Dárky pro ženy

Kupovat dárky pro ženy je jedna velká radost. Žena má většinou větší potřeby než muži. Takže ve výběru vhodného dárku pro ženu, máte dosti prostoru. Dárekm ženě říkate co k ní cítite. Jen to s dary nepřehánějte, aby jste ženu vaším dárkem nepřivedli do rozpaků. Protože dárek se těžko odmítá a mnoho žen nevnímaje drahé dárky přivedou do rozpaku, protože dobrý mrav praví, že dárky by se měly opětovat. Takže pokud dárek nekupujete své manželce, přítelkyni. Tak by jste se měli vyvarovat drahým darkům. Do rozpaků z takového dárku můžete přivést nejen ženu, ale i další hosty, kteří budou na oslavu narozenin pozváni.

 

 

Dárek pro ženy k narozeninám

 

Jednotlivé tipy na dárky pro ženy si nechám na konec tohoto článku. Zkusím zde napsat pár dalších rad, jak vybrat vhodný dárek, kterým se ženě bude líbit. Dárkem pro ženu k narozeninám by jste rozhodně neměli přivést ženu do rozpaků. Jeden z tipů jak tak neučinit jsem napsal nahoře, další je nekupovat nevhodný dárek. Pokud víte, že žena bude rozbalovat dárky před lidmi, tak ji nebudete kupovat sexy prádlo. Dárkem by jste neměli řešit problémy, které řeší žena třeba se svým zdravím, nebo handicapem. Tyto problémy si určitě ráda každá žena vyřeší sama. Taky by jste dárky ženě neměli dávat najevo že stárne. Stárneme všichni, ale krémy na vrásky atd… určitě nezabodujete.

dárek pro ženu k narozeninám
dárek pro ženu k narozeninám

 

Při výběru dárku uvažujte hlavně, že jde o dárek pro ženu a ne pro Vás, nebo domácnost či rodinu v které žena žije. Ženy za svůj život dávají do chodu domácnosti hodně energie, tak jim dopřejte dárek, který bude čistě pro ni. Žehlička je krásný dárek pro domácnost, ale myslím si, že žena Vás s takovým dárkem pošle víte kde. Aby byl váš dárek vnímán pěkně, tak si dejte záležet, aby byl krásně zabalen. Ženě k narozeninám přineste ještě květiny. Zkrátka ženy hodně dají na detaily, na které muži často nemyslí a je to škoda.

 

Tipy na dárky pro ženy

A teď konečně k tipům na dárky pro ženy. Je mi jasné že každá žena je originální a dárek dobrý pro jednu ženu, nemusí být dobrý pro druhou ženu.

tipy na dárky pro ženy
tipy na dárky pro ženy

 

Pokud chcete ženě koupit opravdu originální dárek tak zvažte, zdali ji nekoupit zážitek Změna image. Ženy rády mění svou image, nebo vylepšují tu svou stávající. Při koupi takového dárku se žena sejde s profesionálním vyzážistkou, kadeřníkem, modním stylistou a spolu s ženou vymyslí změnu, kterou ocení nejen žena, ale i její okolí. Málokteré ženě se povede za svůj život dostat k odborníkům na změnu image. Žena stráví den v Praze s odborníky a myslím si že tento dárek opravdu ocení. Tento dárek se často kupuje ženám, které slaví 50 narozeniny jako dárek k padesátinám pro ženy. Ale myslím si, že jej ocení každá žena, která uvažuje o nějaké změně účesu, stylu atd…
Tento dárek zakoupíte zde.
Vice se o změně image dočtete v skvělém článku Změna image.

 

Dalším tipem na dárky pro ženy jsou masáže. To je přesně ten dárek, který si užije žena plnými doušky a není to takový ten dárek, koupil jsem ti Máňo pernamentku na aerobik, protože už musíš se sebou opravdu něco dělat.  Pernamentku ženě můžete darovat, ale třeba právě na masáž, nebo wellness. Hodně se prodává například čokoládové pokušení. Jde o ideální dárek pro ženy, které mají rády čokoládu.

 

Mnoho tipů na dárky pro ženy se točí kolem zážitků. Já si myslím, že je to správné, zážitky jsou totiž dárky, které nám nikdo nevezme a na které budeme vzpomínat ještě hodně dlouho. Pokud žena holduje adrenalinu, tak ji dopřejte nějaký adrenalinovější zážitek. Jako je například tandemový seskok s padákem, nebo Zorbing. Pokud je žena romanticky založená, tak ji můžete zaplatit nějaký romantický pobyt, nebo gurmanský zážitek.

 

Aby jsem zde nepsal jen o zážitcích, tak přikládám pár tipů na dárky pro ženy, které jsou věcné. Nechte ženě vyrobit fotodárek, od kalendáře, po fotoknihu. Ženy milují módu. Kupte ženě šátek, triko, kabelku, peněženku. Pokud víte že žena chodí hodně v papučích, tak máte jedinečnou možnost koupit zdravotní obuv. Dnešní nabídka na trhu je obrovská. Pokud žena ráda čte a ještě nemá čtečku, nebo tablet, tak máte možnost vybírat dárek pro ni tímto směrem. Dalším tipem na dárek pro ženu jsou voňavky. Při výběru voňavky doporučuji prvně zjistit t u ženy, jakou vůni preferuje. Některé ženy totiž mají rády kořeněné vůně, jiné po ovoci a další po květinách. Při nákupu doporučuji vyrazit do zavedené parfumérie, kde Vám rádi poradí a sami si budete moci k vůni přivonět. U kupováni parfému je jen nebezpečné, že žena Vám bude v budoucnu vonět ještě víc. Pokud tedy nechcete, nebo nemůžete s ženou něco mít, tak ji raději parfém nekupujte.

 

Doufám že Vás mé tipy na dárky pro ženy inspirovaly a kdyby jste hledali další inspiraci, tak Vám doporučuji tyto články plné dalších tipů na dárky pro ženy.

 

Dárek k třicetinám pro ženu

Dárek k čtyřicetinám pro ženu

Dárek k padesátinám pro ženu

 

TIP: pokud chcete ženu potěšit a darujete ji dárek, který si má vychutnat sama, nebo se svým mužem či partnerem, tak ji nabídněte, že ji pohlídáte děti. Pokud má děti, které je potřeba hlídat. Tak bude Váš dárek ještě dokonalejší.