Pozvánka na oslavu 60. narozenin

Pozvánka na oslavu 60. narozenin

 Není to tak dávno, co jste slavili padesátku.  Sháněli a roznášeli pozvánku na oslavu 50. narozenin. Určitě to byly velké oslavy, ale další kulatiny se Vám blíží a je třeba sehnat, vyrobit, nebo koupit pozvánku na oslavu 60. narozenin. Svět se mění a co bylo před deseti lety těžko přístupné, je dnes již samozřejmostí. Takže připravit si pozvánku na oslavu 60. narozenin není nijak složité.

První než s ní ale začnete, tak si musíte domluvit vše potřebné, co bude třeba na správnou pozvánku napsat. Myslím tím, kdy proběhnou vaše oslavy. Kde oslava proběhne, v kolik hodin, kdo vše bude pozván. Až toto bude mít, můžete se pustit do tvorby pozvánky. Popřípadě zajděte někde do obchodu a pozvánky si nakupte. Pokud budete potřebovat větší množství, tak stojí za zvážení koupit pozvánky na internetovém obchodě. Ale zpět k tvorbě pozvánky na oslavu 60. narozenin. Je mi jasné že počítači nevládnete tak dobře, aby jste vše zvládli, ale určitě někdo v rodině ovládá počítač velmi dobře a pokud se na něj obrátite s prosbou, tak Vám rád pomůže. Z vlastní zkušenosti vím, že nejhorší je když se na mě někdo obrátí s prosbou a sám nemá představu jak by to mělo vypadat. Proto doporučuji si na internetu najít nějaký vzor a se vzorem jít za někým ať Vám pomůže. Dobré je dodat i všechny potřebné texty.

 

V poslední době jsem viděl  velké množství pozvánek na oslavu 60. narozenin a jedna novinka ze západu se mi moc líbila. Na jedné  pozvánce jsem viděl v dolní části 3 fotografie oslavence. Fotografie zachycovaly jak v průběhu let stárnul. Na první fotografii byl ještě dítětem. Na druhé byl v produktivním věku a na poslední fotografii měl fotku z posledních let. Myslím, že je to super nápad. Mladší generace chodí na oslavy narozenin starších generací  nerady. Tak jim vaší pozvánkou ukážete, že jste byli taky mladí. Určitě se za stárnutí nemusíte stydět. Na západě je to teď velká móda. Hodně lidí si tam dává na pozvánku na oslavu narozenin aktuální fotografii. V době počítačů, není problém takovou pozvánku vytvořit, vytisknout, nebo nechat u nějaké firmy vyrobit. Pozvánka s textem už zkrátka není jediným řešením.