Dárek k narozeninám pro chlapa

Dárek k narozeninám pro chlapa

Kdo je to chlap? Chlap z mého pohledu je svébytný muž, který je trochu drsný, mužný, urostlý. Tito muži bývají hodně sví díky tomu je okolí taky bere jako pořádné chlapy. Chlapi se snaží všechno zvládnout sami. Protože ctí heslo

 

Správný chlap zvládne všechno sám.

 

 

Což samozřejmě není pravda, ale oni se bojí o své image. Ale i tito muži, kteří dávají svému okolí najevo, že vše zvládnou mají narozeniny a my jim rok co rok vybíráme dárek k narozeninám.

Pro někoho je výběr a nákup dárků pro chlapy rok co rok stresující záležitostí. Pokud jste na tom podobně, což tipuji že ano. Myslím si to protože hledáte tipy na dárky k narozeninám na internetu. Tak pak jste tu správně. Zkusím zde zmínit několik skvělých dárků pro chlapy, kterými uděláte muži radost. Chci po Vás, aby jste mé tipy nebrali coby fakt, že toto je ten nejlepší dárek, berte to jako tip a zvažte, zdali tento dárek váš chlap uvítá.

 

Tipy na dárky k narozeninám pro chlapy

Co milují pořádní chlapi? Ženy, dobrodružství, adrenalin, dobré jídlo a pití. Nad těmito věcmi by jste měli uvažovat. Sprchovým gelem, kravatou u chlapa nezabodujete. I když jste přesvědčení, že by muži tento dárek hodil. Nesnažte se chlapa dárkem k narozeninám předělat.

 

  • Pokud chlap miluje adrenalin, tak nejoblíbenějším dárkem v tomto případě bývá tandemový seskok s padákem. Tandemový seskok není levnou záležitostí, takže si jej většinou nikdo nekupuje sám pro sebe, ale když jej muž dostane k narozeninám. Tak vězte že si tento dárek náležitě užije. Jak už jsem zmínil zážitek to není nijak levný, ale vy tento dárek nemusíte kupovat sami. Na tento dárek se Vás může složit více. Více se můžete o tandemovém seskoku dočíst v článku Tandemový seskok Kunovice.  Tandemové seskoky se dají koupit zde.

 

  • Pokud chlap pro kterého hledáte dárek nemá rád adrenalin, tak nezoufejte. Další věc kterou chlapi milují je jídlo a pití. Zkuste projít místní pivovary, řeznictví, lihovary. Určitě Vás nabídka regionálních výrobců překvapí. A vy budete moci chlapovi darovat balíček regionálních jídel. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Darujte proto s láskou vašemu chlapovi dárkový koš.

 

  • Chlapi si často pěstují nějaký koníček či sport. Pokud víte jaký aktuálně provozuje váš chlap, tak máte vyhráno. Můžete mu koupit něco pro jeho koníček. Mnoho lidí se při nákupu dárku tohoto typu spálí. Důvod je ten, že neznají daný obor a koupí něco co již chlap má, nebo má něco lepšího. Nebo to nepotřebuje. Proto běžte na tento druh narozeninového dárku oklikou. Nekupujte věc, která doplňuje jeho koníček, ale kupte chlapovi k narozeninám dárek který obohatí jeho koníček. Hraje rád fotbal a rád se dívá na fotbal v televizi? Tak pak mu kupte vstupenku, nebo lépe dvě na fotbalový zápas naší reprezentace. Rybaří, nekupujte mu nový prut, ale předplaťte mu časopis o rybaření. Atp….

 

  • Můj další tip na dárek pro chlapa k narozeninám je dosti podobný tomu poslednímu. Každý chlap poslouchá nějakou muziku. Pokud víte jakou a víte li že občas zajde na koncert, tak se můžete poohlédnout po koncertech v okolí a na nějaký mu koupit vstupenku. Nejlepší jsou žánrové festivaly.  Když koupite vstupenku s předstihem tak hodně ušetříte. Je dobré aby jste koupili dvě vstupenky, nebo věděli, že na koncert ještě někdo z chlapova okolí půjde.

 

Snad se Vám mé tipy budou hodit.

 

Podobné články:

Dárek pro chlapa k narozeninám (netradicnidarky.cz)