Po stopách dětských snů

Po stopách dětských snů

Již jsme Vám přinesli řadu tipů na různé originální dárky a rozhodně v tom nehodláme polevovat! Dnes se zaměříme na méně typické dárky pro lidi, kteří upřednostňují poklidné činnosti a adrenalinové zážitky si raději nechají v životě ujít. Dnešní tipy na dárky můžete použít v případech, kdy si chcete z oslavence tak trošku vystřelit tím, že mu dovolíte splnit si jeho dětský sen.

Pasáček ovcí

Někteří z nás chtěli být kosmonauti, jiní zase piloti a někteří se chtěli stát pasáčkem ovcí. Proč si tedy pasení ovcí nevyzkoušet alespoň na jeden den? Chcete si na jeden den zkusit jiný styl života? Laptopy nechat doma, mobilní telefon bude vypnutý, drahé obleky vyměníte za tepláky a místo cesty do kanceláře zamíříte na pastvinu. Beskydské kopečky už na vás čekají. Po absolvování základního školení, kdy se dozvíte nutné informace o ovcích, vyfasujete pastevecký klobúk, košilku a můžete směle vyrazit se svým stádem na pastvinu. Za 1500,- Kč můžete strávit v Beskydech celý den po boku 5 oveček. Myslíte si, že se vám je podaří uhlídat před zlým vlkem?

Popelářem na zkoušku

Téměř každý malý kluk chtěl být popelářem. Není se čemu divit! Jezdit vzadu na autě a tahat kontejnery – to je přece fascinující! Tak proč si to na 2 až 3 hodinky nevyzkoušet? Postavte se na stupínek popelářského auta a odvážejte odpad z pražských ulic! Po krátkém zaškolení dostanete potřebný pracovní úbor a můžete vesele svážet popelnice. Tahle sranda vás bude stát přibližně 4100,- Kč a na památku si můžete nechat vestu a rukavice, ve kterých jste pilně pracovali!

Vymeťte prach z ulic!

Pokud téměř všichni kluci chtěli být popelářem, tak ti co nechtěli být popelářem, ti chtěli být metařem. A proto si i oni mohou vyzkoušet jaké to je vymetat prach z našich ulic. Za 1800,- Kč poznáte skvělou partu metařů, budete přeškoleni, nafasujete rukavice, vestu a koště a můžete začít vymetat pražské ulice.

Udělejte si šprým z kolegy, souseda nebo kamaráda díky těmto originálním dárkům! Vždyť být popelářem, pasáčkem a metařem je tak vzrušující!