Články

Vyhledávání


Pivní lázně v Ostravě pro dva

Originální dárek k narozeninám ve formě zážitku bývá vždy dobře příjmán. Pokud se bojíte přijít s nějakým adrenalinovým zážitkem, můžete vsadit na jistotu v podobě romantického zážitku pro dva. A to zážitek “Pivní lázně v Ostravě pro dva”. Oslavenec si užije v doprovodu jedné osoby opravdu nevšední zážitek. V zrekonstruovaném středověkém sklepě na zámku Zábřeh v Ostravě. Obdarovaný si užije pivní koupele v dřevěné kádi, po níž bude následovat masáž a relaxace. To vše v soukromí a klidu. Během zážitku bude každý moci vypít až 1,5 litru piva z místního pivovaru, který se nalézá v zámku.


 Dárek můžete koupit zde.Dárek Pivní lázně v Ostravě pro dva dáte ve formě luxusní darkové krabičce, v níž oslavenec nalezne informace o zážitku a Vaše věnování. Osobně si myslím že o takovém dárku bude ještě dlouho povídat svému okolí a vás bude těšit, že právě ten váš dárek k narozeninám se tolik líbil.

Jak si tento dárek užili moji rodiče

Když nám syn koupil zážitkový dárek “Pivní lázně Ostrava pro dva”, byla jsem z toho v rozpacích. Domluvili jsme si teda termín a se smíšenými pocity vyrazili na zámek v Zábřehu, kde tento zážitek nabízejí. A pak to přišlo! Od té chvíle, co si nás vyzvydla paní masérka, jsme si s manželem připadali jako v ráji. Zavedla nás do krásného středověkého sklepu. Uvnitř byla dřevěná káď s vířivou vodou, do ni nám nalila extrakty ze sladu, chmele a pivní kvasnice. Uvelebili jsme se do kádě a čepovali pivo, které zde mají z vlastního pivovaru. Každý z nás  mohl dopřát jeden a půl litru. Po půl hodině jsme koupele ukončili. Manžel si lehl masážní stůl a oddával se masáži, já zase relaxovala na lůžku a vychutnávala jsem si kyslíkovou terapii. Po dvaceti minutách jsme se vyměnilia na závěr opět oba relaxovali. Je to úžasný pocit, který si užíváte v naprostém soukromi. Zkrátka zážitek, na který se nezapomíná. 


Další tipy na dárky pro muže z Ostravy, ale nejen muže naleznete v článku Dárky Ostrava.