Dárek pro přítelkyni

Dárek pro přítelkyni

Možná si lámete hlavu jaký dárek koupit přítelkyni k narozeninám. V následujícím textu Vám zkusím poradit.

 

Možná to zní banálně, ale prvně si od přítelkyně zjistěte, kdy má narozeniny. Kdy mají narozeniny členové rodiny, nebo kamarádi určitě víte. Ale pokud nejste s přítelkyni ani rok, tak nejspíš nevíte kdy se  narodila. Někdy se nemusíte ptát přímo přítelkyně, hodně o nás v dnešní době prozradí Facebook.

 

V druhém bodě, zkuste se své přítelkyně zeptat co by si přála k narozeninám. Nejspíše uslyšíte odpověď, že nepotřebuje “nic”.  Jenže nic ještě neznamená že nechce nic. Pokud svou přítelkyni milujete, což se dá předpokládat tak i kdyby opravdu nic nechtěla, tak ji něco z lásky musíte koupit. Takže se nenechte odpovědí že nechce nic odradit. Pokud má nějaké pro Vás splnitelné přání, tak jej splňte určitě ji takovým dárkem potěšíte.

 

I když si vaše přítelkyně něco přeje, nekupujte onen dárek hned slep a zkuste pouvažovat zdali v minulosti po něčem netoužila. Pokud na její vytoužený dárek nemáte, taky to hned nevzdávejte a kupte ji nějaký levnější dárek. Pokud máte v plánu koupit opravdu drahý dárek, tak zvažte zdali ji tímto nepřivedete do rozpaků z pohledu, že Vám bude dárkem zavázaná. To by vaší lásce nemuselo prospět. Láska by měla totiž stát na vzájemné touze a ne na kupování přízně dary. K čemuž se dárek k narozeninám pro přítelkyni může zneužít.

 

Pár tipů na dárek pro přítelkyni.

 

Nechte udělat vaši společnou fotku a tu zarámujte. Jakékoliv dárky s fotkou mohou být vhodným dárkem pro přítelkyni.

 

Většina dívek a žen miluje květiny. Nějakou krásnou květinou v květináči určitě nic nezkazíte. Jen si před nákupem ověřte, zdali má přítelkyně pro květiny místo. To že na narozeniny přinesete řezané květiny v tomto článku nezmiňuji, protože to považuji za naprostou samozřejmost. Pokud koupíte dárek pro přítelkyni třeba orchidej v květináči, tak již nemusíte kupovat řezané květiny.

 

Pokud chcete přítelkyni dát nějaký hodnotnější dárek, tak můžete zvážit zdali není dobré koupit nějaký zlatý náhrdelník, řetízek, nebo náušnice. Pokud plánujete v brzké době požádat přítelkyni o ruku, tak ji nekupujte k narozeninám prsten. Protože již brzo ji nabídnete pro Vás oba mnohem hodnotnější prsten než nějaký prsten k narozeninám. Než půjdete kupovat šperk, zjistěte si jaké zlato má přítelkyně ráda. Některé ženy mají rády klasické žluté zlato, jiné milují bílé zlato.

 

Nechte udělat foto knihu s fotografiemi z vašich výletů, pokud chcete udělat přítelkyni ještě větší radost tak do knihy vložte třeba vstupenku na koncert její oblíbené kapely.

 

Pokud vaše přítelkyně ráda čte, tak dobrou knihou nikdy nic nezkazíte.

 

Když chcete něco jiného než dát vaši přítelkyni dárek

 

Vezměte přítelkyni na nějaké krásné místo, nebo do dobré restaurace. Romantikou nikdy nic nezkazíte.

 

Pár rad na závěr

 

Pokud chcete přítelkyni dárkem překvapit a nechcete se ptát co by si přála ona. Zeptejte se tajně jejich rodičů. Ti znají svou dceru a určitě ví po čem touží a co ji chybí ke štěstí.

 

Pohlídejte si aby na dárku nezůstala cenovka.

 

Pokud si někde půjdete s přítelkyni na její narozeniny sednout, tak musíte zaplatit účet v restauraci Vy.