Dárky pro kreativní lidi

Dárky pro kreativní lidi

Existují různé dárky, které mohou více či méně potěšit oslavence. Je samozřejmostí, že dárky musíte vždy vybírat podle povahy oslavence, proto vám zde nabízíme řadu tipů na originální dárky k narozeninám pro všechny lidi. Zatímco v jiných článcích se můžete dozvědět o řadě adrenalinových, relaxačních nebo vtipných dárcích, v tomto článku se zaměříme na dárečky pro kreativní jedince. Existuje řada možností, jak podpořit lidskou kreativitu. Stačí si jen vybrat! Pokud chcete kreativního oslavence naučit novým tvůrčím činnostem, pak mu darujte jeden z následujících dárků.

Proč si nevyrobit vlastní šperk?

Jestliže je váš oslavenec manuálně zručný a vy si myslíte, že by ho výroba šperků mohla bavit, pak je tohle ten správný narozeninový dárek. Probuďte v něm návrháře a tvůrce šperků. Tento kurz šperkařství se provádí pod dohledem skutečného odborníka v dokonale vybaveném ateliéru. Dovolte oslavenci vyrobit si vlastní náušnice, náramek nebo náhrdelník. Když bude šikovný, jistě toho stihne vyrobit i více! Celý tento kurz trvá 3 hodiny a bude vás stát přibližně 1500,- Kč.

Hrníček sem, hrníček tam!

Je to tak, tři vyučovací hodiny na hrnčířském kruhu můžeme považovat také za originální dárek. Práce s hlínou je velice příjemná a tvůrčí. Nechte svého oslavence vyrobit si vlastní hrníček, misku, vázu – cokoliv. Kreativitě se meze přece nekladou! Za 1500,- Kč se oslavenec naučí zacházet s hrnčířským kruhem, naučí se základní vytočení rovného tvaru, posléze se pokusí vytvořit hrníček, který si následně vypálí a dekoruje.

Malba na hedvábí

Malba na hedvábí je krásný dárek pro všechny kreativní ženy. Za 3300,- Kč se dozvíte historii této techniky a základy této techniky. Zkuste si vytvořit originální šálu, šátek, polštářek nebo kravatu přesně podle svého cítění. Nechte se vtáhnout do světa barev!