Dárek k třicetinám

Dárek k třicetinám

Nedávno jsem sám oslavoval třicetiny. Hodně mých kamarádů a kamarádek mělo nedávno třicet, takže jsem musel hodně krát přemýšlet jaký dárek koupit. Měl jsem již tu výhodu, že jsem sám k třicetinám dárky dostal a díky stránkám přinášejícím tipy na dárky k třicetinám jsem nad tímto problémem hodně uvažoval. Pokud hledáte tu správnou inspiraci tak doufám že Vám tento článek ve vašem hledáni pomůže.

 

Slavit třicet let, to je většinou jedna velká párty. Na oslavu narozenin dorazí mladí lidé, kteří mají  elán, jsou zvyklí se bavit celou noc. Někteří již mají rodiny, děti. Další ji brzo plánují pořídit. Někteří stoupají kariérním žebříčkem. Zkrátka optimismu, elánu na rozdávaní a Vy musíte pro takovou příležitost vymyslet vhodný dárek. Může to být něco praktického, něco do nové domácnosti, nebo můžete podpořit koníček oslavence. Já osobně by jsem v dnešní době šel trochu jiným směrem. Koníček totiž zná nejlépe oslavenec, tedy pokud se v daném tématu neorientujete sami dobře. Do domácnosti si většinou lidi koupí věci podle svého vkusu. Já by jsem dnes kupoval oslavenci zážitek. Je to věc, dárek, který by si sám nejspíše nekoupil, protože by mu bylo škoda dávat za zážitek dávat velké peníze, nebo by ho ani nenapadlo něco takového vyzkoušet. Zážitky jsou totiž na celý život i když samotný zážitek trvá třeba jen pár minut, dokonce třeba při seskoku z padákem jen pár vteřin. Zkuste zvážit zdali by nebylo zajímavé oslavenci dát k dárek k třicetinám v podobě třeba tandemového seskoku, let v baloně. Nebo mu umožněte řídit luxusní auto, které si ještě nestihl pořídit. Zážitků je velké množství stačí jen vybírat.

 

Můj osobní tip na dárek k třicetinám

 

Kupte oslavenci možnost zalétat si nad hladinou přehrady. Jde o flyboarding, horká adrenalinová novinka pro horké léto. Pomoci tlaku vody z trysek, můžete poletovat nad hladinou přehrady až do výše 8 metrů. Nebo můžete skákat po hladině jak delfín. Lidé teprve přicházejí na možnosti flyboardu. Navštivte stránky o flyboardingu. Na stránkách naleznete i informaci kde si můžete flyboarding v čechách vyzkoušet.

Nový článek plný skvělých tipů na dárky k 30. narozeninám.