Dárky k narozeninám

Vítejte na stránkách, na kterých naleznete mnoho skvělých tipů pro Váš dárek k narozeninám. Výhoda těchto stránek je ta, že nejsme žádným eshopem, takže se zde nebudu snažit nabízet zboží, které potřebuje daný obchod prodat. Proto se můžete těšit na upřímné konkrétní tipy. Přeji Vám mnoho inspirativního čtení.

 

Kamil Staš

 

 

 

 

Krátké zamyšlení před výběrem dárku k narozeninám

Sám to znám, rok co rok v mém okolí slaví lidé narozeniny a já musím rok co rok vymýšlet co jim koupit. S výběrem si dávám práci. Vždy mám možnost se obdarovaného zeptat, co by si přál k narozeninám. Nebo mu dát peníze. Ale tyto dvě možnosti si nechávám jako úplně krajní možnost do které se mi vůbec nechce. Důvod je ten, že jeden ze základních kouzel dobrého dárku je překvapení a když někomu dám peníze, nebo chci od něj tip na konkrétní dárek, potom o překvapení přicházím a já chci vidět onu překvapivou reakci obdarovaného, nebo obdarované. Další věc při darování je ten, že dárkem dáváte najevo to, jak danou osobu znáte a jak si ji sociálně vážíte. Tím že ji řeknete, že nevíte jaký dárek ji koupit dávate najevo, že jste ji moc neposlouchali. Že si nevšímáte zálib, tužeb obdarované či obdarovaného. A zde se dostávám k první nejdůležitější radě při výběru dárku k narozeninám. Pořádně naslouchejte osobě, které budete dárek v brzké době kupovat, určitě se v řeči zmíní, po čem touží, co má ráda.

 

Já Vás nebudu trápit dalšími úvahami a raději se vrhnu na jednotlivé tipy.  Tipy berte coby inspiraci a směr, kudy se mohou vaše úvahy na dárky k narozeninám ubírat.

 

Tip na dárek k narozeninám pro ženy

 

Darujte ženě k narozeninám zážitek

 

Zážitkové dárky jsou jedny z nejlepších dárků, které můžete ženě darovat. Protože na nevšední zážitky se nezapomíná. Takže se na váš dárek jen tak nezapomene. Schválně, vzpomene si žena na vámi darované triko za pět let, když už jej vyhodí? Nejspíš ne. Ale například na takový let balónem se hned tak nezapomíná. Nevšedních zážitků, které můžete ženě darovat je obrovské množství. A je jen na vašem uvážení, jaký ženě darujete. Při výběru zvažte, zdali takový dárek žena ocení a zdali bude pro ni nevšední. Uvedu příklad, ne všechny ženy milují adrenalin a proto pokud jim darujete tandemový seskok s padákem, tak jej nejspíš neocení. Ale znám mnoho žen co po takovém zážitku touží. Další příklad nevhodného dárku je například to, že darujete ženě luxusní masáž a o ženě víte, že běžně chodí na masáže. Určitě ji tímto dárkem uděláte radost, ale nejspíš to pro ní nebude nevšední zážitek a brzo zapomene, že jej od Vás dostala. Samozřejmě u žen co na masáže nechodí můžete s tímto dárkem zabodovat. Nebudu Vás zdržovat úvahami a zmíním zde několik zážitkových dárků. Jeden z nejoblíbenějších zážitků u žen je Změna image, kde nejde o plastickou chirurgii, ale o setkání s modním stylistou, vizážistou a kadeřníkem, kteří změní image ženy. Více si o změně image můžete přečíst zde. Koupit tento zážitek můžete ženě zde. Samozřejmě že ženy ocení již zmiňované masáže, nebo adrenalinové zážitky atd… Mnoho skvělých zážitků které můžete ženě k narozeninám koupit naleznete zde.

 

Zážitkové dárky jsou přesně ty dárky, s kterými ženu rozmazlujeme. Jejich ceny jsou často trošku vyšší a proto si je běžně žena nejspíš nekoupí. Ale když takový dárek dostane, tak jej určitě využije. Pokud Vám přijde, že jsou zážitky pro Vás moc drahé, zvažte, zdali by se na něj nesložilo více lidí.

 

Daruj ženě k narozeninám vůni

 

Ženy milují vůně a mnoho z nich má plné poličky vůní. Ale já si myslím, že dobrá vůně se vždy hodí. Ať už pro možnost prostřídat vůně, nebo pro vhodnost vůně pro různé příležitosti. Vůně je nejlepší nakupovat na internetu a to z důvodu cen. Oproti kamenným parfumériím ušetříte nemalý peníz. Sice si nemůžete vůni před nákupem očuchat, ale pokud sáhnete po nejprodávanějších vůních, tak nejspíš neuděláte chybu. Protože vůně, které se nejlépe prodávají jsou také nejoblíbenější. Určitě se nepokoušejte hledat nějaké speciální vůně, protože v takovém případě hrozí to, že se s tímto narozeninovým dárkem netrefíte do vkusu ženy. Já Vám teď dám několik tipů na oblíbené dámské vůně.

 

Pokud o ženě víte, že má ráda růže pak máte jedinečnou příležitost koupit ženě k narozeninám parfém Chloé od firmy Chloé. Tato vůně bude u ženy, ale nejen u ní evokovat pocit, že se prochází po růžové zahradě. Dlouho vonící vůně (6-10 hodin), kterou ženy milují až tak moc, že některé si ztěžují, že touto vůní voní mnoho žen a proto si ji nemohou vzít. Já si myslím, že toto je problém hlavně na západě, kde si ženy mohou koupit dražší vůně. Dle mého je tato vůně ideálním dárkem. Vůně je ideální pro denní nošení. Nejvíc tato  vůně vynikne v jarních dnech. Doporučuji ji koupit zde.

 

Pokud hledáte lehkou letní vůni, kterou ženy miluji a nechcete za narozeninový dárek moc utrácet, pak se koukněte na mezi ženami oblíbenou vůni Eclat D´Arpege . Jde o ovocně květinovou lehkou vůni, která se hodí do teplých letních dnů. Vůně evokuje zahradu po dešti na níž kvete šeřík. Vůni doporučuji koupit zde.

 

Po jarní vůni, lehké letní vůni by jsem mé tipy na dámskou vůni, kterou můžete bez obav darovat ženě k narozeninám završil tipem na vůni, která se hodí nosit v noci a do chladnějšího počasí. Tato vůně se jmenuje Euphoria Jde o exoticky květinově ovocnou vůni. Dlouho vonící, silně vonící vůně v níž se kloubí vůně granátového jablka, orchideje a mahagonového dřeva. Krásná vůně pro krásné ženy. Koupit si ji můžete zde.

 

Tipů na skvělé dárky pro ženy by jsem mohl napsat ještě mnoho, jenže nejspíš by jsem se jen opakoval, proto pokud Vám předchozí tipy nestačily, pak se koukněte na další články na tomto webu, které se dárkům pro ženy k narozeninám věnují, nebo jde o konkrétní tipy.

 

Dárky pro ženu

Pasení ovcí v Beskydech

Změna image

 

Další skvělé články na dárky pro ženy na  jiných webech:

 

Dárek pro ženu k třicetinám

Dárek pro ženu k čtyřicetinám

Dárek pro ženu k padesátinám

Dárek pro ženu k šedesátinám

 

Tip na dárek k narozeninám pro muže

 

Pokud si muž pěstuje koníček a Vy máte přehled co by se mu líbilo, pak máte na půl vyhráno. Jenže tak tomu většinou není. Protože pokud neznáte daný obor, tak se těžko zorientujete a může se vám stát že muži dáte k narozeninám dárek, který nevyužije. Proto mé tipy na dárky k narozeninám pro muže budou podobného ražení, jak u žen. Jenže tentokrát se podíváme na dárky, které by se líbily mužům.

 

Ideální dárek k narozeninám pro muže je zážitek

 

O mužích se tvrdí, že jsou povahou věční kluci. Toto o nich rády mluví hlavně ženy a to ne zrovna v pochvalném kontextu, ale myslím si že muži se této “pravdě” nebrání a pěkně se ji drží. Proto si myslím, že každý muž miluje dobrodružství. A to v různé podobě. Záleží totiž na mužově povaze. Například o mém taťkovi vím, že by se mu nelíbil dárek k narozeninám v podobě adrenalinového zážitku. Na druhou stranu určitě by si užil například pivní lázně (zde) , nebo let v balónu (zde). Ale znám mnoho mužů co milují adrenalin a berou to jako výzvu a právě pro takové muže může být skvělým dárkem k narozeninám například tandemový seskok s padákem (zde). Těch zážitků, které můžete muži darovat je obrovské množství. V rychlosti mě napadá pokud má muž rád luxusní auta, tak mu můžete koupit možnost projet se v  sportovním autě (zde). Skvělý výběr zážitků, které můžete muži darovat k narozeninám naleznete například zde.

 

Daruj muži k narozeninám vůni

Určitě to znáte, smradlavý chlap je ostudou a přitom krásně vonící muž je to po čem ženy touží. Ale i mužovo okolí. Je zajímavé, že mezi těmito dvěma stavy je jen malá překážka, která není ani tak fyzická, jako spíš psychická. Muži totiž většinou sami od sebe nezajdou do parfumérie a nezačnou si tam vybírat vůně. Pokud si nějakou vůni pořídí, tak většinou skončí u deodorantů a myslí si že víc není třeba. Určitě to znáte ze svého okolí. A to je právě skvělá příležitost k tomu, aby jste muži k narozeninám darovali vůni. Vůně je skvělým dárkem i proto, že za rok můžete muži darovat další jinou vůni. Při výběru vůně si jen pohlídejte, aby jste muži řekli k čemu je vůně vhodná, ne všechny vůně se hodí do teplých dnů a opačně. Tím by klesla oblíbenost vašeho narozeninového dárku. Proto Vám zde přinesu tipy na pánské vůně, které jsou jak oblíbené, tak i dosti univerzální, aby to neměl muž složité v jejich užívání.

 

Můj první tip na narozeninový dárek je tip na nejprodávanější pánskou vůní v posledních letech a tou je Hugo Boss No.6 Bottled. Jde o  ležérní neformální panskou vůni, která svou vůni připomíná jablečná koláč v kterém ucítíte kromě jablek skořici a vanilku. To vše je doprovázeno mužnou dřevitou vůni. Jde o krásnou univerzální sladkou vůni. Která přináší skvělý výkon cena vrs. délka vůně. Muži tuto vůni milují a ženy ji milují na mužích. I když je tato toaletní voda na trhu již delší dobou, tak díky módní vanilce je Hugo Boss No.6 nadčasovou vůní. Více se o Hugo Boss No.6 můžete dočíst zde. Koupit ji doporučuji zde.

 

Můj další tip je na lehkou pánskou vůni, která je opět od firmy Hugo Boss. Jde o vůni Hugo Boss Pure o které se tvrdí, že kdyby měla voda voně, tak by voněla přesně jak Hugo Boss Pure. Po počáteční citrusové vůni, přechází vůně na směs vůně hiacintů a lilií. Pro mnoho lidí je tato vůně nejlepší pánskou vůni pro letní dny. Síla vůně není tak velká, jak u některých jiných vůní, ale díky tomu muže nebude v teplých dnech bolet hlava. Více se o Hugo Boss Pure dočtete

zde. Doporučuji ji koupit zde.

Doufám že se Vám mé tipy na dárky k narozeninám pro muže pomohly. Pokud hledáte ještě další tipy, pak si Vás dovolím odkázat na další články, které by Vám mohly pomoci.

 

Dárky pro muže

Pivní lázně v Ostravě pro dva

 

Na jiných webech mě zaujaly tyto články:

 

Dárek pro muže k třicetinám

Dárek pro muže k čtyřicetinám

Dárek pro muže k padesátinám

Dárky pro muže

Dárky k narozeninám podle místa

Dárek k narozeninám Praha – článek plný tipů na dárky pro lidi z Prahy a jejího okolí.