Netradiční dárky k narozeninám

Netradiční dárky k narozeninám

Psát všeobecný článek o netradičním dárku k narozeninám je dosti nevděčné. Protože pro každého z nás je netradiční něco jiného. Uvedu příklad. Pokud někdo chodí na koncerty, nebo do divadla, tak pro něj nebude netradičním dárkem vstupenka na dobrý koncert, nebo na divadelní představení. Tak by jsem mohl pokračovat. Někdo kdo provozuje adrenalinové sporty nejspíš nebude považovat za nic netradičního, když by dostal k narozeninám další možnost vyzkoušet si jiný adrenalinový zážitek.

 

V tomto článku jsem nechtěl psát o tom, jak je to těžké. Chci v něm přinést několik tipů na netradiční dárek k narozeninám. Ale je jen na vašem posouzení, zdali tento dárek bude pro obdarovanou ženu, nebo muže netradiční.

 

Driftování na letišti

 

Můj první tip na netradiční dárek by jsem zařadil do kategorie zážitkový, adrenalinový dárek z kterého obdarovaná žen, nebo muž bude mít nejen  netradiční zážitek na který bude vzpomínat celý život. Díky tomuto zážitku bude mít zkušenost, kterou muže ocenit ve chvíli, kdy coby řidič, nebo řidička dostala smyk. A tím se dostávám k tomu co drifting je. Někteří již nejspíš vědí. Ale pro ty co nevědí tak driftování je jízda autem v nepřetržitém řízeném smyku.

Tuto moto disciplínu objevili japonci a to při závodech v serpentínách, které pořádali v okolí města Nagána v 60. letech. Tehdy aby byli rychlejší, tak začali jezdit zatáčky ve smykách. Což se líbilo nejen časům v cíli, ale i divákum. Jenže ti měli s pozorováním takových závodů v horách problém, nemluvě o tom, že závody byly ilegální. Tak pod diváckou poptávkou byly závody tentokrát již v jízdě ve smyku přesunuty do japonských měst. Díky tunerům z austrálie a ameriky tento závod získal na oblibě i v západním světě.

 

Já ovšem nedoporučuji coby netradiční zážitek závod v driftování i když i vstupenka na takový závod musí být hodně netradiční zážitek. Já chci napsat že můžete k narozeninám darovat přímo možnost vyzkoušet si driftování na letišti.

 

Tento netradiční dárek můžete koupit zde.

 

Při koupi tohoto netradičního dárku obdarovaný získá poukaz na možnost půl hodiny ježdění v specialně upraveném voze o výkoně 300 koní ve smyku po letišti v Mnichově hradišti. Před jízdou bude proškolen zkušeným instruktorem. Více se o tomto netradičním dárku dočtete v odkazu zde.

 

Tento netradiční dárek má tu výhodu, že jde o zážitek a určitě sami víte, že na něco netradičního jen tak nezapomenete. Tak to bude i s vaším dárkem k narozeninám. Nemluvě o tom, že až někdy v budoucnu obdarovaný dostane smyk, tak mu zkušenosti z driftování mohou pomoci, tuto nepříjemnou záležitost zvládnout.

 

Určitě teď čekáte další tipy na netradiční dárky k narozeninám, ale já si myslím, že by jsem zbytečně tento článek natahoval do velké velikosti. Proto si dovolím odkázat na stránky které se netradičním dárkům pro muže věnují. Jde sice jen o tipy na dárky pro muže. Ale myslím si že jsem se minimálně z 50 procent trefil do pohlaví pro které dárek hledáte. A zde zase neleznete tipy na dárky pro ženy.

 

Přeji co nejvíce inspirativního čtení.