Dárky k narozeninám konkrétní tipy

Rok co rok každý z nás slaví narozeniny. A pokaždé během narozenin očekáváme nějaký dárek od našeho blízkého okolí. Tak to je i v případě narozenin dalších lidí. Těmito dárky své blízké rozmazlujeme. Originalitou dárku se snažíme obdarovaného překvapit. Dárkem k narozeninám, tedy spíš jeho hodnotou dáváme najevo jak si obdarovaného vážíme. Dárkem taky dáváme najevo, jak dobře obdarovaného známe. Zkrátka dárkem dáváme najevo hodně věcí, často si to ani neuvědomujeme.

 

 

Proto si myslím, že by jste si měli na výběru dárku k narozeninám dát práci. Vím je to těžké, narozeniny ve vašem okolí probíhají každou chvílí a Vy už nemáte sílu, čas pořád něco nového vymýšlet. Zkusím Vám tedy pomoci s několika tipy na dobré dárky k narozeninám.

dárky k narozeninám
dárky k narozeninám

 

Tipy na dárky k narozeninám

 

Je složité psát jednotlivé tipy na dárky, když člověka neznáte. Navím zdali sháníte narozeninový dárek pro ženu, nebo narozeninový dárek pro muže. Nevím jak starý je váš oslavenec, neznám jeho koníčky. Ale i přes to se pokusím přinést několik tipů na dárky, s kterými budete sbírat body.

tipy na dárky k narozeninám
tipy na dárky k narozeninám

 

  • Můj první tip na dárek k narozeninám je můj nejoblíbenější. Doporučuji všem darovat oslavenci zážitek. Všeobecně po dárku chceme, aby na něj obdarovaná, nebo obdarovaný nezapomněl. Dárky se taky rozmazlujem. Často darujem něco, co si běžně oslavenec nekoupí. A právě zážitkové dárky mají vše co jsem výše popsal. Na netradiční dárek se totiž nezapomíná. Běžně si jej lidé nekupují, protože převážně stojí “víc” peněz, ale když jej dostane, tak onen zážitek rád prožije. U takového dárku máte jistotu, že na něj nezapomene a určitě se o něm bude ještě dlouho vyprávět. Výběr na dnešním trhu je obrovský, můžete nahlednout na nabídku firmy Essence, která má jednu z největších nabídek. Pokud Vám přijde, že je to dárek dražší, než jste si představovali, pak se zkuste domluvit s dalšími lidmi kteří na narozeniny půjdou. Zdali by se s Vámi na dárek nesložili. Myslím si že je lepší darovat jeden hodnotnější dárek, než pět láhví alkoholu, na které obdarovaný za týden zapomene. Při výběru a nákupu tohoto dárku k narozeninám jen pořádně zvažte, zdali bude vhodný. Ne každý miluje adrenalin, nebo určité nepohodlí. Zkrátka pořádně zapřemýšlejte, jaký zážitek bude ten nejlepší.
  • Mým dalším oblíbeným tipem na dárky k narozeninám jsou parfémy a toaletní vody. Na trhu je obrovský výběr, já rád nakupuji v prodejně parfemy.cz . Někdo by mohl namítnout, že je lepší zajít do parfumérie a tam vůně na testerech vyzkoušet, já jsem jiného názoru. Mám totiž jinou zkušenost. Povím vám příběh mého výběru. Nedávno jsem kupoval parfém pro svou manželku. Vím o ní, že její nejoblíbenější je vůně GAP. Já jsem ji chtěl darovat něco jiného, proto jsem strávil v parfumérii mnoho času. Výsledek byl takový, že jsem koupil parfém, který voněl mě, ale mé Haničce již tolik nevoněl. Používala jej, ale nebyla z něho nadšená. Proto jsem si příště nastudoval jak popisují její oblíbený parfém a hledal jsem podobné vůně. S novým parfémem, který jsem ji koupil jsem zabodoval mnohem víc. Další výhoda parfémů zakoupených na internetu je jejich nižší cena. Parfemy.cz

 

  • Můj poslední tip na dárky k narozeninám je tip na hodinky. Ještě před několika lety to vypadalo, že hodinkám odzvonilo. Každý se díval na čas do mobilu a hodinky nikdo nepotřeboval. Jenže výrobci hodinek to nevzdali a začali vyrábět ještě hezčí hodinky než doposud a z hodinek se stal nejen ukazatel času, ale i módní doplněk který zdobí nejednu ruku ženy a muže. Hodinky jsou proto stále víc a víc kupovány. Velký výběr krásných hodinek naleznete v obchodě hodinky.cz. Koukněte sami.
    Hodinky.cz

 

Tipy na podobné články

 

Pokud jste si z předchozích tipů na dárky k narozeninám nevybrali, tak pro Vás mám několik tipů na další články, které se věnují dárkům a jejím výběrům.

 

Dárek k narozeninám – úvodní článek tohoto webu, naleznete zde rozcestník na další články na tomto webu

 

Dárky pro muže – pokud hledáte narozeninový dárek pro muže, pak by Vás mohl zaujmout tento skvělý web, který se věnuje výhradně tipům na dárky pro muže

 

Tipy na jednotlivé dárky k narozeninám

 

Narozeninové dárky pro muže

 

Škola smyku – užitečný adrenalinový dárek, který ocení nejen muži

Driftování – oproti předchozího dárku tento dárek přináší ještě víc adrenalinu a ještě více smyků než ten předchozí. Dopřejte muži jízdu v permanentním smyku.

Tandemový seskok Kunovice – další adrenalinový dárek k narozeninám, který potěší nejen muže

 

Narozeninové dráky pro ženy

 

Změna image – snad každá žena se ráda zkrášluje, darujte ženě k narozeninám setkání s odborníky, nejde o žádné plastické operace ale o setkání s kadeřníkem, vizážistou a stylistou

Pasení ovcí v Beskydech – nejenom ženská duše občas zatouží po klidu a přírodě. Oblíbeným dárkem k narozeninám je proto onen klid. Ovce, nádherné hory co víc si přát.