Články

Vyhledávání


Dárek pro kamaráda k narozeninám

S kamarády si většinou užijeme mnoho srandy. A hůmor to je kořením života. Takže si myslím, že dárek pro kamaráda k narozeninám by se měl nést v hůmorném duchu. Tím Vás nechci navádět, aby jste kamarádovi koupili hůmorný dárek, protože ty většinou po oslavě končí coby lapače prachu. Já by jsem Vám chtěl dát par tipů na dárek s kterým si užijete srandu všichni. Obdarovaný kamarád si dárek užije a Vy si užijete jeho snažení. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy na dárky.

 

 


Tip na dárek pro kamaráda k narozeninám

Dárek pro kamaráda k narozeninám

Daruj kamarádovi k narozeninám možnost stát se hrdinouTrošku poťouchlým dárkem, který můžete kamarádovi k narozeninám dát je flyboarding. Pokud jste o tomto novém adrenalinovém sportu neslyšeli, pak víc než tisíce slov Vám o flyboardingu řekne video.Vypadá to skvěle. Flyboardista lítá nad hladinou vody jak nějaký super hrdina. Adrenalin tryští proudem. Lidé jsou také učarovaní. Jenže toto jsou profíci, kteří flyboarding skvěle ovládají. Pokud flyboarding darujete vašemu kamarádovi pak jeho fylboardování bude vypadat spíš takto. 

Myslím že i v tomto případě šlo o silný zážitek, který si obdarovaný muž užil. Ale už to nebylo ono proto ten přívlastek poťouchlý dárek. Myslím si že při kamarádově snažení se budou bavit i jeho kamarádi na břehu. A určitě se na tento nevšední zážitek hned tak nezapomene. Koupit tento dárek můžete zde. Víc si můžete o flyboardingu přečíst na stránkách flyboarding.

Vyzkoušejte, zdali má kamarád odvahuMnoho mužů rádo o sobě tvrdí, že jsou odvážní, ale nemají k tomu jediný důkaz. Vyzkoušejte jej vaším dárkem k narozeninám, jak to s jejich odvahou vypadá. Darujte mu tandemový seskok s padákem. Tandemové seskoky nejsou nejlevnější záležitosti, takže tento adrenalinový zážitek si lidé běžné nekupují, ale jak jej dostanou, tak to rádi zkusí. Tedy Ti odvážnější. Na tento dárek je lepší se složit ve vícero lidech. Oproti výše zmiňovanému flyboardingu, nejsou kladeny žádné extra požadavky na mužův um. Před samotným seskokem bude krátce proškolen co a jak má dělat a o zbytek se postará tandemový instruktor. Vy si seskok můžete s kamarádem také užít, tím že jej doprovodíte na letiště a bude čekat, až seskočí. Během toho se bude určitě na co dívat. Protože k zemi budou dosedat další lidé, kteří skákali. Dle mého je tandemový seskok ideálním dárkem pro kamaráda. Před samotným nákupem si zjístěte, pokud to již nevíte, jak je na tom muž s pohybem ve výškách. Někteří muži totiž mají závratě a pro takového muže by jsem raději tento dárek nekupoval. V jiném případě směle do toho. Skvělou nabídku tandemových seskoků naleznete zde. O tom jak probíhal tandemový seskok v Kunovicích, který jsem daroval s manželkou mamce od manželky, jako dárek si můžete přečíst zde

Tip na dárek pro kamarád k narozeninám

Daruj muži užitečný dárekI můj třetí tip na dárek pro kamaráda k narozeninám bude v kategorii zážitkových. Tentokrát půjde o zážitek, který kromě adrenalinu přinese k životu potřebnou zkušenost. Mám na mysli školu smyku. Tento zážitek můžete kamarádovi taky darovat. Nabízena je například zde. Po instruktáží v každém případě probíha praktická jízda. Při které si kamarád vyzkouší jak reagovat na různých površích, jak zvládat smyk atd… zkrátka užitečná zkušenost, kterou můžete ocenit i Vy když Vás kamarád někam poveze a dostane smyk.

Úvahy nad dárky pro kamarádyVýhoda při výběru dárků pro kamaráda je ta, že dobrý kamarád by se neměl urazit nad žádným dárkem. Dokonce si myslím, že kamarádi by si měli občas říkat kritické věci, protože zpětná vazba je pro každého člověka hodně důležité. Při výběru dárku pro kamarád k narozeninám berte na zřetel to v jakém prostředí budete dárek darovat. Jinak bude přijímán váš erotický dárek, mezi partou kamarádů při narozeninové párty a jinak v rodinném kruhu, kde budete třeba jen jediný kamarád či kamarádka která byla ba oslavu narozenin přizvána.

Vyvarujte se ptákovinám, které jsou oblíbenými dárky k narozeninám. Tyto dárky na chvíli zabaví, ale pak se přeměňují ve zbytečnost s kterou si kamarád nebude vědět rady.


Přeji mnoho úspěchu při výběru dárku. Já jsem zde uvedl všeobecné tipy na dárky, protože vím, že dárek který hledáte je pro muže a je to Váš kamarád. Nevím kolik mu je let, jaké má koníčky. Pokud tedy hledáte konkrétnější tipy, pak koukněte na další skvělé články plné tipů. 

Dárky k narozeninám pro kamaráda - po čase jsem napsal nový článek na téma dárky pro kamarády, jak si zpětně pročítám tento článek, tak tipy na dárky pro kamarády se za ten čas u mě nijak nezměnily

Dárek k narozeninám - úvodní článek je pln tipů na dárky k narozeninám, ty pro kamaráda hledejte spíš na konci článku, první tipy jsou totiž na dárky pro ženy

Dárky pro muže - stránky které se výhradně věnují dárkům pro muže, nespočet tipů pro různé příležitosti, pro různé muže

Dárek pro muže k padesátce - stránky 50let.cz se věnují tipům na dárky pro muže, kteří slaví padesáté narozeniny. Třeba i Váš kamarád je blízko tomuto věku.

Dárek pro muže k čtyřicetinám - pokud váš kamarád slaví čtyřicátiny, nebo je poblíž těchto let, pak by Vám mohly pomoci tipy v tomto článku

Dárek pro muže k třicetinám - má li muž kolem třiceti let, pak mohou pomoci tipy v tomto článku