dárek k narozeninám Praha

Dárek k narozeninám Praha

Je váš oslavenec z Prahy a Vy pro něj sháníte dárek k narozeninám? Pak právě Vám se bude hodit tento článek plný skvělých tipů na dárky pro lidi z Prahy a jejího okolí. V tomto článku nenaleznete tipy na hmotné dárky, ty totiž v dnešní době díky eshopům nemají hranice co se týče místa pořízení a v Praze i bez eshopu šlo v minulosti sehnat skoro vše. Tento článek bude spíš zaměřen na dárky, které jsou s Prahou spjaty, co se týče služeb, zážitků.

 

Než se dostaneme na jednotlivé tipy, tak jen koupit nějakou skvělou službu není těžké.Když se podíváte na nějakou inzerci, tak určitě naleznete x reklam na skvělé masáže, nebo na dobrou restrauraci. Teď si říkáte, to je bingo jak jednoduché. Jenže já tento tip dárku nedoporučuj. Pokud se rozhodnete darovat zážitek či službu, tak by mělo jít o něco unikátního na co obdarovaný hned tak nezapomene. To že půjde do super restaurace je fajn, ale bydlí v Praze a určitě za svůj život půjde ještě do lepší restaurace. Tak samo to může být s masážemi. Asi chápete co chci říct, váš dárek musí být víc unikátní. A ještě jedna poznámka i když ve vašich očích může jít o nevšední zážitek, tak pro někoho to může být běžná záležitost. Aby jsem to uvedl na příkladu, darujete někomu tandemový seskok s padákem, což je skvělý a hodně oblíbený dárek. Ale obdarovaný každý rok skáče v rámci firemního benefitu s kolegy v práci. Pak pro něho tento dárek možná bude povyražení, ale nejspíš na něj taky brzo zapomene. A jak já s oblibou říkám, určitě nechcete aby se na Váš dárek zapomnělo. Schválně jaký dárek jste dostali k narozeninám před třemi lety?


Tip na dárek k narozeninám Praha

Ještě než se vrhnu na jendotlivé tipy, tak snad jen, všechny dárky zde psané spadají do kategorie zážitkových a u zážitků si musíte zvážit, zdali si daný zážitek obdarovaná či obdarovaný užije. Ne všichni skočí z již zmiňovaného letadla v tandemovém seskoku. Teď nemám na mysli sebrat odvahu ke skoku, což asi musíme všichni. Ale někdo se bojí výšek, nekdo má problém s očima atd… hlavně u mužů máme tendenci myslet si, že milují adrenalin, ale ne vždy tomu tak musí být. Třeba o svém taťkovi vím, že by jsem mu s tandemovým seskokem neudělal radost.

Let v balóně – nejoblíbenější dárek k narozeninám v kategorii zážitky

Zážitek, který je romantickým, dobrodružným a pokud se obdarovaná či obdarovaný nebojí výšek, tak určitě nejde o nějaký adrenalinový zážitek. Zkrátka pohodová záležitost, kdy se obdarovaný podíva na zem po které chodí pěkně z ptačí perspektivy. Sám jsem nedávno balónem letěl a musím říct, že šlo o skvělý zážitek, který by jsem si rád zopakoval. Shodou okolonosti jsem to dostal jako dárek od manželky k našemu výročí od svatby. A většina lidí v balóně letěla tak, že let dostali jako dárek. Nijak mi nevadilo že nás bylo v balóně víc, kolik Vás v baloně bude se odvíjí podle ceny. Pokud si chcete o tom jak to probíhalo přečíst podrobněji, potom můžete například ZDE.

Balóny přímo nad Prahou nelítají, měli by problém s přistáním … proto se lítá v okolí Prahy a to například z Karlštejnu, nebo Konopišť. Dárek je ideální k narozeninám jak ženy tak muže.

Let v balónu doporučuji koupit ZDE. Je tam mnoho variant.

Tandemový seskok – nezapomenutelný dárek k narozeninám

Tak zde již jde o ryzí adrenalin a nevšední zážitek na který obdarovaná či obdarovaný jen tak nezpomene. Jak to probíhá si můžete přečíst ZDE. Tento dárek jsem totiž s manželkou daroval tchýni. Sice neskákala z Prahy, ale to nevadí. Do dneška se mi okolí směje, že jsem se chtěl zbavit tchýně, což není vůbec pravda. Myslím, že si to užila a že to byl skvělý dárek. O vhodnosti dárku jsem se zde již zmínil. Tak snad jen tendemový seskok je přesně tím zážitkem, který potěší, když jej správně darujete. Je to dražší záležitost, takže lidé co po tomto zážitku touží si jej většinou sami od sebe nekoupí, ale když jej dostanou k narozeninám, tak si rádi skočí.

Tandemové seskoky z různý míst nabízejí ZDE.

Pivní lázně – trošku jiný wellness

Po adrenalinových zážitcích se kouknem na jeden dárek, který ocení hlavně muži pivaři, ale i ženy. Jde o relaxační dárek, při kterém kromě pobytu v sudu s chmelovým extraktem, bude obdarovaný či obdarovaný moci konzumovat pivo z místního minipivovaru a následné odpočívat v lůžku s ovesnou slámou. Jde o netradiční wellness. Který je v posledních letech stále víc a víc oblíbenější.

i Praha má dobré pivní lázně které můžete darovat
i Praha má dobré pivní lázně které můžete darovatTIP: takový zážitek si víc obdarovaná či obdarovaný užije ve dvou. Proto doporučuji při koupi tohoto dárku k narozeninám zvážit, zdali raději nederovat pivní lázne pro dva.Tuto rozšířenou verzi naleznete ZDE.

Pivní lázně doporučuji koupit ZDE.

Středověká hostina – netradiční gastro a divadelní zážitek

Jak už jsem zde výše zmínil koupit poukaz do dobré restaurace není nejlepší volba co se týče dárku k narozeninám. Ale i tak můžete někomu zážitek z jídla darovat. Darujte mu k narozeninám návštěvu středověké hostiny. Kromě jídla a pití zažije vystoupení potulných hudců, šarvátek, žonglérů. Zkrátka při tomto zážitku nasaje obdarovaný či obdarovaná trošku jinou atmosféru, na kterou hned tak nezapomene.

Středověkou hostinu prodávají ZDE.

středověká hostina v Praze, nevšední zážitek, který můžete darovat
středověká hostina v Praze, nevšední zážitek, který můžete darovat

Změna image – dárek k narozeninám hlavně pro ženy

Předchozí tipy na dárky k narozeninám z Prahy byly spíš pro muže. Proto můj poslední tip je spíš pro ženy či dámy. Změna image není že ženě darujete plastickou operaci, ale jde o jednodenní setkání s kadeřníkem, stylistou a vyzážistou. Tito tři a žena si na začátku sednou a vymyslí nové image ženy, nebo poupraví její stavájicí. Rady odborníků jen pro ni je něco co ocení každá žena. Víc si o tomto můžete přečíst v podrobnějším článku změna image.

Koupit tento dárek k narozeninám pro ženu můžete ZDE.

TIP: Zážitkové dárky jsou často dražší než váš plánovaný rozpočet na dárek k narozeninám. I tak by jsem od myšlenky darovat někomu zážitek neslevil a zeptal se dalších lidí, kteří půjdou na oslavu narozenin, zdali by se na Váš dárek nesložili dohromady s Vámi.

Praha
Praha

Podobné články:

Další tipy na dárky z Prahy tentokrát hlavně pro muže naleznete v článku Dárky pro muže Praha na portálu www.netradicnidarkypromuze.cz .

Pokud sháníte dárek pro ženu, pak pro by Vám mohl pomoci článek 
Dárky pro ženy Praha na portálu www.darkyzeny.cz.

Pokud hledáte spíš hmotné dárky, pak doporučuji úvodní stránku tohoto webu dárky k narozeninám, ten Vás již zavede na ten správný článek který vám pomůže.

Dárky k narozeninám z Prahy podle věku

Dárek k 30 Praha – tipy na dárky k narozeninám pro mladé ženy a muže
Dárek k čtyřicetinám Praha – sháníte dárek pro ženu či muže, kteří slaví své 40. narozeniny, nebo jsou věkově kolem tohoto věku? Pak právě Vám by mohl pomoci tento článek
Dárek k padesátinám Praha – k významnému lidskému jubileu je třeba darovat zajímavý a originální dárek, jak na to v Praze Vám poradí tento článek