dárek k narozeninám změna image

Dárek k narozeninám: Změna image

Dárky ve formě zážitků jsou dnes velmi populární. Jedním z nich může být i ten s názvem Změna Image, určený pro ženy každého věku. Mnoho žen není spokojeno s tím, jak vypadá, ale neví, jaké kroky podniknout k tomu, aby se sebou něco správného udělaly. Občas je důležitý nezaujatý pohled zvenčí, který nám řekne, co bychom měly nosit, jaký účes by nám slušel a jak se správně nalíčit.

Změna image v prestižním studiu Bomton v Praze probíhá po dobu jednoho dne. Postará se o vás profesionální tým, který se skládá z kadeřníka, vizážisty a módního stylisty. Nejprve se s vámi tým důkladně seznámí, a pak se přistoupí k samotné proměně. Tu je nutno dobře přizpůsobit konkrétnímu člověku a jeho osobnosti, aby šlo o změnu image dlouhodobou a účelnou.

Kadeřník se postará o vzhled vlasů. Podle potřeby se upraví střih, délka, barva, provádí se i melírování, tónování, foukání a vše je zakončeno závěrečným stylingem. Vizážista bere v potaz nový účes, předvede vám možnosti líčení a poradí, jak se dobře nalíčit sama. Není rozhodně cílem vytvořit bezchybný make-up, který už ale doma nedokážete v žádném případě zopakovat. Doporučí se domácí péče o vlasy i pleť. Součástí je konzultace se stylistou. Dozvíte se, jaké barvy jsou pro vás vhodné, jakému oblečení byste se měla vyhýbat a jaké naopak máte upřednostnit. Prestižní studio Bomton se o vás postará tak, že když se vrátíte domů, budete se cítit jako znovuzrozená.

Pokud tedy nevíte, co darovat ženě ve vašem okolí, určitě je to dobrá volba. Ať už se jedná o kamarádku, přítelkyni, manželku, maminku, dceru, babičku nebo sestru, bude potěšena. Poukaz na tento zážitek můžete darovat třeba k narozeninám. Jde o zážitek, na který se nezapomíná. Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce, a je k němu připojen i průvodní dopis. Ten obsahuje jak popis celé změny image, tak osobní věnování od toho, kdo tento zážitek kupoval. Budete originální a uvidíte, jakou způsobíte radost.

Zde můžete změnu image zakoupit.