dárky k narozeninám Ostrava

Dárek k narozeninám Ostrava

 Jsou dárky, kterým je jedno, zdali je dostanete v Ostravě, Praze, nebo například v Aši. A pak jsou dárky, které ocení spíš lidé například z již zmiňované Ostravy. V prvním případě jsem měl na mysli dárky, jako jsou klasické hmotné dárky jako je například kniha, kabelka, boty, oblečení atd… . V druhém případě a to je víc spjaté s místem. Jako je například zážitkový dárek, který probíhá v Ostravě, nebo jeho okolí. Těch druhů dárků může být mnohem víc.

 

Jak vybrat nejlepší dárek k narozeninám pro lidi z Ostravy?

Než se vrhneme na jednotlivé tipy tak zde zmíním pár bodů, kterými je dobré se řídit, aby Váš dárek nebyl všedním dárkem na který se hned zapomene.

  • Dárek by měl být originální. Z wellness pobytu bude mít obdarovaná či obdarovaný radost, ale nejspíš brzo půjde na jiný, ještě lepší a na to že od Vás dostatl takový dárek brzo zapomene. Tak samo to může být například poukazu do dobré restaurace.
  • Dárek nesmí jít proti srstí toho kdo jej dostane. Pokud někdo nemá rád výšky, tak mu nekupujte let v balóně. 
  • Vy nejlépe znáte osobu pro kterou dárek k narozeninám sháníte, takže v tomto článku se inspirujte, ale před finálním výběrem zvažte, zdali tento dárek bude tím pravým.

Tipy na dárky k narozeninám Ostrava

Let balónem

Dárek, který přinese velkou porci romantiku, trochu vzruchu a hlavně neopakovatelný zážitek. Vím o čem píši. Sám jsem dostal let balónu jako dárek a letěl jsem z Hukvald, kolem Štramberku až do Ženklavy a bylo to silný zážitek. Skoro všichni kdo jsme letěli jsme letěli tak, že jsme to dostali jako dárek a všichni jsm z letu byli nadšeni. Dívat se z vrchu v klidu na místa které znám je něco úplně jiného. Balóny vzlétají z různých míst, stačí si jen vybrat které Vám vyhovuje a počkat si na termín. To už si domluví obdarovaný. Jediná nevýhoda je ta, že nevíte kde se poletí, protože to rozhodne vítr, který bude foukat určitým směrem a tím směrem poletíte.

 

Let balónem doporučuji koupit ZDE.
 

 

let balónem Ostrava
let balónem Ostrava

Vyhlídkový let Beskydy

I u druhého tipu na dárek k narozeninám pro lidi z Ostravy zůstaneme ve vzduchu. Tentokrát půjde ale o let u kterého je trasa jasná. Malé letadlo pro 4 osoby včetně pilota poletí z Ostravy směr Žermanická přehrada, pak do Beskyd k Lysé hoře, přes Čeladnou, Hukvaldy a malebný Śtramberk zpět do Ostravy. Co dodat zážitek na který nezapomenete. A to určitě chcete, aby se na váš dárek nezapomnělo, nebo snad ano?

 

Let balónem doporučuji koupit ZDE.
 

Pasení ovcí v Beskydech

Beskydy jsou kousek od Ostravy a mnoho ostraváků do nich víkend co víkend vyráží. Kdysi bylo v Beskydech mnoho ovcí, pak tam nebyly a v posledních letech se opět do hor vrací. A Vy mužete k narozeninám někomu darovat to, že ovce bude moci během dne pást. Zní to možná jako divný dárek, ale věřte, že jde o neopakovatelný relax v přírodě, který mnoho lidí potřebuje, proto je pasení ovcí v Beskydech oblíbeným dárkem, který se často k narozeninám dává. Obvzlášť lidem, kteří mají skoro vše, ale mají to na úkor stresu, který mají v práci při podnikáni. Nebo se tento dárek dává ženám, které milují přírodu. Víc si o tomto dárku můžete přečíst v článku pasení ovcí v Beskydech ,

 

Pasení ovcí v Beskydech můžete koupit ZDE.
 

Pivní lázně v Ostravě pro dva

V úvodu tohto článku jsem psal o tom, že wellness není ideálním dárkem k narozeninám. Pokud však chcete něco podobného ostravákovi či ostravačce darovat. Tak i pro Vás mám tip na něco zajímavého. Mám teď na mysl pivní lázně. Pivní lázně jsou trošku dražší, než wellness, takže běžně na ně člověk nechodí. Tento dárek ocení hlavně lidé, kteří milují pivo, ale užije si je každý. Já jsem tento dárek daroval rodičům a jak se jim líbil si můžete přečíst v článku pivní lázně v Ostravě pro dva. Vím že sháníte dárek pro jednoho k narozeninám, ale tento zážitek se líp prožívá ve dvou. Takže doporučuji darovat tuto variantu. Jinak o co jde? Jde o cca 1,5 hodinový relax, který se skládá jak v koupeli v kádi s chmelovým extraktem, tak v relaxaci a masáži. Při tom bude obdarovaný popíjet místní pivo.

 

Tento dárek můžete koupit ZDE.

Další tipy na dárky k narozeninám pro ostraváky

Zde je pár tipů na další skvělé dárky pro ostravaky. Skvělým dárkem jsou různé vstupenky či pernamentky. Jako například do divadla, na hokej na Vítkovice, na fotbal na Baník, nebo například celoroční pernamentka do ZOO. Dorým dárkem je i vstupenka na nějaký festival například na Colours of Ostrava, nebo Beats for Love, či rokovější Ostrava v plamenech atd … . U lístku na festival doporučuji kouit lístek co nejdříve. Ve většině případu totiž platí, čím dřív tím levněji. Obvzlášť u Colours of Ostrava jsou cenové rozdíly obrovské.

Pokud Vám nestačili ani tyto tipy, pak pro Vás mám ještě tipy na dva podobné články, na jiných servrech, ale možná že právě ony Vám pomohou.

Dárky pro ženy Ostrava – v tomto článku naleznete tipy na dárky pro ženy z Ostravy

Dárky pro muže Ostrava – v tomto článku naleznete tipy hlavně na dárky pro muže z Ostravy

 

Ostrava Dolní Vítkovice, v tomto areálu probíhá většina festivalů v Ostravě
Ostrava Dolní Vítkovice, v tomto areálu probíhá většina festivalů v Ostravě