Dárek k padesátinám

Dárek k padesátinám

 Oslavy narozenin jsou nedílnou součástí našeho života. Je to jedna z nejčastějších příležitostí kdy se sejde rodina, kamarádi. Některé oslavy jsou komorní, jiné větší. Ty největší bývají oslavy padesátin. Jde o nejvýznamnější jubileum, kdy je oslavenec ještě pln elánu, má velkou rodinu, okruh přátel. Takže má důvod a energie slavit. Jestli jste byli pozváni na oslavu padesátin  a nevíte jaký dárek oslavenci koupit, tak doufám že Vám tento článek pomůže a kdyby náhodou ne, tak další tipy na dárek k padesátinám naleznete zde.

 

Je těžké vybírat dárek člověku k padesátce. Co chtěl to už si většinou koupil. Nebo je to tak drahé že mu to nejspíše nekoupíte, doufám že se touto větou nedotknu bohatších spoluobčanů. Já osobně doporučuji darovat padesátnikovi nějaký zážitek a nejlépe ten, který by si sám nekoupil. Při výběru z obrovského množství zážitků nesmíte zapomenout zohlednit povahu oslavenec. Pokud třeba nemá rád adrenalin, tak mu k padesátinám nekupujte seskok padákem. Ale raději zvažte zdali by nebyla vhodnější třeba masáž. A naopak pokud víte že má rád dobrodružství, tak mu kupte již zmiňovaný seskok padákem. Sám by si jej určitě nekoupil, ale když tento dárek dostane, tak za něj bude určitě ve finále rád.

 

Dárek k padesátinám nemusí být jen ve formě zážitku. Nedávno slavila padesátku teta a ta dostala k narozeninám i praktické věci. Nebo zvětšené fotky, fotoknihu. Když píši o těchto dárcích tak mě napadá, že by nemusel být špatný dárek třeba profesionální fotograf, který by oslavu padesátin dokumentoval. V dnešní době “každý” vlastní digitální fotoaparát, jen oslavenci nebo rodinní příslušníci chtějí slavit. Levnější fotoaparáty se těžko vypořádavají s šerem místností kde se většinou padesátiny slaví. Takže profesionál s pořádným foťákem by nemusel být špatným dárkem.

 

Já osobně nerad doporučuji dárky ve formě dobré flašky, nebo jídla. Popřípadě i oblečení. Takové dárky k padesátinám se vypijí, nebo opotřebují a po čase se na ně zapomene. Proto si pořádně před nákupem dárku rozmyslete. Pokud hledáte více inspirací, tak ji možná naleznete zde.