Dárek pro ženu k narozeninám

Dárek pro ženu k narozeninám

Vybírat dárek ženám k narozeninám je jedna velká radost. U žen můžete kromě dárků, které podporují jejich koníček. Můžete vybírat i mezi módními doplňky, kterých nemá žádná žena nikdy dost, nebo můžete ženě darovat například krásnou vůni, nebo nějaký krásný wellnes pobyt. Pojďme se podívat na jednotlivé dárky které můžete ženě k narozeninám darovat.

 

 

 

Tip na dárek pro ženu k narozeninám

 

Daruj ženě k narozeninám zážitek

Většina žen má ráda adrenalin a dobrodružství stejně jak muži. Jen pro své životní povinnosti nemají tolik času se různým adrenalinovým koníčkům a dobrodružným výletům věnovat tak jak muži. To neznamená, že by si rády neskočily s padákem, nebo se neměli chuť proletět se v balónu. Určitě je to někdy napadlo, jenže jak si člověk zjistí ceny a zváží co vše potřebnějšího doma potřebuje, tak si většinou tandemový seskok nekoupí a let v balónu oželí. Ale když tento zážitek dostane žena jako dárek k narozeninám, tak si jej náležitě vychutná a do konce života na to nezapomene. Proto si myslím že darovat ženě tandemový seskok, nebo let v balónu je skvělé. Velký výběr tandemových seskoků z různých míst v republice naleznete zde. Velký výběr letů v baloně mají zde.

Relax je skvělý dárek pro každou ženu

Pokud víte o ženě, že adrenalinu neholduje, nebo se bojí výšky. Ale víte že si ráda udělá chvilku pro sebe a na chvíli vypne, pak v pro tuto ženu doporučuji koupit k narozeninám nějaký wellnes balíček, popřípadě romantický pobyt. Pokud má žena děti, tak ji k dárku nabídněte pohlídaní dětí. Určitě tím ženu potěšíte ještě víc. Velký výběr wellnes pobytů za skvělé ceny naleznete zde. Romantické pobyty pro změnu zde.

Daruj ženě k narozeninám vůni

Vůní není nikdy dost. Na poličce každé ženy by mělo být několik vůní. Každá vůně se hodí pro různou příležitost. Například lehké citrusové či aqua jsou vhodné do teplého počasí a těžké orientální pro změnu do chladných zimních dnů. Ale já tu nechci vést poučné řeči. Spíš zde zmíním konkrétní tip. Jde o květinově orientální vůni Jaipur Bracelet. Přes to že jde o orientální vůni, tak se dá nosit i v letních dnech. Z počátku vůně voní listech od fialky a citrónu, což dohromady vytváří svěží dívčí vůni, která po chvíli přechází v elegantní mix hiacintů, konvalinek a karafiátů. Tělo vůně tvoří vůně kosatce, cypřiše a kašmírového dřeva. Což dělá krásný orientální základ a dozvuk celé vůně. Vůně je univerzální květnato, zeleno dřevnatá. A pro mnoho žen je to ukrytý klenot. Všichni se totiž ženou za klasikami, ala Chanel No.5 , Light Blue, Miss Dior. Tuto vůni, ale i jiné doporučuji koupit zde. Vůně na eshopu si sice neočucháte, ale oproti kamenným parfumériím ušetříte hodně peněz. Při nákupu na internetu doporučuji nakupovat v renomovaných eshopech viz ten na který jsem Vás odkázal. U těchto obchodu máte jistotu, že nedostanete nějaký plagiát, ale originální vůni.

Daruj ženě k narozeninám vůni
Daruj ženě k narozeninám vůni

Daruj ženě módní doplněk

Módních doplňku nemá žena nikdy dost. Pro různé příležitosti se hodí různé kabelky, hodinky, brýle. Proto když ženě darujete takový dárek, tak jim nic nezkazíte a to i v případě kdyby měla žena 9 kabelek a vy ji koupili desátou. Velký výběr různých dámských doplňků naleznete zde.

Daruj ženě módní doplněk
Daruj ženě módní doplněk

Další články plné skvělých tipů na dárky pro ženy k narozeninám

Dárky pro ženy
Dárek pro přítelkyni

Články s tipem na dárek pro ženu podle věku:

Dárek pro ženu k třicetinám (stránky www.30let.cz)
Dárek pro ženu k čtyřicetinám (stránky www.40let.cz)
Dárek k padesátinám pro ženu (stránky www.50let.cz)
Dárek k šedesátinám pro ženu

Konkrétní dárek pro ženu k narozeninám:

Let balónem
Pasení ovcí v Beskydech
Tandemový seskok kunovice
Změna image