Luxusní den pro dámy

Luxusní den pro dámy

Ženy rády o sebe pečují. A myslím, že každý soudný muž jim tuto aktivitu schvaluje. Tedy pokud to dáma se svou péči nepřehání. Možnosti přehánět není vůbec těžké. Některé kosmetické přípravky, salóny dokážou být pěkně drahé. Na druhou stranu existují narozeniny a dárky, kterými můžeme ženy rozmazlovat. Proto mnoho dam k narozeninám dostává drahé parfémy, kosmetické přípravky a ty šťastnější mohou k narozeninám dostat například luxusní den, během něhož navštíví  luxusní salón,  ve kterém se o ní budou starat odborníci. Luxusní den pro dámy je zážitek na který dámy nikdy nezapomenou.

 

Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.

 

Co luxusní den pro dámy obsahuje?

Jde o 6 hodinovou péči o tělo i pleť dámy v luxusním kosmetickém salóně.Co všechno žena během šesti hodin zažije?

foto: luxusní den pro dámy

Thalgo pleťové ošetření

Možná teď uvažujete co je Thalgo, já to taky nevěděl. Ale zjistil jsem že jde o kvalitní francouzskou kosmetickou značku. Která se zabývá převážně mořskou kosmetikou. Thalgo pleťové ošetření je tedy ošetření pleti značkou Thalgo jakým produktem to si vybere dáma. Jde o odlíčení, tonizovaní pleti, peeling, masáž dekoltu, ramen, obličeje a hlavy. Maska, oční krém, krém obličejový a opět lehké nalíčení.

 

Tato procedura trvá 90 minut, potom následuje.


Spa pedikura


Jde o relaxační typ pedikury. Při které se použije speciální pemza, která odstraní zrohovatělou kůži.Pak si dáma užije dezinfekční lázně v Tea Tree Oil. Bude následovat zábal, který změkčí kůži.Peeling, masážní emulze a Spa pedikura bude zakončena lehkým krémem.

 

Tato procedura trvá také 90 minut, po ní následuje.


Thalgo celotělová kosmetika – Slim and Sculpt

V tomto procesu bude dáma ošetřena po celém těle luxusním přípravkem od firmy Thalgo, který působí proti tukovým polštářkům, ochablé pokožce a celulitidě. Zeštihluje a zpevňuje.

 

Tento proces trvá přibližně dvě hodiny a následuje poslední proces luxusního dne.


Thajská masáž chodidel


Jde o třešničku na dortu. Masáž dolních částí nohou. Thajská masáž se provádí pomocí akumpresních tlaků v oblastech chodidel. Masáž je prováděna esenciálním olejem, takže jde i čichovou pastvu pro duši.

 

Thajská masáž trvá něco kolem půl hodiny.

 

Teď jsem Vám popsal úkony, které na dámu čekají, pokud ji darujete luxusní den. Asi nemá cenu se rozepisovat, jaké skvělé vůně ji při tom budou doprovázet?


Kde luxusní den pro dámy probíhá?

Jak jsem již zmínil probíhá v luxusním salóně a ten se nachází v Praze. Dárek si může dáma vybrat celoročně, protože na přízni počasí nezáleží.Jen se musí domluvit se salónem, zdali mí volno. Výhoda Prahy je ta, že pokud není dáma z Prahy, tak se do ní snadno dostane.

Kdy může svůj luxusní den dáma prožít?

Na tuto otázku jsem částečně zodpověděl již s předstihem. Pokud si jste jistí tím, kdy má žena čas, tak ji ten termín můžete domluvit s předstihem. Ale raději to nechte na samotné ženě.


Proč darovat luxusní den pro dámy ženě?

Teď už víte co vše ženu bude čekat, pokud jim tento dárek k narozeninám darujete a musíte uznat, že to bude pořádná porce nevšedního příjemného zážitku. A vy určitě chcete, aby se na Váš dárek hned tak nezapomnělo. A na nevšední zážitky se hned tak nezapomíná. Takže toto je ideálním dárkem. Pokud Vám přijde, že je to dárek trošku dražší mimo váš finanční rozpočet. Cena v roce 2016 byla 5900,- Kč, pak potom zvažte, zdali se na tento dárek nesložíte ve více lidech.

 

Další důvod proč tento dárek doporučuji je i to, že dáma se bude moci zeptat na něco co ji zajímá odborníků. Tzn. dostane odbornou radu, vyzkouší nové kosmetické přípravky od nové firmy.

Kdy luxusní den dámě k narozeninám nekupovat

Pokud žena běžně chodí do luxusních salónů a tento dárek by pro ní nebyl silným zážitkem, ale jen další nudnou návštěvou salónu.

 

Pokud má daleko do Prahy a nerada cestuje. I když tento handicap se dá pěkně rozvinout ve výhodu, viz další odstavec.

 

Pokud o sebe opravdu moc nepečuje a víte, že do salónu nepůjde. I když v tuto variantu moc nevěřím.


Tip jak vylepšit luxusní den pro dámy

Pokud žena pojede do Prahy kvůli tomuto dárku a běžně do Prahy nejezdí, pak ji můžete i další dárky k narozeninám darovat tak, aby si Prahu maximálně užila. Jen je třeba si pohlídat, aby se časově tyto zážitky sešly. Protože do salónu se musí dáma domluvit, tak aby se nestalo že vstupenku na muzikál bude mít na duben a v salóně již budou mít duben plný. Můžete to risknout a termín v salóně domluvit místo ženy s předstihem a ženě termín při předávce ohlásit. Pak k tomu termínu můžete přibalit například ubytování atd… tyto dárky pro ženu k narozeninám už mohou koupit a darovat další lidé. V tomto případě doporučuji domluvit si pořadí předávaní dárků při gratulaci, ať se budoucí zážitek v Praze ženě postupně při rozbalování dárků poskládá.

 

Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.

 

Podobné články plné tipů na luxusní dárky pro ženy k narozeninám:

 

Luxusní dárek k narozeninám – další tipy na luxusní dárky, které můžete k narozeninám darovat

 

Změna image – podobný tip dárku, kterou ocení každá dáma


Dárky pro ženy– další tipy na dárky pro ženy, v tomto článku naleznete i rozcestník na další zajímavé články
 
Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.