Dárky k 50. narozeninám

Dárky k 50. narozeninám

 Padesáté narozeniny jsou bezesporu nejvýznamnějšími narozeninami v životě každého člověka. Naštěstí to již nejsou oslavy stáří, jak tomu mohlo být v minulosti, kdy se lidi nedožívali vysokého věku. Jako spíš oslava krásného kulatého jubilea. Většina dnešních padesátníků žije aktivním životem. To ale nebrání tomu, že na mnoho lidí kolem padesátky padne špatná nálada a najednou začnou přemýšlet nad tím, zdali už náhodou nejsou staří. A proto si při výběru dárku k 50. narozeninám dejte pořádný pozor, aby jste dárkem tyto možné obavy nerozdmýchavali.

dárek k 50. narozeninám
dárek k 50. narozeninámTakže v kostce dárek k 50. narozeninám by měl být optimistický. Měl by ukazovat možnosti do budoucna a měl by být nezapomenutelný.

A v tomto článku Vám poradím, jak tyto dárky mohou vypadat. Pojďme na to.

 

Tipy na dárky k 50. narozeninám pro ženy

Změna image

Ženy rády mění svůj vzhled, někdy tak činí po malých krůčcích, jindy jdou na změnu radikálně. Někdy se inspirují v časopise, jindy u kolegyně v práci, kamarádky atd… . Co kdyby se jednou nechala inspirovat a nechala si poradit od odborníků, kteří se změně image profesionálně věnují? Zrovna po padesátce je skvělá příležitost toto učinit. Žena bude chtít určitě vstoupit do nového desetiletí v novém. A k tomu je jak na míru dělaný zážitek či produkt změna image. Co obsahuje? Jde o setkání s stylistou, vyzážistou a kadeřníkem. Ráno se spolu s ženou domluví na tom co by chtěla, poradí ji co by ji slušelo a pak se dají do díla hlavně vizážista a kadeřník. Stylista ženě doporučí, jak má obměnit či obohatit šatník.

Změna image nejlepší dárek pro ženu k 50. narozeninám.

Zde můžete změnu image zakoupit.

Víc si o tomto dárku k narozeninám můžete přečíst na změna image.

Let balónem

Darujte romantiku, vzrušení v jednom. Let balónem je jedním z nejoblíbenějších dárků všeobecně. Sám jsem let balónem dostal jako dárek a v balóně tak byla většina. Pokud výjde počasí, na které se většinou čeká i na úkor změny termínu, tak to stojí za to. Není nad to kouknout se na zem po které již padesát let chodíte pěkně z ptačí perspektivy. Kromě krásy je dle mého hlavní bonus tohoto dárku ten, že z vrchu vypadají lidé a i jejich problémy celkem nicotné a možná že tenhle pohled bude po padesátce potřebovat i obdarovaná žena. Let v balóně to není žádný adrenalin i když lidé, kteří mají strach z výšek tento dárek nemusí přijmout. Takže si nejdřív nenápadně zjistěte, zdali nemá žena problém s výškou.

Velký výběr letů v balóně, ale i jiných vyhlídkových letů naleznete ZDE.

Hodinky

Krásné hodinky jsou módní ozdobou a ještě k tomu ukazují čas. Jak praktické. Dnes už ne nutné, protože čas nám ukazuje i mobil. Ale i přes to hodinky nezaninkly, protože jsou zkrátka nádherné a praktické. Zde jsou ty, které se hodí k padesátileté ženě.

elegantní hodinky dárek k padesátinám
elegantní hodinky dárek k padesátinám

Tyto,ale i jiné krásné hodinky můžete koupit ZDE.

Módní doplněk

Módních doplňků není nikdy dost. U módních doplňků nevadí vůbec to, že již podobné žena má. Ženy totiž rády doplňky s oblečením různě kombinují. Takže další kvalitní kabelka udělá radost každé ženě. Nečekejte teď že zde napíši to co je v módě a co není, protože i kdyby jsem napsal aktuální trendy, tak za půl roku tomu bude úplně jinak. Já Vám spíš doporučím jeden eshop, kde mají super Fashion story. V něm nafotí lidi s aktuálním módními trendy a vše co mají na sobě se dá v eshopu taky objednat. Tzn. názorně vidíte jak doplněk vypadá na lidech.

Zmíněnou inspiraci naleznete ZDE.

Další podobné články s tipy na dárky pro ženy k 50. narozeninám:

Tipy na dárky k 50. narozeninám pro muže

Myslím, že některé tipy na dárky pro ženy jsou použitelné i u mužů, jen samozřejmě v pánském provedení. Například takové hodinky jsou skvělým dárkem i pro muže. 

Moto zážitek

Co je pro ženy mantrou péče o tělo, to je pro většinu mužů auto. Celý život sní o tom že budou vlastnit a řídit luxusní auta. Někteří si ten sen již v padesáti splní. Jiní o tom jen sní a nikdy si ten sen nesplní. Vy jim tento sen můžete splnit. Sice nebude trvat věčně, ale alespoň na chvíli. Darujte muži nějaký moto zážitek. Zážitků je mnoho od možnosti řídit nějaký super sport ala Ferrari a Porche, tak po Školu smyku, nebo možností si na chvíli zabagrovat.

Velkou nabídku moto zážitků, které můžete darovat naleznete ZDE.

Cestovatelský dárek

Lidé v dnešní době rádi cestují a jestli rád cestuje i váš padesátník, pak by mu možná udělalo radost, kdyby se mohl podívat někde do světa. Je mi jasné, že 14 denní pobyty někde v exotice je pro většinu lidí moc drahým dárkem. Ale takový eurovíkend už tak drahý být nemusí. Schválně se podívejte na nabídky eurovíkendů.


TIP: pokud se rozhodnete pro tento druh dárků, potom zvažte zdali nebude lepší darovat eurovíkend pro dva. Přeci jen ve dvou se mnohem lépe cestuje. Další podobné články s tipy na dárky pro muže k 50. narozeninám:

  • Vhodné dárky pro muže k 50. narozeninám – na stránkách netradicnidarkypromuže.cz  naleznete článek, který se věnuje víc problematice výběru dárků pro muže k padesátinám.
  • Dárek k padesátinám pro muže – na již jednou zmiňovaných stránkách www.50let.cz naleznete články nejen ty které se věnují dárkům k padesátinám pro ženy, ale i těm které se věnují dárkům pro muže jako je například tento.
  • Dárky pro muže – tento článek na tomto webu se věnuje dárkům pro muže víc ze široka, ale možná že právě tento článek Vám s výběrem dárků pomůže
  • Dárky pro muže k 50. narozeninám – Skvělý článek trošku podobný tomuto s tou vyjímkou, že se věnuje výhradně tipům na dárky pro muže.

50 letý muž
50. letý muž