Toužíte darovat adrenalinový zážitek Poradíme vám jaký!

Toužíte darovat adrenalinový zážitek? Poradíme vám jaký!

Čím dál více lidí touží darovat oslavencům dárek, na který nikdy nezapomenou. Mezi takové dárky patří samozřejmě ty adrenalinové. Ty se vryjí skutečně do paměti každému zúčastněnému. Pojďme se podívat zblízka na kategorii adrenalinových dárků.

Tandemový seskok s padákem

Mezi takovou klasiku adrenalinových dárků patří jednoznačně tandemový seskok s padákem. Je to nejčastěji darovaný adrenalinový dárek, který si získal velké množství příznivců. Užijte si volný pád a následné vznášení se v klidu a tichu. Vznášejte se nad krásnou krajinou a uvědomte si volnost a svobodu, kterou vám v tomto okamžiku nemůže nikdo vzít. Seskok ze 4000m je skutečně dokonalým dárkem pro odvážné lidi, kteří potřebují v životě trošku toho vzrušení.

Adrenalinový den

Že se vám zdá seskok s padákem už málo originální? Tak proč nevyzkoušet hned několik různých adrenalinových aktivit během dne? Vsaďte se s přáteli, že se nezvládnou projít po kladině ve 13 metrové výšce nebo že nezvládnou udělat ten jeden pověstný krok do prázdna, aby se následně projeli na laně 25 metrů nad údolím. Udělejte si s přáteli sportovní adrenalinový den v Krkonoších. A nebojte se, příležitostí, kdy budete moci dokázat svou odvahu, se v Krkonoších najde více. Na tuhle zábavu si přichystejte přibližně 1400,- Kč. Určitě na tento den budete vzpomínat dlouho!

Let na vznášedlu

Zatímco výše zmíněný seskok s padákem a např. bungee jumping jsou poměrně rozšířené adrenalinové aktivity, let na vznášedlu je “novinkou”, která si své příznivce teprve získává. Máte-li rádi rychlou jízdu v autě, pak je vznášedlo to pravé pro vás. Vznášedlo je dopravní prostředek, který se pohybuje díky vzduchovému nadnášení těsně nad povrchem. Se vznášedlem můžete ostře řezat zatáčky jak na trávě, vodě, tak i na sněhu, štěrku – na čemkoliv. To bude jízda! Skvělý narozeninový dárek pro nadšence rychlých strojů! Pro tuto zábavu je nutné si připravit cca 4000,- Kč. Ale stojí to za to!

Tak která adrenalinová zábava láká právě vás? Máte vybráno?