Dárek k 60. narozeninám

Dárek k 60 narozeninám

Minulý týden slavil 60. narozeniny můj strejda. Je to neuvěřitelné jak ty roky plynou. Ale i lidský standart. Ve středověku se 60. let lidé skoro nedožívali. V nedávné době, by byl strejda v důchodu. Dnešní doba je, ale jiná. Strejda ještě pracuje a nějaký rok bude muset pracovat. Jak jsem se díval v obchodech na blahopřání k narozeninám, tak jsem viděl blahopřání které byly spíš pro staré dědy. Přitom strejda je normální aktivní muž se zájmem o technické novinky. Trošku mi přijde, že zbytečně šedesátniky odsuzujeme do pozice starých. A takto vypadají často i dárky k 60. narozeninám.

 

Já osobně si myslím že k 60. narozeninám by se měly kupovat dárky, které přimějou lidi ještě chvíli jít s moderní dobou. Jsou to poslední chvíle, kdy budou ještě schopní přijmat novinky. V 80 letech se již asi těžko budou učit s dotykovým telefonem, nebo pojedou na poznávací zájezd po Evropě. Proto si myslím že 60. narozeniny jsou jedinečnou příležitostí k darování hodnotného dárku, který přinese užitek a potěšení a bude ještě plně využit.

Tipy na dárky k 60. narozeninám

  • Dnešní doba je zlomová co se týče technologických novinek. Ono technologické novinky tu budou pořád a výše uvedenou větu půjde použit v jakoukoliv dobu. Ale osobně si myslím že dnešní chytré telefony, teblety již nahradí jen dokonalejší zpracování a lepší ovládaní. Zvažte proto zdali by nebylo dobré koupit šedesátnikovi nebo šedesátnici k narozeninám například chytrý telefon, nebo tablet. Nová věc má výhodu i tu, že tento dárek může být vhodným můstkem mezi starší a mladší generaci. Pokud není šedesátník technologicky zdatný, tak pomoc mladší generace bude potřebovat. Má-li již vnoučata tak možná Ti budou dědovi, nebo babičce pomáhat s novou technologií.

 

  • V úvodu tohoto článku jsem psal, že jsem před nedávnem na oslavě 60. narozenin mého strejdy. Já s manželkou jsme mu koupili externí harddisk. O strejdovi vím že je fanda do focení a osobně si myslím, že zálohovaní dat je důležité. Někdy je třeba fotky přenášet. Takže disk s velkou kapacitou se mu bude moc hodit.

 

  • Dalším tipem na dárek k 60. narozeninám jsou u mě zážitky. K 60. narozeninám již nebudu doporučovat nějaké adrenalinové zážitky. To by si nejspíš člověk v tomto věku neocenil. Ale dobré jídlo, pěkný welness pobyt. Nebo takový let balónem nad místa, které zná celý život určitě ocení každý člověk. Pokud hledáte zážitkový dárek k 60. narozeninám, tak se koukněte na nabídku nějaké specializované firmy na zážitky. Já rád kupuji dárky u firmy Essence. Určitě tam naleznete mnoho zážitků, které budete moci k šedesátinám koupit.

 

  • Ještě tu mám jeden tip na dárek k 60. narozeninám. Kupte muži, nebo ženě pobyt do míst na které rádi vzpomínají. Určitě se tam rádi vypraví a zavzpomínají na mladší léta. U tohoto dárku k narozeninám je ovšem dobré domluvit se s partnerem, zdali tam s obdrarovaným, nebo obdarovanou pojedou. Myslím si že tento dárek k narozeninám uvítá každý.

Dárek k 60. narozeninám se vybírají ještě poměrně snadno. Užívejte si toho. Protože k dalšímu jubileu už to bude nejspíš těžší. Ale nechci teď malovat čerta na zeď. Užijte si oslavu šedesátin a doufám, že Vám mé tipy na dárky k 60. narozeninám pomohly a pokud ne, tak s koukněte na další články na tomto webu.

Další inspiraci naleznete:

Pokud hledáte tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám, tak by se Vám mohl hodit tento článek.

Dárky pro muže k 60. narozeninám
 – na portálu, který se věnuje výhradně dárkům pro muže naleznete další tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám

Dárky pro ženy k 60. narozeninám – na protálu, který se věnuje výhradně dárkům pro ženy naleznete další tipy na dárky pro ženy k 60. narozeninám