Články

Vyhledávání


Škola smyku

 Říká se že zážitky a zkušenosti potažmo vědomosti nám nikdo neukradne a nesem si je sebou po celý život., rádi na ně vzpomínáme a  zkušenosti a vědomosti úročíme.Ještě jedno přísloví se k originálnímu dárku k narozeninám hodí a to všem dobře známé:” Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.” A jaký že vám chci přinést tip na dárek, jde o školu smyku. Což už vlastně víte z nadpisu. Školu smyku můžete koupit zde.

 
Škola smyku je jednodení kurz, kdy v první části jste instruováni jak se máte chovat na ledě, když dostanete smyk. Nebo jak se zachovat na mokré vozovce při smyku. Jak se vyhnout náhlé překážce na vozovce atp... odpoledne nastává praktická část školy a zde příjde jak na onu slibovanou zkušenost, tak neopakovatelný zážitek. Obdarovaný pojede se svým autem na specialním okruhu, kde budou připravené různé situace o kterých se bude učit dopoledne. Jeho jízdu a smyky bude sledovat instruktor, který bude jezdci radit. Jezdec bude mít sluchátka a instruktor mikrofon. Zkušenost ze školy smyku se bude určitě na našich silnicích hodit.  Při jízdě na okruhu si účastnik určitě zažije i dosti adrenalinu. Jízdu absolvuje každý svým autem a to z důvodu, aby každý věděl jak reaguje právě jeho auto na ledě. V nebezpečných situacích totiž bude sedět ve svém autě a ne v nějakém zapůjčeném. 

Pokud koupite tento dárek k narozeninám, tak na obdarovaném bude si vybrat jeden z vypsaných termínů. Škola smyku je opravdu originální dárek k narozeninám a nemyslím si že je jen pro muže. I ženy ocení možnost vyzkoušet si, jak zvládají své auto na ledě a v jiných mezních situacích. Účastník Školy smyku musí vlastnit řidičský průkaz a musí být starší 18 let. Pokud Vám tento tip na dárek příjde nevhodný tak neváhejte pročíst naše další tipy na orgininální dárky k narozeninám.