Dárky s fotkou

Dárky s fotkou

Dárky s fotkou vždy potěší. Obdarovanému je jasné, že jste hrníček s fotkou, nebo kalendář nevyráběli. Ale taky ví, že jste dárek k narozeninám neřešili na poslední chvíli. Protože jakýkoliv dárek s fotkou si musíte objednat. Fotku dnes můžete umístit podstatě kde si usmyslíte. Dnešní doba přeje fotografiím, mnoho lidí má kvalitní zrcadlovku, nebo kompakt, takže každý máme mnoho kvalitních fotek z našeho života. Pryč jsou doby, kdy jediná věc s fotkou bývalo triko. Specializované firmy dokážou nanést fotografie na hrníčky, udělat z fotek puzzle, kalendář, přání k narozeninám, fotoknihy, podložky pod myš, klíčenky a mnoho dalších předmětů. Při objednávaní takového dárku většinou nepotřebujete mít umělecký sklon, ani velkou znalost. Mnoho firem nabízející dárky s fotkou mají totiž své programky, grafické šablony,  nebo stránky na které snadno nahrajete své fotky. Ty doplníte pokud je třeba o text a již Vám stačí jen vyhlížet pošťáka s balíčkem.

 

Pokud uvažujete o dárku s fotkou, tak nezapomeňte na to, že samotná výroba a doručení nějakou dobu trvá. Proto si takový dárek objednejte s dostatečným předstihem. Myslím si že každý takový dárek, je originálním a obdarovaného potěší.

 

Já osobně jsem se nedávno setkal s dvěma dárky k narozeninám s fotkou. Jeden daroval můj bratr naší mamce. Nedávno se mu narodila dcera a on nechal udělat nástěnný kalendář s fotkami miminka. Naši rodiče jej měli do konce roku v kuchyni a myslím že jim dělal velkou radost, což se od dárku předpokládá. Další dárek s fotkou jsem loni kupoval své přítelkyni. Nechal jsem ji udělat fotoknihu s výlety v roce 2013. Z každého výletu jsem použil jednu až čtyři fotky, pod fotky jsem umístil datum. Možná teď ji tento dárek nepřipadá úplně úžasný, ale myslím si že z odstupem času takto zdokumentovaný rok oceníme oba.

 

Dárky s fotkou většinou v čase získávají na ceně. Nemyslím tím, že by se zhodnocovaly finančně, ale myslím tím, že se díky ním rádo vzpomíná.

 

Přejí Vám dobrou volbu při výběru toho nejvhodnějšího dárku.