Zážitkové dárky k narozeninám

Zážitkové dárky k narozeninám

Zážitkové dárky jsou stále víc oblíbenější jak mezi darujícími, tak i u těch pro které je zážitek určen. Důvody jsou jasné. Kdo by nechtěl něco netradičního zažít? Já myslím že každý. Na silné zážitky se totiž nezapomíná a proto i když samotný zážitek stojí dost peněz a často trvá pár minut, tak vzpomínka na něj vydrží po celý život. Což se u mnoha běžných dárků k narozeninám říct nedá. Nejhůře v tomto případě dopadají spotřební dárky. Na ně lidé rychle zapomínají. Schválně víte jaké jste dostali k narozeninám ponožky před třemi lety? Asi ne. Já to taky nevím.

 

 

To je také důvod proč zážitkové dárky rádi dávají i ti, kteří dárek darují. Zážitků je dnes na trhu opravdu hodně, stačí jen vybrat ten pravý. Aby jste vybrali ten správný tak jsem si pro Vás připravil pár tipů na zážitkové dárky k narozeninám.

Jak vybrat zážitkový dárek k narozeninám


Než přejdeme k jednotlivým tipům, tak by jsem chtěl zmínit pár důležitých zásad, jak správně vybírat zážitek. Několikrát jsem se setkal s lidmi, kteří k narozeninám dostali zážitkový dárek a ten jim propadl. Tím Vás nechci odrazovat od koupi takového dárku, protože jsem již x krát zažil to, že zážitkový dárek slavil velký úspěch. Protože ne všichni mají stejné tužby. Ne všichni muži milují adrenalin, nebo auta. Zkrátka při výběru dárku musíte uvažovat nad tím, zdali se to obdarovanému bude líbit. Třeba o svém taťkovi vím, že by nebyl rád za tandemový seskok. Kdežto má tchýně byla z tandemového seskoku nadšena. Tím nechci tvrdit, že by byl můj taťka opatrný, ale určitě by se mu více líbila škola smyku atp…

 

Někdy se zážitkem nemusíte uspět i kvůli tomu, že podobné zážitky obdarovaný prožívá často. Když už jsem tu zmínil mého taťku, tak určitě vím, že u něj nezaboduji se zážitkem bagrování, který mají rádi jiní muži. A to ne že by jej nebavily stroje, ale v práci bagruje s bagrem, takže by to pro něj nebyl žádný zážitek.

 

Zkrátka pro každého je nevšedním zážitkem něco jiného. A je jen na Vás posoudit, zdali ten či onen zážitek bude tím pravým dárkem.


Tipy na zážitkové dárky k narozeninám


  • Pro lidi, kteří milují adrenalin je nejvhodnějším zážitkovým dárkem tandemový seskok. Já teď nebudu popisovat co je to tandemový seskok, to všichni určitě víme. Spíše zimním proč jde o nejlepší volbu. Tandemový seskok není úplně nejlevnější, tím pádem si ho lidé sami o sobě nekoupí, protože jim příjde líto utrácet peníze za pár minut adrenalinu. Ale když jej dostanou coby dárek, tak si rádi skočí. Samozřejmě za předpokladu, že mají rádi adrenalin a nebojí se výšek. Výhoda tohoto zážitku je ta, že samotný obdarovaný nemusí vykazovat extra velkou aktivitu, aby zážitek prožil. Protože některé zážitky vyžadují určitý um. Před seskokem bude proškolen a jde se na věc. Já osobně mám tento dárek hodně rád. Sám po něm netoužím, ale vím, že slaví mezi lidmi úspěch. Koupit jej můžete zde. Pokud Vám příjde, že jsou ceny trochu vyšší, tak pak se zkuste zeptat dalších lidí, kteří na oslavu narozenin půjdou, zdali se s Vámi na dárek nesloží. Jak probíhá tento zážitek si můžete přečíst na jiné stránce na tomto webu -) Tandemový seskok Kunovice.
zážitek tandemový seskok s padákem
zážitek tandemový seskok s padákem

 

  • Předchozí tip na zážitkový dárek byl vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Můj další tip je tip na zážitkový dárek pro ženy. Ženy se rády líčí, rády řeší svůj účes, šatník. Co kdyby jste jim darovali setkání se specialisty, kteří by ji poradili jak by se mohla oblékat, líčit a česat. Existuje totiž zážitek změna image. Já si myslím, že tento zážitek ocení každá žena. Více se o změně image můžete dočíst zde. Koupit ji můžete zde.

 

  • Pro některé ženy může být silným zážitkem různé romantické masáže. Velkou nabídku naleznete zde.

 

  • Aby jsem zde neměl jen tipy na zážitkové dárky pro ženy, tak zde přidám i pár zážitků s kterými zabodujete u mužů. Muži kromě žen milují auta a adrenalin. To vše naleznou v driftování. Driftování je pernamentní řízená jízda ve smyku. Driftovácí závody jsou mezi muži hodně oblíbené. Vy muži můžete darovat možnost vyzkoušet si driftování v reálu.  Zážitek můžete muži koupit zde. Víc se můžete o driftování dočíst zde. Já mám tento dárek rád i z důvodu, že není na škodu si vyzkoušet jízdu ve smyku v bezpečí a se speciálně upraveným autem. Protože jak pak chytnu smyk ve svém autě, tak na něj budu trochu víc připraven.

 

  • Kromě žen, aut, mají muži rádi i pivo. Proto oblíbeným zážitkovým dárkem mezi muži jsou pivní lázně. V lázních se většinou nekoupou v samotném pivu, ale v chmelové lázní, ale při tom se většinou podává pivo které se v lázních vaří. Součast pivních lázní bývají dobré večeře a masáže. Pěknou nabídku mají zde.
  • Můj poslední tip na zážitkový dárek je tip na pohodový zážitek, který ocení hlavně lidé, kteří mají blízko k přírodě a pro svůj hektický život se nedokáží zastavit. Tento zážitek jim to umožní. Mám na mysli pasení ovcí v Beskydech. I tento zážitek jde darovat a od mnoha lidí vím, že jej už darovali. Jen si to představte Vy krásná příroda a ovce, to je sen mnoha lidí.Více se o pasení ovcí v Beskydech můžete dočíst zde. Koupit tento zážitek můžete zde.
dárek k narozeninám pasení ovcí v Beskydech
dárek k narozeninám pasení ovcí v BeskydechDalší články plné tipů:
Dárky k narozeninám
Zážitky jako dárek