Dárky k narozeninám pro kamaráda

Dárky k narozeninám pro kamaráda

S kamarády je vždy sranda a proto i většina dárků pro kamarády jsou v duchu, hlavně ať si všichni užijeme a myslím, že i kamarád takový dárek očekává. Ono ale není dárek jako dárek a to ani u dárků, které mají pobavit. Proto jsem si pro Vás připravil pár tipů na dárky pro kamarády, kterým kamarádovi uděláte radost a nejspíš se s ním pobaví celá vaše parta.

 

 

Tipy na dárky k narozeninám pro kamaráda

Před samotným výběrem je třeba si uvědomit v jaké společnosti a při jaké události budete dárek kamarádovi dávat. Nejspíš úplně jinak bude vypadat dárek, který budete kamarádovi dávat na rodinné oslavě. Kdy si nebudete moci dovolit darovat takové dárky, jako například ve chvíli kdy budete dárek kamarádovi dávat v okruhu dalších kamarádů. Aby jsem byl konkrétní v rodinném kruhu nejspíš kamarádovi nedarujete erotický dárek. Ale pokud na narozeninové oslavě budou jen kamarádi a kamarádky, tak možná kamarádovi nějakou ptákovinu darujete. Na ptákoviny doporučuji tento eshop www.hubatacenoska.cz . Vtipných dárků zde mají veliké množství. V klidu si můžete vybrat a objednat.

Pokud chcete kamarádovi darovat serioznější dárek a chcete se při tom také pobavit, pak Vám by jsem doporučil koupit kamarádovi nějaký zážitek. Nejlépe takový, při kterém budete moci kamaráda doprovodit a pobavit se tím, jak si Váš dárek užívá. Zážitkové dárky nejsou nejlevnější. Ale na oslavu narozenin nepůjdete sami, proto doporučuji se na dárek složit. A jaké dárky se kamarádům k narozeninám dávají?

Nejoblíbenější zážitkové dárky pro kamaráda k narozeninám

Nejoblíbenějším je bezesporu tandemový seskok. Hned vysvětlím proč. Mnoho mužů se ve svém životě kasá, jak jsou odvážní a jak přijde na lámáni chleba, tak je jejich odvaha ta tam. Darujte tedy kamarádovi dárek, při kterém bude muset svou odvahu dokázat. Vy jej budete moci doprovodit na letiště a sledovat jeho seskok. Na seskoku nic není a určitě to zvládne i váš kamarád. Myslím si, že si tento dárek užijete všichni. Pro Vás bude zábavou sledovat oblohu plnou padáků a kamarád si užije dávku adrenalinu, při které nemusí skoro nic dělat, protože bude instruován tandemovým instruktorem. Tandemové seskoky můžete koupit ZDE.

Pokud je vaše parta mladá a chcete si užít zábavy při tom, jak bude Váš dárek obdarovaný konzumovat, pak potom mu kupte flyboarding. Během flyboardingu se můžete pohybovat jak superman, jen nebudete lítat jen tak. Do výšin Vás u flyboardingu vynášejí trysky, které chrlí proti hladině vody proud vody a díky protitlaku profíci poletují nad hladinou vody i pod hladinou jak superhrdinové. Jenže tak to dělají profíci. Viz video.

Jenže amatér pokud není šikovný se na poprvé s flyboardingem spíš takto.

 

Myslím, že si vaše parta užij při flyboardingu hodně srandy. Flyboarding doporučuji koupit ZDE. Stránky které se věnují flyboardingu.

Můj poslední tip na zážitkový dárek pro kamaráda k narozeninám je driftování. Driftování je jeden z nejmladších motosportů na světě. Jde o pernamentní jízdu kontrolovaným smykem. Divácky jde o zajímavý sport a Vy kamarádovi můžete darovat ne možnost koukat na driftováni, ale možnost řídit speciální auto při driftu. Doporučuji pořádně prostudovat stránky o driftování.

Další články plné dárků pro kamaráda k narozeninám


Dárek pro kamaráda k narozeninám 

Dárky pro muže

tip: kamarád = muž, proto by jsem Vám doporučil kouknout se na stránky, které se věnují výhradně dárkům pro muže