pozvánka na oslavu narozenin

Pozvánka na oslavu narozenin 2.

Dobrá pozvánka na oslavu vašich narozenin nesmí postrádat správnou básničku nebo text, ale hlavně základní důležité informace. Vše co potřebujete vědět opozvánce na oslavu narozenin naleznete na této stránce.

 

 

Dobrá pozvánka na oslavu narozenin nesmí postrádat základní informace. Ne všechny pozvánky budete doručovat osobně, takže díky správně napsaného textu budete mít jistotu že pozvaný bude vědět všechny potřebné informace a bez problému dorazí na oslavu vašich narozenin.

 

Na  pozvánce na oslavu narozenin nesmí chybět:

 

– Datum a čas kdy se bude vaše narozeninová oslava konat. Nejspíš se nic nestane pokud neuvedete rok, rok na pozvánce ale určitě ocení lidé, kteří si pozvánky a různé přání schovávají a občas si je z nostalgie prohlížejí. Nebudou totiž muset v paměti lovit, kdy že ta Vaše v kterém roce Vaše oslava probíhala. Rok nemusíte uvádět, pokud napište kolikáté narozeniny budete slavit. Podle toho si totiž může sběratel vypočítat rok.

 

– Dalším důležitým údajem který nesmí na pozvánce na narozeniny chybě je informace o místě kde se bude vaše oslava narozenin konat. Pokud zvete hosty na místo všem známé, tak stačí zmínit například U mě doma, v hospodě u Janka, v restauraci u Sovy atd… Pokud ale zvete někoho o kom víte, že nemusí vědět kde má přijet

 

– Pokud plánujete mít oslavu něčím unikátní, tak tento plán nezapomeňte na pozvánce zmínit. Myslím tím třeba speciální dress kode, příklad textu: Přijďte jako král, nebo královna, aby si mladá princezna která oslaví 5. narozeniny připadala jako v pohádce. Nebo oslava bude v pirátském stylu, pirátské oblečení je vítano.

 

– Vyzvěte pozvané skrze pozvánkou, aby Vám nezapomněli potvrdit svou účast na Vaší oslavě narozenin

 

Každá pozvánka na oslavu narozenin je originálem. Pěkný obrázek, nebo básnička vždy takovou pozvánku vylepší. Jen se držte hesla, lépe méně než více. Přeplácané pozvánky jsou škaredé a na přeplácané pozvánce se ztratí potřebné informace.

 

Pro inspiraci jak vytvořit vaši pozvánku na oslavu narozenin si můžete přečíst ještě tyto články.

Pozvánka na oslavu narozenin (zde naleznete texty na pozvánky na narozeniny, nebo šablony na pozvánky na oslavu narozenin) Vzory naleznete v článku pozvánka na oslavu narozenin vzory.

Mohly by Vás zajímat tyto články:

Pozvánka na oslavu 1. narozenin
Pozvánka na oslavu 60. narozenin
Pozvánka na oslavu narozenin k vytisknutí