Jízda ve Ferrari F430

Darujte vzrušující zážitek z řízením Ferrari. Mnoho lidí sní o tom řídit výkonné sportovní auto. Někdo si tento sen splní tím, že si výkonné sportovní auto pořídí. Ale mnoho z nás během svého života jen po řízení takového auta touží. Pořizovací cena sportovních aut je hodně vysoká. Starší ojeté Ferrari začínají na 2 000 000 ,- Kč. Naštěstí v dnešní době se dá projížďka ve Ferrari F430 zajistit a nemusí to stát hned milióny. Za půl hodinovou jízdu v takovém voze zaplatíte něco přes 2000,- Kč v (1999,- pronájem auta, pojištění atd + 399,- Kč palivo) S autem i po letištní dráze, kde si řidič bude moci vyzkoušet zrychlení a rychlost Ferrari F430. Spolujezdcem mu bude instruktor. Před samotnou jízdou bude řidič seznámen s vozidlem.

 

Aktuálně se jízda ve Ferrari F430 nenabízí, ale můžete darovat jízdu v jiném Ferrari víc ZDE.

Darovat muži který miluje auta možnost projet se v takovém autě, je jako darovat muži splnění snů a na takové dárky se nezapomíná. Jediné nebezpečí takového dárku je to, že muž může zatoužit po koupi Ferrari F430. Pokud vezme snahu získaní peněz na Ferrari F430 poctivou prací, tak to může být přínosné, horší by bylo, kdyby jej chtěl získat jinou cestu. Ale konec vtípkování, jdu Vám trošku přiblížit Ferrari F430.

 

Ferrari F430

 

Oficiálně bylo Ferrari F430 představeno na pařížském autoslónu v září 2004. F430 byl první model nové generace s motorem V8, který v té době začalo Ferrari vyrábět. Tento vůz přinesl mnoho inovací, které firma získala ve Formuli 1. F430 bylo prvním autem na světě, do kterého se montovalo elektronický diferenciál E-Diff. Který umožňuje ovládat dynamiku vozidla. Při 8500 ot/minutu dosahuje vůz výkonu 490 koní. Maximální rychlost vozu je 315 km/h, zrychlení 0-100 km/h dosáhne za 4 sekundy. 

Jízda ve Ferrari je sen mnoha mužů. Splňte mu tedy onen sen a darujte mu možnost projet se ve Ferrari F430. Samotná jízda probíhá v okolí Plzně. Kde si muž vyzkouší během 30 minut jízdu po okresní silnici, dálnici a hlavně po letištní rovince dlouhé 3 km , na které si bude moci vyzkoušet sílu a rychlost vozu, který bude řídit.

 

Aktuálně se jízda ve Ferrari F430 nenabízí, ale můžete darovat jízdu v jiném Ferrari víc ZDE.