Přání k narozeninám

Přání k narozeninám můžete buď koupit v obchodě, takové přání bude určitě pěkně zpracováno. Takto pořízené přání k narozeninám bude mít krásný text a na Vás bude jen napsat své jméno, vložit přání do obálky a popřát s ním na narozeninách. Pokud máte básnické střevo. Tak pro Vás bude nejlepší přání k narozeninám vyrobit. Složit básničku, která bude ušita na povahu oslavence někdy zabere dost času a trpělivosti, ale výsledné dílo bude určitě stát za to. Dnes můžete k přáni přidat obrázek, který naleznete na internetu, pokud jej sami nenakreslíte.

přání k narozeninám
přání k narozeninám


Ti kdo nemají básnické střevo a nechtějí kupovat přání k narozeninám coby hotové řešení někde v obchodě, tak pro Vás máme několik textů, které můžete umístit na své přání k narozeninám.

Pokud bývají narozeniny pojaty ve větším stylu, tak bývá někdy zvykem přání k narozeninám číst před všemi. Proto si dejte záležet, pokud píšete přání k narozeninám ručně, aby bylo přání dobře čitelné. Není totiž nic horšího, než když vaše přání nejde přečíst. Tím Vás od ručně psaného přání k narozeninám neodrazuji, protože si myslím, že ruční práce každého nejvíce potěší, protože na ní jde vidět, že vám obdarovaný není lhostejny a že rádi do něj zainvestujete nějaký svůj čas.

Držím palce, ať se vám povede přinést k narozeninám to nejlepší přání.

Texty které můžete použít na svém přání k narozeninám:

Tvé narozeniny to je důvod vše pořádně oslavit.

 

Dnes by mohl být obyčejný den, jako každý jiný. Ale je tu malý detail: dnes slaví narozeniny mně nejmilejší člověk. Kterého miluji nade vše. Takže vše nejlepší k narozeninám … .

 

Všechno nejlepší k narozeninám. Přeji Ti aby dnešní den byl začátkem krásného a úspěšného dalšího roku. Toto je moje přání a doufám že se Ti splní.

 

Kdo je slaví dne? Na druhé straně přání k narozeninám. Můj nejlepší přítel. Vše nejlepší k narozeninám … .

 

Vždycky jsem si myslel, že se říká” člověk se nikdy nezmění “. Jenže ono to není pravda. Čas plyne pro všechny a život nás někdy mile a někdy nemile překvapí. A to nás utváří a my se měníme, i  když nám někdo může tvrdit, že se neměníme. Proto Ti chci popřát, protože dnes máš narozeniny a chci ti popřát, aby jsi své další léta měnil jen k lepšímu. Vše nejlepší k narozeninám.

 

Nejlepší způsob jak si zapamatovat něčí narozeniny je jednou zapomenout. Já si ty tvé narozeniny pamatuji, tak jsem nezapomněl. Vše nejlepší k narozeninám …

 

Články kde naleznete další texty pro vaše přání k narozeninám:


Přání k narozeninám texty
Přání k narozeninám žertovné texty
Přání k narozeninám žertovné texty 2

Básničky k narozeninám naleznete zde.