Masáž jako dárek Stačí si jen vybrat!

Masáž jako dárek? Stačí si jen vybrat!

Masáže si v dnešní době dopřává mnoho lidí. Ať už je to ze zdravotních důvodů, nebo jen tak pro uvolnění mysli. Zkrátka a dobře, masáž je velice příjemná a měli bychom si ji čas od času dopřát všichni. Pokud přemýšlíte, že byste právě masáží chtěli udělat někomu radost, pak vám přinášíme tipy na její různé varianty.

Královská masáž

Jestliže přemýšlíte, že byste nějaké blízké osůbce chtěli dát originální dárek k narozeninám, pak je Královská masáž tou správnou volbou. Královská masáž se skládá ze dvou druhů masáží. Klasická thajská masáž odstraní svalové a kloubní napětí a protáhne vám páteř. Poté masérka nahřeje na příjemnou teplotu bylinné balíčky, které posléze přikládá na různá místa na těle. Celá tahle masáž trvá přibližně 90 minut a zaplatíte za ni cca 1400,- Kč.

Thajská masáž pro dva

Když jsme u thajských masáží, skvělou volbou pro originální narozeninový dárek je Thajská masáž pro dvě osoby. No řekněte sami, když už někomu dopřejete thajskou masáž, proč si tímto dárečkem neudělat taky radost? Thajská masáž pro dva vás bude stát cca 2000,- Kč a po odchodu ze salónu budete dokonale uvolnění a uklidnění. Skvělý dárek!

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je skvělým dárkem pro milovníky této úžasné sladké dobrůtky. Nejen že bude vaše tělo zbaveno toxických látek a vaše svaly se krásně uvolní, ale vaše pokožka bude dokonale jemná a voňavá. Tohle čokoládové pokušení vás bude stát cca 1300,- Kč. Pokud si tuto masáž chcete užít společně se svou drahou polovičkou, pak můžete využít Čokoládovou masáž pro dva v hodnotě cca 2500,- Kč.

Medová masáž

Že jste o medové masáži ještě neslyšeli? Tak to je chyba! Medová masáž je skvělý prostředek pro detoxikaci, pro zjemnění pokožky a pro uvolnění celého těla i duše. Že je med zdravý, to víme všichni. Tak proč si neužít tohle medové pohlazení v podobě detoxikační masáže? Za medové uvolnění zaplatíte cca 1100,- Kč.

Masáž zad a šíje

Chcete darovat někomu masáž, ale nejste si jisti, zda by by byl dotyčný potěšen výše zmíněnými masážemi? Pak mu darujte klasickou masáž zad a šíje, která uvolňuje bolesti zad, šíje a ramen. Celá tato masáž trvá přibližně 60 minut a vy budete ze salónu odcházet příjemně unavení, uklidnění a uvolnění. Cena této masáže se pohybuje přibližně kolem 1200,- Kč.

Aromatická olejová masáž

Aromatická olejová masáž vás pohladí nejen na těle ale i na duši. Nechte se pohltit příjemnou vůní a užívejte si doteky maséra. To je ten správný relax po náročném dni! Uvolněte napětí ve svalech a uklidněte mysl. Za tento aromatický skvost zaplatíte přibližně 1300,- Kč.

Detoxikační masáž

Detoxikační masáž je určena k detoxikaci celého organismu. K pročištění těla přispívají unikátní oleje z mořských řas, které uvolňují z těla toxiny. Za 2200,- Kč si můžete dopřát v příjemném prostředí masážního salónu peeling celého těla, detoxikační zábal a masáž obličeje. Celá procedura trvá cca 120 minut a na závěr si můžete vychutnat šálek lahodného čaje.

Zeštíhlující slim masáž

Slim masáž pomáhá zeštíhlit a současně také zpevnit svalstvo za pomocí peelingu a zábalu, které obsahují výtažky z bylinek. Tyto výtažky tak usnadňují proces odbourávání přebytečného tuku v těle. Tento originální dárek obsahuje zeštíhlující peeling, zeštíhlující zábal, masáž obličeje a konečnou zeštíhlující masáž. Celá procedura trvá cca 90 minut a bude vás stát cca 1600,- Kč. Tuto masáž ocení všechny ženy!

Věříme, že vám tento článek pomohl vytvořit si představu, kterou masáž byste mohli darovat osobě, kterou v srdci nosíte. Masáž je skvělým dárkem nejen k narozeninám, ale také k Vánocům nebo jiným příležitostem. Masáží nikdy nic nepokazíte a obdarovaný bude jistě rád vzpomínat na chvíle relaxace a uklidnění.