Pozvánka na oslavu narozenin

Narozeninová oslava začíná přípravou. V první fázi si musíte ujasnit jak velkou narozeninovou oslavu zorganizujete. Kde narozeninová oslava proběhne. V jakém termínu, jakém stylu. Potom budete muste vypracovat seznam pozvaných. Vytvořit, nebo koupit Pozvánku na oslavu narozenin. Na pozvánce nesmí chybět nejdůležitější údaje, jako je místo konáni, čas. Pokud bude oslava v nějakém stylu, tak upozornit na styl oslavy a vhodnost oblečení.

Po vytvoření pozvánky, budete muset pozvánku rozeslat, nebo osobně předat pozvaným. Pozvánku na oslavu narozenin je třeba doručit v dostatečném předstihu, aby si pozvaní stihli zařídit volno a mohli se na vaše narozeniny připravit.

Pozvánka na oslavu narozenin vzory. 

Pozvánky k narozeninám se dají buď koupit, nebo si je můžete vyrobit. V době počítačů a internetu je výroba takové pozvánky snadnou záležitostí. Aby jsme Vám usnadnili výrobu, sepsali jsme pro Vás pár vět, které na své pozvánce na oslavu narozenin můžete použít.

pozvánka na oslavu narozenin
pozvánka na oslavu narozenin

Pozvánky na oslavu narozenin šablony

Vím že jsem ještě mladý, nevěříte? Přijďte zkontrolovat moji občanku. Budu na Vás čekat …

Bez Tebe by oslava mých narozenin nebyla perfektní, proto si moc přeji aby jsi dorazil na mé narozeniny. Už se na Tebe moc těším !!! Mou narozeninovou oslavu si vždy dlouze pamatuji. A to díky vaším úsměvům v obličeji. Proto Vás srdečně zvu na oslavu mých narozenin. Oslava proběhne ….v …. u ….

Jste srdečně zváni na mé narozeniny. Letos na … v … bude se slavit u mě doma. Už se těším na krásný večer s Vámi.

Máš … něco v plánu? Doufám že ne. Protože potom by jsem chtěl s Vámi oslavit moje narozeniny. Dejte mi prosím vědět zdali se můžete stavit.

Jsem o další rok starší. Naštěstí to není důvod mít špatnou náladu. Už teď se totiž těším na … kdy budu mít svou narozeninou oslavu v … . I Ty jsi zván. Už se na Tebe moc těším …

Milníky by se měly oslavovat. Proto se těším až ty mé narozeniny oslavím s Vámi na oslavě narozenin u mě doma.

U některých textů na pozvánky na narozeniny nejsou přidány informace o místu konání narozeninové oslavy a datum. Nezapomeňte tyto údaje vhodně napsat na vaši pozvánku na oslavu narozenin. Doufám že Vám můj výběr nejlepších textů na pozvánky pomůže.

Texty pro Vaši pozvánku na oslavu narozenin

Každý si přeje dlouze žít, ale nikdo nechce být starý !!! Proto Vás zvu na bujarou oslavu mých narozenin. Budu se na Tebe těšit.

Mladí nekoupíš, staří neprodáš. Ale myslím si že si můžeme na mládi zavzpomínat. Proto Vás zvu na mou oslavu narozenin.

Se špatnou náladou se stárne velmi rychle. Já mám budu mít teprve … ale zrychlovat se mi nechce, proto jsem pro Vás připravila oslavu narozenin a ráda by jsem tam měla i Tebe.

Video pozvánka na oslavu narozenin

Nejen mladá generace si dnes rozumí s internetem. Proto jsou mezi lidmi stále více populárnější video pozvánky na oslavu narozenin. U první si všimněte, jak autor této pozvánky krásně a elegantně informuje pozvané kdo je a kdo není pozvány. Pod videem na Youtube autor pozvánky píše. Pozváni jsou všichni kdo obdrželi emailem link na toto video. A pokračují důležité informace o oslavě. Tak by měla vypadat každá pozvánka na oslavu narozenin, nejen video pozvánka.

Doufám že Vás následné videa inspirují.

Video pozvánka na oslavu narozenin pro mladé

Pompéznější pozvánka na oslavu 30. narozenin

Pozvánka na oslavu kulatých narozenin

Pozvánka na oslavu 50. narozenin

V této video poznámce je krásně ukázáno, jak se vytváří i klasická pozvánka na oslavu 50. narozenin.