Dárek k narozeninám pro muže

Dárek k narozeninám pro muže

Každý z nás za svůj život kupoval dárek nějakému muži ať už to bylo příteli, manželovi, otci, dědovi, nebo synovi. A určitě se Vám již mnohokrát stalo, že Vám došla inspirace. Není se čemu divit. Dárky se dávají k různým příležitostem a vezmeme li, že polovina dospělé populace jsou muži, tak těch dárků jste museli za svůj život koupit opravdu obrovské množství.

 

 

Zkusím Vám tedy poradit a pomoci s výběrem dárků. Sice nevím, zdali muž pro který dárek k narozeninám je starý, nebo mladý, zdali jde o vašeho muže, nebo o tatínka. Ale zkusím se s tímto problémem poprat a navrhnout několik tipů na skvělé dárky k narozeninám pro jakéhokoliv muže.

Tipy na dárky k narozeninám pro muže

 

Zážitkový dárek k narozeninám pro muže

 

Možná to muži o sobě netvrdí, ale minimálně její ženy o mužích tvrdí to, že jsou věčnými kluky. Muži milují dobrodružství, vzrušení, poznávaní nepoznaného. Proto si myslím, že zážitkové dárky pro muže jsou jedny z nejlepších dárků, které muži můžete darovat. Samozřejmě musíte vybrat ten pravý a musíte mít jistotu, že muž daný dárek prožije. V mém okolí jsem se totiž setkal s dvěma přístupy, jedni si poukázky na využili hned jak to šlo a jiní na to měli čas. Ale tu si myslím, že hlavní problém byl spíš ve volbě zážitku. Ne každý muž například miluje adrenalin v podobě tandemového seskoku z veliké výšky. Ale tento muž například uvítá pro změnu driftování. Co muž to jiné touhy a sny. Zážitkové dárky často tyto sny alespoň na malou chvíli plní a to je přeci super darovat muži jeho sen. Je sice jasné, že jen na chvíli ale i tak. Určitě slyšíte muže ve svém okolí vyprávět o výkonných autech o tom, kde viděli jet to či ono luxusní auto. Pak právě takovým mužům můžete udělat radost a můžete mu umožnit projet se v luxusním autě. Je jasné, že raději by toto auto vlastnil, ale i tak si může splnit svůj sen. Při výběru zážitku si možná budete říkat za pár minut tolik peněz? Možná to tak vypadá, ale věřte že na tento dárek k narozeninám muž hned tak nezapomene. Kdežto na nový mobil, který po třech letech nahradí lepším výkonnějším nejspíš zapomene mnohem rychleji a na flašku, kterou ještě ten den vypije s oslavenci zapomene již příští týden. Na silné zážitky se nezapomíná, nemluvě že se na ně často ve společnosti vzpomíná a to je přeci fajn, že se silným zážitkem budete spojováni právě Vy. Na nabídku zážitků pro muže koukněte zde.

 

Hugo Boss Boss No.6 Bottled

 

Nejprodávanější pánská toaletní voda. Více si o této vůni přečtete na webu, který se této vůni věnuje Hugo Boss Boss No.6 Bottled.

 

Koupit ji můžete zde..

 

Nedávno jsem se ptal mých kolegů v práci, jaké vůně použivají. Mám totiž tento web a myslím si, že toaletní vody a parfémy jsou skvělé dárky pro muže. Já to rozvedu dál, proč si toto myslím, ale zpět k mým kolegům. Zjístil jsem, že všichni použivají “pouze” deodorant a tím jejich vonění se končí. Zajímavé, myslel jsem si že každý má doma nějakou vůni a ono nic. Když se zeptáte žen, co je na mužích přitahuje a co naproti tomu odpuzuje, tak jedna z věcí kterou určitě vyjmenují je vůně. Vzpomínám na pěvěckou soutěž v níž holky hodnotili svého kouče pana Brzobohatého a rozplývaly se nad jeho parfémem. Taky se mi vybaví několik zmínek holek o tom, že ten chlap strašně páchne. Je mi jasné že mnoho mužů by nenapadlo zajít do parfumérie a tam si vybírat vůni. Mnozí jsou proti tomu ze zásady. Ale pokud muži nějakou lepší vůni darujete, tak vězte že ji určitě minimálně občas použije a možná přijde na to, že parfémy nejsou jen pro ženy. Jenže jakou vůni muži vybrat? Já jsem si s tím taky lámal hlavu. Hlavně ve chvíli kdy si tu vůni nevybírá samotný muž. Tak jsem si říkal zjístim které vůně se nejvíce prodávají na internetu a ze zjisťování vyhrála na mnoha eshopech toaletní voda Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Takže s touto vůní určitě neuděláte chybu, tato vůně je Top. Můžete také vyrazit do parfumérie a tam vyzkoušet víc vůní, ale co jsem zjišťoval, tak v parfumérii necháte často až dvojnásobek peněz než kdy Hugo Boss Boss No.6 Bottled zakoupíte například zde..

Podobné články plné dlaších skvělých tipů na dárky pro muže k narozeninám Dárky pro muže k narozeninám , Dárky pro muže