Dárky k 70. narozeninám

Dárky k 70. narozeninám

Sedmdesáté narozeniny jsou významné narozeniny. Které se už ale tolik neslaví, jak ty předchozí. Jeden z důvodu je ten, že sil a nálada k oslavám u oslavenkyně či oslavence ubývá a zní to škaredě, ale i kamarádů a kamarádek z okolí. Víc se chce spíš do oslav rodině, než samotným oslavencům.

 

Ať je to jak chce 70. narozeniny jsou významné kulaté narozeniny a významný a hodnotnější by měl být i dárek k těmto narozeninám. Dávat tipy na konkrétní dárek je v tomto případě těžší, než u jiných článků. Důvod je ten, že co člověk, to jiná potřeba. Někdo v tomto věku ještě vyráží na výlety. Někdo se zase nehne z domu a má zdravotní problémy. Proto mé tipy budou víc všeobecnější, než je tomu obvykle. I tak věřím že Vám pomohou.

Tipy na dárky k 70. narozeninám

Let balónem

Pokud je muž či žena ještě trochu aktivní a vydrží hodinu stát, pak si myslím, že let balónem je tím nejlepším dárkem který můžete k 70. narozeninám darovat. Je to netradiční zážitek, který přinese do stereotypního života nějaký vzruch. Nejde o žádnou adrenalinovou záležitost. I když někteří lidé to tak mohou prožívat, ale z vlastní zkušenosti vím, že jde spíš o romantickou záležitost. Na které je kromě samotného koukání na zem po které běžně chodím i to, že nahoře vypadají lidé pěkně male a jejich problémy, které se zdají na zemi obrovské jsou z ptačí perspektivy malicherné. Což je super jednou za čas si toto uvědomit. Když se ještě vrátím k našemu letu, tak my jsme letěli ve velkém balóně, letělo nás tam hodně a skoro všichni jsme letěli tak, že jsme to dostali jako dárek. Letěli s námi i dva sedmdesátnici. Kteří let dostali od dětí k jejím 50. výročí svatby. My jsme to měli jako dárek k našemu 2. výročí svatby. Já tento dárek dostal od manželky.

Velký výběr letů balónem naleznete ZDE.

Čistič vzduchu

Častými dárky pro staré lidi jsou dárky které vylepšují, utužují zdraví. Většinou jde o nějaké tabletky, které jsou na klouby, vitamíny atp. … Ke kulatým narozeninám se ale dávají hodnotnější dárky tak toho využijte, darujte budoucí sedmdesátinic, nebo sedmdesátnikovi čistější a zdravější vzduch. Darujte jim čističku vzduchu. Asi zde nebudu opisovat to co čistička umí a jak funguje, jen by jsem přepisoval to co si můžete přečíst u prodejce. Raději Vás na nejprodávanější čističku odkáži. Co jsme se baví s lidmi, tak hodně lidí tuto čističku provozuje. Jak by řekl nějaký podomní prodavač, co by jste pro zdraví neudělali :). V tomto případě jde ale o užitečnou věc, která zase tolik nestojí, oproti zázračným dekám, mixérům a hrncům :).

prozdravi.cz

Náramkové hodinky

Já si myslím že sedmdesátnici jsou generací, která nosila hodinky, pak je nenosila, protože na čas koukala na mobily a potom ty své staré hodinky opět začala nosit, protože hodinky jsou opět trendy a nemluvě o tom, že se dobře nosí, tzn. mají neustály přehled o čase na zápěstí. Většina starších lidí si ale nepořídila nové hodinky a užívá ty staré, co kdyby jste jim udělali radost a darovali jim k jejím kulatým narozeninám hodinky nové. Nemusí jít hned o nějaký módní výstřelek, ale mohou mít větší ciferník, mohou vypadat nově. Pokud jim koupíte Primky, tak v nich určitě probudíte vzpomínky na mládí, kdy je určitě také nosily, protože u nás se nosily hlavně Primky.

dárek k 70. náramkové hodinky
dárek k 70. náramkové hodinky

Hodinky jsou skvělým dárkem pro ženu k 70. narozeninám.

Tyto, ale i jiné hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Dárek k 70 narozeninám náramkové hodinky
Dárek k 70 narozeninám náramkové hodinky

Myslím že těmito hodinkami uděláte radost každému muži. Ideální dárek pro muže k 70. narozeninám.

 

Tyto, ale i jiné hodinky doporučuji koupit ZDE.

Podobné články na internetu:
Dárky pro ženy k 70. narozeninám – podobný článek tomuto článku. Tento se však věnuje výhradně tipům na dárky k 70. narozeninám pro ženy.
Dárky pro muže k 70. narozeninám – tento článek se pro změnu věnuje tipům na dárky k 70. narozeninám pro muže