Články

Vyhledávání


Pozvánky na narozeniny k vytisknutí

 Chystáte oslavu narozenin a potřebujete pozvaným vytisknout pozvánku k narozeninám? Tak to jste zde správně. Pomůžeme Vám vytvořit vaši pozvánku k narozeninám k vytisknutí. První než s tvorbou pozvánky začnete, ale musíte mít jasno kde narozeninová oslava proběhne, kdy, v kolik oslava narozenin proběhne, koho všechno chcete na své narozeniny pozvat. Protože toto vše musíte na svou pozvánku na narozeniny uvést. K již důležitým údajům, které na každé pozvánce musí být, mnoho lidí přikládá nějaký doprovodný text. který pozvaného potěší. 

 
Texty na pozvánku na narozeniny

Byl by jsem rád, kdyby jste přišli k nám domů na oslavu, která bude pořádana příležitosti mých … narozenin. Na oslavě … (datum) bude celá má rodina a blizcí přátelé a proto by jsem rád uvítal i tebe na této oslavě.

Nebo může být text na pozvánku na narozeniny napsán v jednoduchém stylu.

Srdečně Vás zvu na svou narozeninovou oslavu, která se bude konat … v … (hodin) v … (místo).

Mám tu čest pozvat Vás (tebe) na oslavu mých narozenin. Oslava se bude konat … (datum) v …. (čas) u mě doma. Prosím přineste si sebou dobrou náladu. Vítané jsou úsměvy na tváři a nápady jak se pobavit. Bomby a pyrotechniku kvůli bezpečnosti nechte doma.

Pokud si u pozvaných nejste jisti, zdali dorazí, tak může výpadat text vaší pozvánky na narozeniny následovně.

Jste srdečně zváni (zván, zvaná) na oslavu mých … (věk) narozenin, které se budou konat … (datum) v … (místo) . Párty začíná … (čas) Zábava bude až do rána. Zvy Vás. Prosím podtvrďte svou účast.


Vymyslet vhodný text na vaši pozvánku na narozeniny není tak těžké, doufám že pár příkladů Vám pomůže v inspiraci. Chtěl by jsem se na konci ještě vrátit k úvodu tohto článku. Pokud jste zde hledali přímo hotovou pozvánku na oslavu narozenin k vytisknutí a jste zklamání, že tu nemáme x hotových přání. Tak vězte, že není nad osobně vyrobenou pozvánku s textem, který napíšet vy a vystihne Vás. V době internetu, tiskáren totiž vyrobit neosobní pozvánku na oslavu narozenin je hodně snadné. Proto si naděte chvíli času a pohrejte si se svou pozvánkou. Vždyt na pozvaných lidech Vám určitě v životě záleží. Ať se Vám oslava narozenin povede.

Básničky k narozeninám nalezente zde.