Dárky k 20. narozeninám

 Dvacáté narozeniny jsou první kulaté narozeniny v dospělosti. Většina mladých v těch letech ještě studuje, ale jsou zde již i mladí, která chodí do práce. Dokonce mají své rodiny. Proto se těžko generalizuje s tipy, jaký dárek je pro mladou ženu či muže ten nejlepší.

 


I přes to se pokusíme Vám poradit. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy. Začneme mladými ženami.

Pomůžeme Vám vybrat dárky k 20. narozeninám 
Pomůžeme Vám vybrat dárky k 20. narozeninám

Tipy na dárky k 20. narozeninám pro ženy

Zážitkové dárky pro mladé ženy

Přijde mi, že mladí dnes žijí pro zážitky. Ty nejen rádi zažívají, ale taky se s nimi rádi chlubí na sociálních sítích, nebo při vyprávění. Není proto divu, že zážitkové dárky jsou na vzestupu. Stačí jen vybrat ten nejlepší zážitkový dárek. A s tím Vám zkusím poradit. Pojďme na to.

Změna image – myslím si, že každá žena jednou za čas ráda změní své image. Většina žen tak činí v čase a podle reakcí svého okolí se proměňuje. Změnu image často řeší mladé ženy, které chtějí za dětstvím definitivně zavřít dvířka a vstoupit do světa dospělých. Co kdyby jim se změnou image pomohli odborníci. O změně image jsme psali ZDE. V kostce, ženě se budou věnovat profesionální vizážista, stylista a kadeřník. Koupit tento skvělý dárek doporučuji ZDE.

Let v balóně – romantický dárek, který je hodně oblíbený u všech lidí. Je moc krásné letět nad zemí a z vrchu koukat na to co se děje pod Vámi. Když se k tomu ještě přidá západ slunce a krásná krajina, tak je to zážitek na který se nezapomíná. Sám to mám vyzkoušené a musím tento dárek vřele doporučit. Mě ani nevadilo že nás bylo v balóně víc. Let v balóně můžete koupit ZDE.

Tandemový seskok –  bezkonkurenčně nejoblíbenější dárek pro mladé odvážné ženy. Tandemový seskok není nejlevnější záležitostí, takže si jej člověk běžně nekoupí. Ale když jej dostane a je trošku odvážný, tak si jej náležitě užije. Darujte mladé ženě porci adrenalinu. Koupit tento zážitek doporučuji ZDE.

Velký výběr zážitků naleznete ZDE.

Jaké zážitkové dárky nekupovat

Protože Vám chceme poradit co nejlíp, tak zde ještě musím zmínit pár tipů na co si při výběru zážitkových dárku musíte dát pozor.

  • Zážitek nesmí jít proti naturelu ženy, to že se při tandemovém seskoku bude člověk bát je přirozené, ale nesmí mít panickou hrůzu z výšek a musí mít rád adrenalin. V opačném případě se může stát, že Váš dárek ani nevyužije a certifikát, který ji dáte propadne.
  • Zážitek nesmí být moc všední. Co je pro někoho všední pro dalšího být všední nemusí. Co tím chci říct, darovat dobrý wellness je super a žena za něj bude ráda, ale časem pokud chodí na wellness zažije lepší a na ten Váš zapomene. Zkrátka zážitek musí být pro ženu unikátní a nevšední.

Módní doplňky jsou skvělým dárkem k dvacetinám

Nechtějte po mně tipy na to co je aktuálně trend. I kdyby jsem to aktuálně věděl, tak Vy tento článek čtete někdy v budoucnu  a to co by jsem zde napsal, tak by už dávno módní nebylo. Nebojte se, nenechám Vás bez tipů. Jen než se k nim dostaneme, tak něco málo o módních doplňcích. Módních doplňku je v šatníku každé ženy vždy málo. I kdyby jich měla milión, tak jich bude pořád málo. Takže se módních doplňků nebojte a klidně ji nějaký další darujte. Výhoda těchto dárků je ta, že módní doplněk může stát od pár korun po nekřesťanské peníze a je jen na Vás kolik chcete do dárku investovat. Módní doplněk by měl být ve stylu, jaký mladá žena nosí.

A teď k tomu slibovanému tipu. Já nejraději módní doplňky vybírám a nakupuji na Vivantisu. Vždy se kouknu na jejich fashion story, kde mají fotky mladých lidí s oblečením a doplňky, které nabízejí v eshopu. Tzn. aktuální módní zboží vidím na lidech v reálu. Koukněte sami ZDE.

Další tipy na dárky k 20. narozeninám pro ženy naleznete na internetu například v článku dárky k 20. narozeninám pro ženy.

Tipy na dárky k 20. narozeninám pro muže

Možná to vypadá, že muže v tomto článku s tipy víc odbudeme než ženy, ale není tomu tak. Já si myslím, že inspiraci na dárky pro muže můžete načerpat i v tipech na dárky k 20. narozeninám pro ženy a opačně. Takže tyto tipy jen rozvinou výše napsané tipy. Pokud Vám ani tyto tipy nebudou stačit potom můžete další tipy hledat například v článku dárky k 20. narozeninám pro muže.

Zážitkové dárky pro mladé muže

To co se líbí ženám, se může líbit i mužům viz tipy na zážitkové dárky pro ženy. Zde přidám spíš mužské zážitky pro doplnění tipů.

auto moto zážitky – většina mužů miluje auta a už jako kluci sní o tom, že budou jednou vlastnit nějaké pořádné auto. Vy jim nejspíš tento sen dárkem nesplníte, ale můžete jim svým dárkem umožnit vyzkoušet si řídit takové super auto. Má to jen podmínku, mladý muž musí mít řidičák. Moto zážitků je mnohem víc, než jen klasické řízení. Můžete mladému muži darovat výchovnou školu smyku, nebo může řídit čtyřkolku atd… Schválně se na nabídku moto zážitků mrkněte ZDE.

Větrný tunel – nevšední zážitek, kdy si muž na chvíli vyzkouší jak by vypadal volný pád. Přitom bude jen pár centimetrů nad zemí. Víc se o tomto zážitku dovíte ZDE.

Proč darovat zážitek?

Jaký zážitek nedarovat  jsme si už vysvětlili u tipů u žen. Teď se podívejme proč jsou zážitkové dárky tak skvělé. Protože určitě jste se již koukali, že zážitky nejsou nejlevnější záležitostí a asi si říkáte, má cenu platit tolik peněz za pár minut zážitku?

  • Na silný zážitek se nezapomíná a to od svého dárku očekáváte.
  • O zážitku se hovoří, jak před samotným zážitkem tak i dlouho po něm.
  • Na samotný zážitek může mladého muže doprovodit jeho parta. Tedy až na vyjímky. Tzn. pobaví se zážitkem i kamarádi a kamarádky.
  • Silný zážitek lidem může otevřít oči, může jej motivovat, což je hlavně u mladých skvělá vlastnost.
  • Tím že je zážitek dražší, tak nehrozí, že by si jej sám od sebe obdarovaný koupil. Zkrátka zážitky se většinou dostávají a 20. narozeniny jsou skvělou příležitostí.

Velký výběr zážitků naleznete ZDE.

Daruj muži k 20. narozeninám hodinky

Mladý muž musí po pubertě a dospívání vyměnit celý svůj šatník a své módní doplňky, zkrátka z kluka se stává muž. Někdo to dělá průběžně, někdo na to vlítne. A právě krásné elegantní hodinky jsou jeden z módních prvků, které dělají muže muži.

Hodinky dělají muže muži.

Nebudu zde popisovat jaké hodinky jsou nejlepší, spíš zde pro inspiraci nějaké ukáži.

 

dárek k 20. narozeninám hodinky
dárek k 20. narozeninám hodinky

Posuďte sami elegance sama. Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

dárek k 20. narozeninám krásné hodinky
dárek k 20. narozeninám krásné hodinky

Tyto krásné hodinky můžete koupit ZDE.

Z fotek asi chápete, že krásné hodinky udělají z mladého kluka, elegantního mladého muže. Hodinky mladému muži vydrží několik let, takže Váš dárek nebude po roce zapomenut, ale neustále bude zdobit mužovu ruku.

 

Nevhodné dárky k dvacátým narozeninám

Tipů na vhodné dárky v článku již zaznělo mnoho. Pojďme se teď podívat na nevhodné dárky. Je zajímavé, že nevhodné dárky jsou často ty nejvíc dávané. Důvod je často ten, že pomáhají řešit finanční problémy v rodině. Zkrátka místo toho, aby se koupil mobil když je potřeba, tak jej raději většina lidí daruje k narozeninám, nebo k vánocům atp… . Proč jsou ale tyto dárky nevhodné vysvětlím v následujících bodech. Možná že ale právě i tyto tipy na nevhodné dárky Vám pomohou vyřešit dárek k 20. narozeninám.

  • peníze – mladý člověk většinou nemá moc peněz. Často hlavně starší generace neví po čem touží, protože se v nových trendech nevyznají, tak jim raději dají peníze. Ti jsou za to rádi, koupí si co potřebují, ale to že to byl dárek k dvacetinám rychle zapomenou
  • elektronika – mladí dnes touží po nejnovějších mobilech, noteboocích, tabletech, protože nové jsou rychlejší, lepší, krásnější. A často tyto dárky k narozeninám dostávají, jenže tyto dárky morálně i technologicky rychle stárnou. Takže za 5-10 let si na ten skvělý mobil který mu chcete k dvacetinám dát zapomene. Víte Vy jaký byl váš předchozí mobil před tím posledním? Nejspíš ne. Proto si myslím, že mnohem lepší jsou například ty hodinky, které tak rychle nestárnou
  • autoškola – k 18. 20. narozeninám se mladým lidem často platí autoškola, která není vůbec levnou záležitostí, jenže je to opět takový dárek, který 1. řeší finanční náročnost, tak se hodí do škatulky dárků a ušetří se na dárku. 2. pokud mladý člověk neřídí, tak je lepší autoškolu odložit do chvíle, kdy si bude pořizovat auto a bude řídit. Mnoho mladých lidí totiž bez praxe si návyky z autoškoly nezapamatuje