Zážitky jako dárek

Zážitky jako dárek

Rád radím jaký je nejlepší originální dárek k narozeninám. Díky tomu že mám několik webů, které se této problematice věnují, tak vím jaké zážitky nejvíce kupujete. V tomto článku zmíním tři nejprodávanější zážitky.

 

Žijeme v hektické a uspěchané době. Mnoho z nás má stresové zaměstnání. Proto se moc nedivím že ve svých volných chvílích hledáme klid. Moc mě nepřekvapilo že na první místě v mých statistikách je zážitek který přináší klid a pohodu. Překvapením už ale je to o jaký to jde zážitek. Jde o pasení ovcí v Beskydech. K pasením ovcí se většinu nemáme šanci dostat a přesto by jsme ten pocit rádi zkusili. Příroda, překrásné hory, klid, zvířata mnoho lidí láká. Pasení ovcí v Beskydech je dárek opravdu nečekaný, překvapíte jím i Vy?

 

Možná si teď protiřečím, když jsem v předchozím odstavci psal o hektické době a hned druhým nejprodávanějším zážitkem jako dárek je adrenalinová záležitost v Krkonoších. Jde o adrenalinový den v Krkonoších. Během jednoho dne si vyzkoušíte jízdu na kladce po 125 metrovém laně, které je zavěšeno pěkně vysoko nad údolím. Projedete se na koloběžce, zhoupnete se na obří houpačce a projdete se po kládě která je hodně vysoko. To vše za příjemnou cenu v turistickém centru Krkonoš Špindlerově Mlýně. Myslím že i během tohoto dárku obdarovaný zapomene na běžné starosti běžných dnů, jen toho klidu moc nezažije.

 

Třetí nejprodávanější zážitek, kterým obdarovávají lidé své blízké je víkend v oblacích. Tímto dárkem gratulanti opět darují pohodu a klid. Jde totiž o víkendové ubytování na nejvyšší hoře Jeseníku Pradědu. Jde o dvojlůžkový pokoj přímo ve vysílači, který je na samém vrcholu hory. Západy a východy slunce z této majestátné hory jsou neopakovatelně krásné. Sám jsem východ i západ slunce na Pradědu zažil tak vím o čem píši. Usínat a probouzet se na hoře ve výšce 1491 m.n.m. má neopakovatelnou atmosféru.

 

Další pořadí zážitků jako dárek již nebudu rozepisovat. Hodně se prodávají masáže, změna image, pobyty v pivních lázních, projížďky v luxusních a sportovních vozech.