Netradiční dárek k narozeninám

Netradiční dárek k narozeninám

Darovat dárek je mocná věc. Možná si to ani neuvědomujete, ale dárkem dáváte najevo jak si obdarovaného vážíte. Jaký má z vašeho pohledu sociální status. Dárkem taky dáváte najevo, jak obdarovanou, nebo obdarovaného znáte. Určitě se Vám stalo, že jste se někdy dárkem netrefili. U netradičního dárku je toto riziko ještě víc pravděpodobnější, proto si při výběru netradičního dárku dejte pozor, aby jste se dárkem trefili do vkusu a nátury oslavence.

Aby jsem úvahu o netradičních dárcích uzavřel a přešel k tipům na netradiční dárky. Tak se sluší zmínit to, že dárek v sobě skrývá napětí. Jde o napětí které obdarovaný prožívá při rozbalování dárku a ten kdo dárek daruje, čeká na reakci obdarovaného. A netradiční dárky toto napětí oproti běžným dárkům zvyšují.


Tipy na netradiční dárek k narozeninám

 

Chtě nechtě všichni myslíme v určitých stereotypech, takže pro nás všechny je hodně složité vymyslet nějaký netradiční dárek. Proto rádi hledáme tipy a postřehy jiných. Vsadím se že toto je i Vaše situace, protože jinak by jste zde nebyli. Proto zde přikládám tipy mé tipy na netradiční dárek. Aby jsem Vám s výběrem netradičního dárku pomohl.  • Můj první tip na netradiční dárek, je tip na dárek který Vám zabere víc vašeho času. Tento dárek musíte zrealizovat s předstihem, ale výsledek bude stát za to. Darujte k narozeninám fotoknihu. V dnešní době máme všichni digitální fotografie. Většinou na mnoha místech a máme jich opravdu hodně. Až to skoro nikoho nebaví prohlížet. Sem tam o fotografie přijdeme, protože se nám porouchá medium na kterých máme fotografie uložené. Pokud se rozhodnete někomu darovat fotoknihu, tak vězte že tento netradiční dárek bude na čase nabývat na hodnotě. Protože vytištěné fotky, které  pečlivě vyberete se můžou klidně i dědit. Knížka bude bavit návštěvy, starší generaci, která si s technologiemi netyká. Zkrátka fotokniha je skvělým netradičním dárkem. Tento dárek není ani tak drahý, ale je náročnější na Váš čas.

 

  • Darujte k narozeninám zážitek. Každý člověk si přeje něco pěkného během života zažít. O své zážitky si lidé rádi vyprávějí při různých příležitostech. Mnoho lidí se rádo chlubí co vše zažilo. Někdy se tím nechlubí, ale někdo rád jeho zážitek připomíná. Ale o tom jsem nechtěl psát. Zkrátka darovat někomu k narozeninám let v balónu, tandemový seskok, jízdu v luxusním autě není nic složitého. Na trhu je mnoho firem, které zážitky nabízejí. Já mám dobrou zkušenost s firmou Essence. Má velký výběr netradičních zážitků, svou nabídkou pokrývá celou republiku. Již mnoho mých známých jejich službu využilo. Koukněte na nabídku firmy Essence

 

  • Možná to zní divně, ale v dnešní době může být pro mnoho lidí netradičním dárkem klasická kniha. Knihkupectví nabízejí obrovské množství krásných knih. Krásná kniha je ozdobou interiérů. Pouvažujte zdali by nebylo fajn darovat k narozeninám knihu, která se věnuje koníčku, kterému se oslavenkyně, nebo oslavenec věnuje. Mnoho lidí tvrdí, knihy jsou pasé, vše je na internetu. Ale ucelenost tématu napsaný odborníkem z oboru je k nezaplacení. Proto se poohlédněte po netradičním dárku v knihkupectví.Těch tipů na netradiční dárky k narozeninám by jsem mohl napsat ještě mnohem víc, ale myslím si, že výše uvedené tipy by mohly stačit. V opačném případě koukněte na stránky které se věnují netradičním dárkům pro muže .