možná je ani oslavenec nevlastní, ale i přesto můžou potěšit. Může třeba jít o manžetový knoflíček, kravatové spony. Další zajímavý dárek pro muže je třeba karafa, zapalovač pokud je muž kuřák. Nebo třeba luxusnější vývrtku, nůž. Jsou to drobnosti, ale pokud zvolíte kvalitu, tak určitě takovým dárkem muže potěšíte.

 

Každý muž má nějaký koníček, kupte mu dárek tykající se jeho koníčku

 

Každý máme v životě nějaký koníček. Myslím, že každého potěší nová věc, která dokáže koníček posunout dál. Jen mnoho z nás si občas lámeme hlavu, mohu si dovolit to či ono pro svůj koníček. Nemám raději investovat do rodiny, do vzděláni. Proto si plno věcí pro svůj koníček nikdy nekoupíme. Pokud muže znáte a víte jaké má koníčky, tak určitě dárkem který obohatí jeho koníček budete slavit úspěch.

 

Dárky pro muže formou zážitku

 

Nikdy nebylo tak snadné darovat zážitek, jako dnes. Stačí si jen vybrat třeba u  firmy Essence, jejiž reklamu vidíte na okraji tohoto webu.  Muži mají rádi adrenalin. Můžete jim třeba koupit jízdu v luxusním autem, nebo takovou školu smyku, SWAT výcvik, tandemový seskok padákem atd…

Myslím že dárky pro muže formou zážitku je opravdu nejlepší volbou. Takový dárek ne je většinou neočekávan. O zážitku si bude obdarovaný muž ve společnosti ještě dlouze vyprávět a myslím že mu darujete něco, na co nezapomene celý život. A o tom by měl dobré dárky pro muže být.

Muži mají hravou povahu. Toto nezmění žádná žena i když mnoho žen si to myslí a určitě by si to přáli. Proto zde přikládám tipy na dárky pro muže, které vybírají ženy. Hlavní je si uvědomit že dárek nekupujete pro sebe, ale pro muže, kterého máte ráda, nebo jej milujete. Proto dárkem ve stylu nového oblečení, nebo například hygienou u muže nikdy nezabodujete. Protože muž bere tyto věci, jako věci běžné spotřeby a nákup těchto věcí provádí naprosto automaticky. Mnohem víc by jste u muže zabodovali s dárkem který by podpořil jeho hravost. Já zde napíši několik tipů na takový dárek. Pokud Vám nepomohly výše napsané tipy na dárky pro muže, ani ty pod tímto odstavcem, tak by jsem Vás rád odkázal na stránky věnující se čistě dárkům pro muže. Na těchto stránkách naleznete mnoho skvělé inspirace.

Ale teď již k zmiňovaným tipům na dárky pro muže

Darujte muži pernamentku na jeho oblíbený sportovní klub. Kouká rád na Spartu, nebo Baník. Pokud je muž sportovně založen a uvažuje o chození do fitness centra, tak jej v jeho váhání podpořte a kupte mu pernamentku do fitka, nebo na squash atp… . Mnoho mužů uvažuje jak v životě dál, co takhle koupit mu motivační knihu. Dnešní trh je pln krásných knih. Stačí jen zajít v knihkupectví do sekce psychologie. Když už jsme u těch knih, tak knihy jsou v posledních letech hodně opomíjené, přitom pořád je na našem trhu mnoho krásných nových knih. Dárek formou knihy je věčným dárkem, který se může dědit z generace po generaci, proto pouvažujte zdali nemůžete muži darovat k narozeninám například knihu, která se věnuje jeho koníčku. Příklad má rád metalové kapely a víte že sem tam si knihu přečte, tak se koukněte zdali není na trhu nějaká kniha o metalových kapelách atp….

Těch tipů na dobré dárky pro muže by jsem měl ještě mnoho, jestli Vás zajímají, tak koukněte na stránky s tipy na netradiční dárky pro muže.

 

Snad Vám mé tipy na dárky pro muže pomohou a vy muže obdarujete tím nejorginálnějším dárkem.