dárky k 18. narozeninám

Dárky k 18. narozeninám

Osmnácté narozeniny jsou v životě mladých dívek a kluků ty nejdůležitější narozeniny, které v životě zažily. Důvode je jediný, od této chvíle budou považováni za dospělí. Budou moci řídit auto, odejít z domova, pít atd… . Takže i když nejde o nějaké kulaté narozeniny, tak 18. narozeniny jsou víc než významné a jiné narozeniny.

 

K 18. narozeninám se často kupují jiné dárky, než ty k „normálním“ narozeninám. A aby jste s výběrem neměli problém, tak právě pro Vás jsme připravili tento článek. Než přejdeme ke konkrétním tipům na dárky, tak si neodpustím.

Nevhodné dárky k 18. narozeninám

Nejčastější dárky které k osmnáctým narozeninám lidi dostávají jsou řidičáky a nějaká potřebná elektronika, jako například nejnovější model mobilu, či notebooku. Všechny tyto dárky jsou super praktické a určitě mladému člověku udělají velkou radost, jenže za pár let si na tyto dárky nevzpomene, nebo si bude říkat proč jsem zrovna k 18. narozeninám dostal řidičák, když jsem stejně neměl auto, nebo to jinému zaplatili rodiče jen tak. U řidičáku má člověk radost jako z dárku alá oblečení, které ví že stejně bude muset koupit, ale přes to jej dostal k vánocům či narozeninám.

U elektroniky je to ještě úplně jinak. I když bude mít obdarovaný či obdarovaná velikou radost s nového krásného našlapaného mobilu, či notebooku, který bude moci nosit na vysokou školu, tak za pět let tyto super drahé dárky budou zapomenuty, protože notebook bude nahrazen ještě lepším, mobil již bude mít potřetí nový. Schválně pamatujete si na svůj mobil, který jste dostali před předchozím mobilem který jste měli?

Chápu že tyto dárky si dávají lidé v rodinách v kterých řeší každou korunu a potřebují darovat praktický a užitečný dárek, ale pokud toto umíte vyřešit i mimo dárkový režim a chcete mladou ženu, nebo muže překvapit jiným originálním dárkem, pak se těmto dárkům vyvarujte a raději kupte nějaký podobný těm, které zde doporučím.

Aby jste se snadněji vyznali, tak následující tipy na dárky k 18. narozeninám rozdělím do dvou hlavních kategorií, dárky k 18. narozeninám pro ženy a dárky k 18. narozeninám pro muže.

Dárky k 18. narozeninám pro ženy

Většina mladých žen hltá život plnými došky a chtějí toho hodně zažít. V 18. letech ještě často neřeší to, že by měly zakládat rodiny, vychovávat děti. Spíš řeší kde a  s kým vyrazí. Poznávají nové muže, nové místa, nové zážitky. A právě ty zážitky ji můžete darovat. Zážitek musí být hodně nevšední, aby nebyl brzo zapomenut. Ale když se ta volba povede, tak to bude ten nejlepší dárek k 18. narozeninám. Namátkou pár top zážitků, které můžete mladé ženě darovat i s odkazy, kde takový dárek doporučuji koupit.

TIP: zážitek musí být blízky naturelu mladé ženy, ale nesmí být pro ženu jen dalším zážitkem v pořadí. Například pokud žena skáče s padákem, tak se ji další seskok bude líbit, ale nebude to ten správný zážitek na který by nezapomněla. Toto se často stává u zážitků jako je wellness, brzo je totiž přebit ještě lepším wellnessem

dárky k 18. narozeninám pro ženy
dárky k 18. narozeninám pro ženy

Pojďme se podívat i na jiný druh dárků pro mladé dívky. Co takhle nějaký krásný módní doplněk? Nejnovější trendy v módě a inspiraci doporučuji sledovat ZDE. Módních doplňků není u mladých žen nikdy dostatek, oproti zážitkům tolik nestojí.

Oblíbeným dárkem k 18. narozeninám jsou i kvalitní hodinky, které z mladé dívky pomohou udělat elegantní mladou ženu. Posuďte sami ZDE.

Další inspiraci na dárky pro ženy k 18. narozeninám naleznete v článku na který odkazuji.

Dárky k 18. narozeninám pro muže

Mé tipy na dárky k 18. narozeninám pro mladé muže jsou podobné jak pro ženy. Osobně si myslím, že nejlepším dárkem pro mladého muže je zážitek na který nezapomene, může to být například již zmíněný tandemový seskok, nebo například nějaký moto zážitek, pokud bude mít muž brzo po osmnácti řidičský průkaz. Velký výběr moto zážitků naleznete ZDE.

Hodně dobrým zážitkovým dárkem pro mladého muže může být i flyboarding. Jestli nevíte o co jde, pak koukněte na tyto stránky. Tam Vám poradí i to, kde je nejlepší tento zážitek koupit. Při flyboardingu si užije srandy a vzrušení jak obdarovaný muž, tak i jeho doprovod, takže pokud jej doprovodí jeho parta, nebo rodina, tak si jeho dárek užijí i oni. Mám teď na mysli, že je moc zábavné sledovat člověka, který zkouší flyboarding. Ať už profesionála, tak i nováčka, která má problém s udržením se nad vodní hladinou.

Další inspiraci na dárky k 18. narozeninám pro muže naleznete v článku na který odkazuji. V článku se dovíte, jaké hodinky jsou trendy pro mladé muže, jaké další zážitky jim můžete koupit. Skvělý článek, který se věnuje vtipným dárkům k 18. narozeninám pro muže naleznete ZDE.

Články s dalšími tipy na konkrétní dárky k 18. narozeninám

Jízda ve Ferrari F430 – tento zážitek ocení hlavně mladí muži