Dárek k 1. narozeninám

Dárek k 1. narozeninám

 Minulý víkend slavila moje netře své první narozeniny. Protože se narodila jen o den později než její sestřenice, tak měly holky oslavu dohromady. Rodinu mají z velké části společnou, prostory kde slavit taky byly. Proto jsem měl možnost vidět velké množství dárků, které holky na oslavě svých 1. narozenin dostaly. Hostů na oslavě bylo totiž 24 a ti přinesli pořádnou hromadu dárků.

Dnešní doba je pro nákup dárků pro dítě přívětivá, hračkářství překypují nabídkou stačí jen vybírat. Já zde nebudu popisovat všechny dárky k 1. narozeninám, ale zmíním zde ty které mě nejvíce zaujaly. Tři nejlepší dárky mi přišly kočárky pro holky, velký plyšový medvěd a překrásná dorta. Samozřejmě holky dostaly plno dalších překrásných dárků a možná že z některými budou trávit více času, ale charakter dítěte se těžko odhaduje. Zpět k těmto třem dárkům.
Nejlepším dárkem dle mého byly kočárky. Kočárky nebyly takové ty klasické dětské s kterými si hrají, ale spíše dekorativní, které v budoucnu budou sloužit jako ozdoba někde v domácnosti. Ale i přes to byly funkční a holky si je hned vzaly do rukou a vyrazili na jízdu. Přeci jen už jsou skoro dospělé a musí se starat o své miminko.

 

Úspěch slavil pěkně zdobený dort. Však posuďte sami. Je pravda že najít někoho kdo umí pěkně marcipánem ozdobit dort je těžké. Ale když o někom víte tak vězte že dort bude slavit úspěch nejen u oslavenkyň, ale i hostů.

 

Další dárek který byl hned přijat byl velký plyšový medvěd. Už se těším na ty fotky jak dítě s medvědem roste a časem je velikostně přerůstá.

 

Pokud hledáte nějaký praktický dárek, s kterým chcete spíše pomoci rodičům, tak určitě nic  nezkazíte plenami, bryndáčky, oblečením. Takových dárků k 1. narozeninám není nikdy dost a určitě minimálně rodiče potěší. Nemusíte si s tím zase tak lámat hlavu, že by bylo dítě naštvané, že nedostalo svou vysněnou hračku, nebo si snad Vy pamatujete na své první narozeniny?. Další rok bude již Vámi darovaný dárek trochu více oslavencem sledován.