Dárky k jubileu

Dárky k jubileu

Každé narozeniny jsou významné a je důvod je pořádně oslavit. Jen některé jsou v našem životě ještě významnější. Většinou jde o ty, které končí nulou a oslavenec těmito oslavami vstupuje do nové dekády svého života. Nejvýznamnější jubileum je určitě padesátka. Nebudu zde rozepisovat tipy na dárky k padesátinám, protože těm se věnuji na jiném webu, na kterém najdete hodně tipů.

 

 

Další významné jubilea jsou 10,20,30,40,50,60,70,80,90,100 let. K příležitosti takových narozenin se většinou chystají velké oslavy a hosté nosí na takové oslavy hodnotnější dárky, než běžně na narozeniny nosí. Než začnete přemýšlet jaký dárek k jubileu koupíte Vy zeptejte se nejprve oslavence, zdali si nepřeje peněžitý dar. Je to sice dosti neosobní dárek, ale někdy oslavenec potřebuje peníze, aby mohl zorganizovat oslavu narozenin jak se patří a finanční dárek mu může pomoci takovou oslavu profinancovat. Pokud se oslavenec vyjádří že peníze nepotřebuje, nebo nechce. Tak by jsem doporučil zjistit si, zdali se zbylí pozvaní hosté neskládají na nějaký hodnotnější dárek.  Jestli ano, tak se budete moci přidat na sbírku pro dárek pro jubilanta. Když se sbírka nekoná, tak pak můžete uvažovat jaký dárek jubilantovi koupit.

 

Tip na dárky k jubileu

 

Já zde nebudu rozepisovat jednotlivé dárky a napíši několik tipů na dárek. Darujte k jubileu nějaký zážitek. Může jít o let horkovzdušným balónem, tandemový seskok s padákem. U mužů můžete slavit úspěch s jízdou v luxusním autě, nebo pivní lázně. Hodně tipů na netradiční dárky pro muže naleznete zde. U žen jsou hodně oblíbené dárky přinašejí pohodu. Ať už jde o masáže, romantické pobyty, hodně oblíbený dárek je změna image. Protože jde o komplexní balíček a do nové dekády je příjemné vstoupit s novou image. Pokud oslavujete jubileum nějakého staršího člověka, tak mu můžete koupit něco co podporuje zdraví. Můj tip v poslední době je žraločí chrupavka. Žraločí chrupavku využívají v asijské medicíně již po staletí a západní svět její pozitivní účinky na náš organismus začal objevovat v posledních desetiletí. Na co vše je dobrá se dočtete například zde.

Pokud vám tyto tipy na dárky k jubileu nestačily, tak stačí prostudovat další články na tomto webu, který se kompletně věnuje tipům na dárky k narozeninám.