Dárek k narozeninám 2.

Dárek k narozeninám 2.

Toto je starší úvodní stránka tohoto webu. Novou lepší, plnou tipů naleznete zde.

Vítám Vás na stránkám věnujícím se tipům na originální dárky k narozeninám. Tyto stránky  existují několik let a za tuto dobu se zde nashromáždily dobré tipy nejen na dárky, ale naleznete všeobecně informace o narozeninách. Pomůžeme Vám vyrobit vlastní přání k narozeninám. Poradíme Vám jak vyrobit pozvánku na oslavu narozenin a mnoho dalšího. Přeji proto inspirativní čtení.

 

Pár rad než začnete vybírat dárek k narozeninám:

 

Než začnete vybírat svůj dárek k narozeninám, zeptejte se dalších pozvaných hostů, zdali se na oslavence neskládají a nekupují nějaký hodnotnější dárek. Popřípadě sami pouvažujte zdali by nebylo lepší koupit dražší dárek a na tento dárek se složit.

 

Když už jsme u dražších dárků, tak mám pro Vás další tip. Nesnažte se koupit drahý dárek. (v každé společnosti se kupují různě drahé dárky) Vámi darovaný dárek totiž obdarovaná, nebo obdarovaný většinou nemá šanci odmítnout a přijmutím dárku chtě nechtě se částečně zavazuje, že Vám někdy v budoucnosti bude muset Váš dárek vrátit. Možná jinou formou, ale to je jedno. Proto nepřivádějte do rozpaků oslavenkyni třeba tím že ji koupíte auto, když víte že ona Vám auto k narozeninám nekoupí i kdyby to byl dárek k padesátinám. Nejen, že tímto dárkem přivedete do rozpaků oslavenkyni, ale určitě tímto nepotěšíte ani další hosty, kteří přinesou přiměřené dárky.

 

Nesnažte se jít při výběru dárku proti názoru a přesvědčení oslavence. Mohli by jste mu narozeniny pěkně znechutit. Pokud by jsem měl napsat něco příkladem, tak pokud Vám tvrdí že opravdu nechce skákat s padákem, tak mu tento adrenalinový dárek k narozeninám nekupujte.

 

Vrátim li se k předešlému tipu, tak já jsem se třeba dlouho řídil tim, že koupím obdarovanému něco co by si běžně nejspíš nekoupil. Třeba vím že mí rodiče nejspíš nikdy nepůjdou do sportu a nekoupí si termo oblečení, proto jsem jim na jedny narozenin takový dárek koupil.

 

Dejte si pozor aby jste dárkem k narozeninám obdarovanému neříkali, že je již starý. Takový krém na vrásky není moc vhodný. Vyjímkou může být žena, která již x let tyto krémy používá a všichni to o ní ví.

 

Váš dárek k narozeninám by neměl při rozbalováni přivést oslavence do rozpaků. Sexy prádlo na rodinné oslavě není to pravé v okruhu kamarádů a kamarádek může být takový dárek v pořádku.

 

Tip na dárek k narozeninám

 

Darujte zdraví většina gratulací na oslavě narozenin začíná: “hlavně to zdraví, zbytek již přijde samo.” Nemusíte oslavenci na narozeninách jen přát ono zdraví, ale můžete mu dát dárek k narozeninám formou nějakého produktu, který podpoří jeho zdraví. Výrobků je na našem trhnu hodně, můj favorit je žraločí chrupavka. Žraločí chrupavka podporuje imunitu, obsahuje pro tělo potřebné vitamíny a minerály. Žraločí chrupavka pomáhá pohybovému ústrojí a to hlavně kloubům. Více se o žraločí chrupavce dočtete zde.

 

Darovat zážitek nebylo nikdy snažší. Já doporučuji firmu Essenci již několik let od nich nakupuji dárky a každý kdo dostane takový dárek k narozeninám na to dlouho vzpomíná. Možná si řeknete, zážitky stojí hodně peněz a trvá chvíli, ale vězte obdarovaný na něj bude myslet již dlouho před tím než jej absolvuje a vzpomínat bude ještě déle. Vždyť určitě sami víte jakou chvíli trvala nějaká příjemná chvíle a jak často na ni vzpomínáte a hovoříte o ni.

 

Darujte hodinky. Hodinky v dnešní době jdou opět do módy, nejen že nám měří čas, ale jsou vhodným módním doplňkem. Dobrými hodinkami nikdo nepohrdne a kdyby jich měl náhodou víc, tak je může nosit podle příležitosti.

 

Pokud vám nestačili tyto tipy na dárek k narozeninám, tak můžete číst dál. Doporučil by jsem Vám tyto stránky:

 

Všeobecné tipy na dárky

Dárek k narozeninam 1.

Originální dárek k narozeninám

Zážitky jako dárky

Luxusní dárek k narozeninám

Skvělý nový článek s tipy na dárky pro ženy, ale nejen tipy v tomto článku naleznete vše potřebné pro výběr nejlepších dárků pro ženy.