První narozeniny

První narozeniny

Oslava prvních narozenin je o dost jiná než další oslavy dalších narozenin. Rodiče slaví první narozeniny svých dětí a určitě si moc přejí, aby oslavy byly co nejlepší. Často mají tendenci mít co nejkrásnější první narozeniny. Jenže upoutat pozornost dítěte v prvním roku na delší dobu je skoro nemožné. Proto při plánovaní prvních narozenin zkuste brát hlavně ohled na vaše dítě a oslavy moc nepřehánět.

 

Vím tyto rady se dobře píší. Každý che pro své dítě to nejlepší, ale zvát “kamarády” v prvním roce asi nebudete. Nějaké složité jídlo dítě taky neocení, dokonce mu může uškodit a nějaký program v podobě klaunů, programu dítě taky moc neocení. Takže toto je spíš zábava pro hosty, kteří na oslavu prvních narozenin dorazí a fotografy, kteří tuto oslavu zdokumentují a vy svému dítěti budete za mnoho let ukazovat, jak slavilo první rok. Ale je otázka bude v době narozenin z oslavy narozenin dítě nadšeno. Často v prvním roce dítě ani nechodí. Pokud již dítě chodí, tak hlavně nezapomeňte na bezpečnost. Dítě může něco na sebe strhnout, nebo ve chvíli kdy se budou dospělí bavit mezi sebou, muže někde spadnout, nebo si ublížit.

 

Oslava narozenin by neměla být moc dlouhá, přeci jen děti potřebují klid a spánek. Ale to víte nejlépe vy sami, jak potřebuje vaše dítě odpočívat.

 

Pokud na oslavu prvních narozenin pozvete hodně lidí, tak vězte že dítě bude zmatené z tolika lidí najednou. Takže to s počtem lidí na oslavě prvních narozenin moc nepřehánějte.

 

Pokud plánujete oslavu prvních narozenin tak na pozvánku na oslavu prvních narozeniny můžete napsat tento text:

 

Čas letí rychleji než by jsme si přáli. Byli by jsme rádi, kdyby jsi s námi oslavil narozeniny našeho dítěte.

Další texty na pozvánky na oslavu narozenin , nebo další texty na pozvánku na oslavu 1. narozenin.

 

Dort k prvním narozeninám

 

U dortů k prvním narozeninám je to stejně jako s oslavou prvních narozenin. Mnoho lidí si zkrátka pořídí dort, který je spíš pro něho, než dort pro oslavence. Takže si někde sežene dort s dětským motivem. Dort je zdoben  marcipánem a je těžký na žaludek. Toto je skvělé pro fotografy, pro hosty oslavy prvních narozenin, ale užije si dortu oslavenec? Nejspíš ano, ale určitě by si více užil nějakého lehkého dortu, který by mohl snadno jíst.