let balónem

Let balónem

Kdo by nechtěl koukat na zem z ptačí perspektivy? Kromě lidí bojící se výšek neznám nikoho, kdo by takový zážitek nechtěl zažít. Originální dárek k narozeninám let balónem, je vhodný pro všechny.

Představte si jak oslavenec v klidu kouká z balónu na krajinu v které žije. Odkud poletí a kdy? To si domluví oslavenec, záleží na něm kdy mu to bude vyhovovat. Samotný let trvá přibližně hodinu a během této hodiny urazí v balóně s pilotem 10-15 km. Po přistání bude dopraven zpět na místo startu, nebo na místo na kterém se předem domluví. Kromě zážitku z letu, o kterém bude obdarovaný určitě léta nadšeně vyprávět. Po letu si odnese pamětní listinu na památku. Pokud si do balónu vezme foťák nebo kameru, tak může svůj let nafotit, nebo natočit. Celý zážitek bude dodán v dárkovém balení s Vaším věnováním.

Zrovna dnes jsem viděl horkovzdušný balón, krásně visel ve vzduchu nad našim městě. Sem tam zasyčel hořák a balón vystoupal o pár metrů výš. Lidé v koši pozorovali krajinu pod sebou. Kdo ví možná viděli i mě, jak na ně koukám.

Velký výběr různých letů naleznete ZDE.