Dárky k 40. narozeninám

Dárky k 40. narozeninám

Většinu lidí zastihnou čtyřicáté narozeniny v nebývalém poklusu. Možné že je to dobře, protože kdyby měli víc času, tak by začali přemýšlet nad tím, že čtyřicítka se již coby mládí považovat nedá. I když z pohledu osumdesátnika to tak může vypadat. Zkrátka čtyřicítka je dalším významným milníkem, které člověk slaví a dárky k čtyřicítce musí být trošku jiné než například k třicetinám, nebo k 39. narozeninám.

 


Pojďme se na ně podívat. Tento článek jsem rozdělil na tři kategorie, první jsou tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám, druhý pro muže a nejvíc se budeme věnovat dárkům, které můžete darovat jak muži tak ženě. Pojďme na to.

Dárek k 40. narozeninám
Dárek k 40. narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám

Změna image

Ženy se rády upravují, zdobí. Pořád řeší co je v módě, co se aktuálně nosí. Řeší nové účesy kolegyň, i to že někdo chodí neupraven atp. Jednou za čas každá žena trhne kormidlem a trošku svůj styl poupraví. Některá to dělá radikálně, jiná drobnými kroky. Co kdyby jste ji darovali k čtyčicetinám změnu image, kterou by probrala z odborníky na slovo vzaté. A to vizážistou, stylistou a kadeřníkem. Všichni si sednou a dohromady vytvoří, nebo poupraví vzhled a vizáž do nového desetiletí. Dle mého je to víc než skvělý dárek, kterým uděláte radost každé ženě. Ty co to moc řeší dostanou tipy na sebe od odborníků, ty co to moc neřeší zase dostanou impuls. Víc si o změně image můžete přečíst ZDE

Zde můžete změnu image zakoupit.

Kvalitní vůni

Ženy chtějí svému okolí, ale i pro svou dobrou náladu dobře vonět. Ale kvalitní vůně něco stojí. Proto jsou kulaté narozeniny skvělou příležitostí na to, darovat ženě kvalitní vůni. Já Vám zde nebudu radit, která vůně se k čtyřicátinci hodí. Důvod je ten, že nevím jaký typ vůně ženě voní. Za tím účelem snad jen koukněte na poličku s parfémy a zjistěte co vlastní. Nekupujte ji úplně to samé, ale něco podobného. Pokud neholduje sladkým vůním, tak těm se vyhněte, ty jsou spíš pro mladší. Proč toto píši, důvod je ten, že nápad je to skvělý, ale já jej vylepším o tip který Vám ušetří nemalý peníze. Nekupujte vůni v kamenné parfumérii, ale na internetu. V nějakém renomovaném eshopu, zde je jistota toho že dostanete originál i velkého výběru. Proti kamenným parfumériím ušetříte několik desítek procent na ceně. Vím o čem mluvím, vůně často kupuji. Nejraději v Notino.cz, nebo na Parfemy.cz.

Další tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám

Dárky pro ženy k 40. narozeninám – výhradně tipům na dárky pro ženy k 40. narozeninám se věnuje tento článek na stránkách www.darkyzeny.cz. Skvělé na tomto článku je to, že jsou to tipy na ženy, které slaví čtyřicetiny

Dárek ke 40. pro ženu – další skvělý článek, který se této problematice věnuje

Dárky pro ženy k narozeninám – podobný článek tomuto na těchto stránkách, takže pokud ještě máte málo inspirace, pak právě Vám může pomoci tento článek

Tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Moto zážitek

Neznám muže, který by nemiloval auta. Snad každý muž touží po tom že kromě krásné ženy a dětí chtějí vlastnit i krásné sportovní auto. Někteří si tento sen již do čtyřicítky splní, ale pro mnoho mužů je tento sen celoživotně nesplněnou položkou. A vy mu jej můžete alespoň na chvíli splnit. Ne nebojte nebudu Vám teď radit, že by jste mu měli koupit drahý sportovní vůz. To je nad možnosti většiny z nás. Ale můžete mu na chvíli alespoň tento vůz umožnit řídit. Moto zážitků je velké množství, od možnosti jezdit ve sportovních vozech jako je Ferrari nebo Porshe, po možnost vyzkoušet si driftování, nebo se něco přiučit ve škole smyku.

Velký výběr moto zážitků naleznete ZDE.

Kožená kapsa přes rameno

Aktuálně jeden z nejvíc trendy dárků pro muže. Důvod je ten, že mobily, peněženky plné věrnostních karet, klíče od všeho možného jsou stále větší a i mužům již pro tyto věci klasické kapsy nestačí. Takže i muži potřebují svou „kabelku“. A právě 40. narozeniny jsou skvělou příležitostí k tomu darovat muži kvalitní koženou kapsu. Do které se mu vše vleze. Pokud má malý tablet, tak zvolte kapsu, do které se vleze i jeho tablet.

Kožená kapsa dárek k 40. narozeninám
Kožená kapsa dárek k 40. narozeninámKožená kapsa dárek pro muže k 40. narozeninám

Tuto, ale i mnoho dalších krásných můžete koupit ZDE.

Další tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Pokud Vám výše napsané tipy nestačili, pak pro Vás mám následující tipy na podobné články

Dárky pro muže k narozeninám 40 – pod krkolomným názvem se ukrývá skvělý článek plný inspirace a skvělých myšlenek

Dárky pro muže k čtyřicetinám
 – na stránkách, které se věnují výhradně tipům na dárky k čtyřicátým narozeninám naleznete několik skvělých článků, jeden z nejlepších je tento článek

Dárky pro muže k 40. narozeninám – skvělý článek, plný ještě lepších konkrétních tipů

Tipy na dárky k 40. narozeninám

Pasení ovcí v Beskydech

Možná Vám to přijde divné, ale pasení ovcí v Beskydech je jeden z nejprodávanějších zážitků a jeden z nejlepších dárků hlavně pro vytížené čtyřicátniky. Pasením ovcí totiž ženě, nebo muži darujte chvíli klidu a relaxace v nádherné přírodě. A to je něco mnohem hodnotnějšího, než jakýkoliv hmotný dárek. Tím že budou pást ovce, tak půjde o nevšední zážitek, na který hned tak nezapomenou.  Víc si o tomto skvělém dárku můžete přečíst v článku Pasení ovcí v Beskydech.

Pasení ovcí v Beskydech koupíte zde

TIP: tento dárek je obvzlášť vhodný pro různé manažery, manažerky, podnikatele zkrátka pro lidi, kteří neumí vypnou. Tito lidé mají většinou vše, protože jejich práce je finančně dobře ohodnocena, ale co nemají je klid a možnost na chvíli vypnout a to jim tímto netradičním dárkem můžete umožnit.

Hodinky k 40. narozeninám

Mnoho lidí chce ke kulatým narozeninám nějakou elektroniku. Nový mobil, foťák, notebook a často je taky dostanou. Já doporučuji tyto dárky nedávat. I když sám tak někdy činím. Vysvětlím proč to není dobrý dárek. Elektronika rychle stárne. Někdo mění mobily skoro každý rok, a málokomu dnes mobil vydrží několik let. Když jej totiž člověk nezničí, tak minimálně morálně a technologicky zestárne. Takže schválně víte jaký jste měli mobil před deseti lety? Nejspíš ne. A tak by to dopadlo i s vaším dárkem. Proto si myslím, že mnohem lepší je darovat například kvalitní elegantní hodinky. Ty vydrží a zdobí příjemce dárků mnoho let. 

Hodinky k 40. narozeninám
Hodinky k 40. narozeninám

Tyto hodinky a mnoho dalších hodinek můžete koupit ZDE.

Přeji Vám pěknou oslavu narozenin.