Hodiny a hodiny relaxace a klidu

Hodiny a hodiny relaxace a klidu

Kdo by netoužil vypnout a jen tak si užít klidu? Všichni si přejeme být občas hýčkáni, o nic se nestarat, na nic nemyslet a prostě si jen užívat. Celý týden pracujeme, někam se ženeme, rychle ráno připravit snídani, odvézt děti do školy, pak rychle do práce, tam pracovat na 100%, pak 30 minut pauza na oběd, zase pracovat, zajet pro děti do školy, po cestě něco nakoupit v obchodě, uvařit, vyprat, zkontrolovat dětem úkoly, připravit se na následující pracovní den, osprchovat se a jít spát. Taky takhle nějak vypadá váš běžný den? Nebo snad každý den? Není na čase se na chvíli zastavit, nadechnout se a užít si víkend plný odpočinku a relaxace? Pokuste se své děti svěřit babičkám nebo kamarádkám a jeden jediný víkend si užijte. Vy i váš partner. Prostě vypněte a užívejte si sami sebe. My vám zde přinášíme tipy na relaxační víkendy, kdy neuslyšíte nic jiného, než smích vašeho milovaného partnera. Nechte tedy uklidnit své nervy a dobijte si zpět svou energii. Relaxační pobytyjsou tady i pro vás.

Relaxace v Krkonoších

Jen si to představte – Krkonoše, kopečky, slunné ráno, příjemný vítr – krásné prostředí a krásný relaxační víkend před vámi. Užijte si 2 dlouhé noci v příjemném wellness centru, ve kterém vás čeká sauna, vířivka, masáž a rašelinový zábal. Udělejte si s partnerem zkušební líbánky nebo s manželem druhé líbánky a užijte si každé minuty, kterou spolu můžete nerušeně trávit. Za tuto Krkonošskou relaxaci zaplatíte cca 5600,- Kč (pro dvě osoby).

Golfový víkend

Zůstaňme ještě v Krkonoších, protože tohle pohoří nám nabízí mimo klasických relaxačních možností, také sportovně relaxační možnosti. Když pomineme výlety do přírody a pohledy na krásná panorámata, můžete si tady skvěle odpočinout při golfu. Aktivní odpočinek je vhodný především pro lidi, kteří pracují duševně. Tak proč nevyzkoušet zrovna golf? Přijeďte do Krkonoš za golfem, masáží, perličkovou koupelí a sektem. Golfový víkendový pobyt pro dvě osoby v luxusním designovém hotelu vás bude stát cca 9000,- Kč.

Relaxační pobyty jsou naprosto skvělým dárkem k narozeninám, ale určitě nic nepokazíte, když tímto pobytem oslavíte také například výročí svatby. Proč neobdarovat svou ženu nebo muže originálním dárkem, který potěší a současně také prohloubí váš vztah? Dopřejte si společný odpočinek s milovanou osobou po svém boku.